Skocz do zawartości

Suzuki GR 650X - - > tloki


tofik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszytskich uzytkownikow forum! :D jestem Tutaj pierwszy raz i mam nadzieje ze otrzymam odpowiedz na pytanie. do rzeczy, otoz potrzebne mi sa adresy sklepów internetowych normalnychz czesciami motocyklowymi, jakichkolwiek firm dorabiajacych tloki pod wzór itd. Problem polega na tym, ze posiadam Suzuki GR 650x z 83 roku, musze wymienic tloki, a nigdzie ich nie oge dostac. oryginaly podobno kosztuja po 750 plnza sztuke ;) , a ta cena mowiac krotko mnie przeraża.

 

Jesli znacie wiec sklepy, w ktorych moglby kupic zamienniki etc, to prosze o info.

 

Z gory dziekuje za pomoc! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawośći zerknałem na ofertę woosnera i wiseco ale nic w katalogach nie znalazłem

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do dorabiania tłoków to mogę polecić firmę z okolic Warszawy, z Milanówka. Tego faceta z kolei mi wskazali ludzie z serwisu BMW (motocykli). Dorabiali u niego tłoki do starszych beemek, do XTka, i działają należycie.

 

http://www.legra.neostrada.pl/kontak.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEGRA.. tak właśnie, sam sprawdziłem na swoim moto.. było to parę lat temu, a tłok dorabiałem do Husqvarny WR 125- zabytek z 1981r... po wymianie zapierdzielał rok cały, czyli jak na tej klasy sprzęt całkiem nieźle ;)

Edytowane przez Lysy5g1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.bikebandit.com maja nawet nadwymiary. jak szukasz uzywanego zestawu tłoki +cylindry

to www.bike-teile.de

 

pozdrawiam

Andrzej

Również Gr 650 X

 

 

Że tak zapytam, kupowałeś coś przez bikebandit?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

>>Że tak zapytam, kupowałeś coś przez bikebandit?

 

Akurat w samym bikebandicie nie, ale w stanach wysylkowo do moto tak, a co bikebandit jakis specyficzny?? Przesylka troche droga bo 263 pln + 2 tloki po 202 pln daje 767 pln a kolega napisal że u nas jeden tłok 750 pln, więc jak jestes posiadaczem karty Kredytowej to nie jest jakim takim strasznie wielkim problemem.

 

pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

>>Że tak zapytam, kupowałeś coś przez bikebandit?

 

Akurat w samym bikebandicie nie, ale w stanach wysylkowo do moto tak, a co bikebandit jakis specyficzny?? Przesylka troche droga bo 263 pln + 2 tloki po 202 pln daje 767 pln a kolega napisal że u nas jeden tłok 750 pln, więc jak jestes posiadaczem karty Kredytowej to nie jest jakim takim strasznie wielkim problemem.

 

pozdrawiam

Andrzej

 

Chciałem sie dowiedzieć jak to "technicznie" wygląda, znaczy zamawiam u nich i??? Przychodzi paczka jak za pobraniem, kurierem, przelew, czy coś? Szukałem raz tłoków do GSa i tam są o połowę tańsze

 

 

Pozdrawiam,

również Andrzej :icon_question:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tego kawalka plastiku nie istniejesz jako odpowiedzialna osoba nawet dla wypozyczalni video w Ameryce czy Europie zachodniej.

Dla wszystkich sklepow ( rowniez internetowych ) jest to gwarancja twojej wyplacalnosci, jezeli jej nie masz to nie kwalifikujesz sie jako klient.

Tak ze jezeli chcesz kupowac cokolwiek na necie to pierwszym krokiem jest zdobycie karty, najlepiej VISA / Mastercard.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...