Skocz do zawartości

Mój pierwszy sprzęt :) GS 500e


tomektychy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dałem za niego 7,500 tyś bo kupowałem w znanym sklepie motocyklowym w Mikołowie (nie podaję nazwy, ale zorientowani pewnie znają ten sklep). jest to rocznik 98 i na liczniku ma 20tyś. Przy kupnie dowiedziałem się że stan tego motorku jest bardzo dobry i co najważnijesze jest zadbany...co widać gołym okiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka na zdjęciu prezentuje się całkiem okazale, tylko przyznaj się, kto tam obok Ciebie stoi za motocyklem. :icon_evil:

Marzenia są po to by je realizować...a nie odkładać:)

Chyba to sobie wrzucę do sygnaturki. :icon_evil:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za te wszystkie pochlebne posty:) mnie sprzęt też się podoba....jednak czeka mnie już pierwsza inwestycja bo podczas próby postawienia moto na centralną stopkę...przechylił się w nieodpowiednią stronę i lusterkiem scharatało mur co skończyło się popękaniem szkła:( dobrze że tylko lusterkiem. Dziękuję za zaproszenie... w jakiś wolny czwartek przyjadę na pewno:) Rybnik się szykuje z tego co słyszałem:) no i przedemną drugie tankowanie...mam pytanie w związku z tym: ile palą Wasze sprzęty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój GS pali tak 4l z małym haczkiem tak dokładnie to niewiem aż tak precyzyjny nie jestem :icon_mrgreen:. A z centralką zaczniesz sobie radzić po jakimś czasie bezproblemowo, na początku też nie potrafiłem za bardzo go na nią postawić, ale przyszło z czasem (niewielkim) i teraz stawia się bezproblemowo prawie jak skuterek :biggrin:

 

Arni GS dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

jeśli chodzi o Chudów to zajrzyj tutaj : http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=5270 na ostatnia stronę topicu, jest najaktualniejsza :)

Sory, za późną odpowiedź ale mnie nie było te dwa dni.

 

A tomektychy to kupiłeś sprzęta u Ratków pewnie :banghead:, dobry punkt więc dlaczego go nie polecić, u mnie mają jak najbardziej Friendly.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak kupiłem go u Ratki:) dzięki za stronkę,prześledzę. Super_stalker a przy jakich prędkościach Ci tyle spala?bo mi wziął coś koło 5 jak nie więcej:P z centralką to muszę dojść do wprawy ale jak narazie wolę korzystać z bocznej stopki:P jedno lusterko popękane mi wystarczy:P mam pytanie jeszcze: zauważyłem że mam lekko ryśniętą lagę z przodu, czy muszę to zeszlifować jakoś czy można tak śmigać? dodam że jest to niewielkie i i niegłębokie zarysowanie

 

pozdrowienia i dozobaczenia na drodze:)

Edytowane przez tomektychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z prędkościami u mnie bardzo różnie. Właśnie w jeździe mieszanej wyszło bodajże 4,2l przyspieszenia dynamiczne w trasie prędkości bardzo zróżnicowane w zależności od sytuacji na drodze. Trudno mi tu powiedzieć dokładnie żeby Cię nie skłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...