Skocz do zawartości

Wyjazd z Wawy na zlot w Borkach?


Kotek_73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co sie na sztywno ustawiac jak jeszcze ponad 20 dni do imprezy? Wszystko sie jeszcze 3 razy pozmienia!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A wybiera się ktoś tak hmm rano?

 

Ja, jak Ci nie bedzie przeszkadzała moja osoba możem lecieć predkości w granicach 80-140 do ustalenia

 

 

Rano, tzn.? Możliwe że ja i Rebel jakoś wcześnie ruszymy :icon_twisted:

 

Dobra pałki ustalać ja tam chce jechać z samego rańca ..pozwolenia mam i urlop tiżż

 

i dlatego mam propozycje ustawki o 10 w jankach na MCshicie.. i start kiela 11 ?

pasiiiiiiiii ?

 

bo o 18 to ja już będe odcięty :banghead: aa i pozatym musze spadać w sobote do domu... także im wcześniej zaczne tym........ chyba pózniej skończe? czy jakoś tak........

 

to co ... PIATEK JANKI MCshit o 10

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwie mam nadzieję, że ajdnak paru niechętnych się znajdzie i ja będę mógł zagospodarować to miejsce ^^ .

 

Generalnie na twoim miejscu to i tak bym pojechał, nawet jak się w domkach nie znajdzie miejsce, to na pewno znajdzie sie w hotelu :banghead: a w domkach, na 5-tego też się da, tylko karimate weź :crossy:

 

 

co do ustawki, ja też powoli zaczynam się skłaniać do wypadu raczej wcześnie, choć myślałem raczej o godzinie 12-13. Z żoną i tak się tego dnia zobaczę tylko rano, więc po co zwlekać z wyjazdem :icon_mrgreen: do 18:00. :icon_razz: godzina 18 to jest dobry czas na odcinke :eek: :smile:

 

Nowy, jeszcze się zgadamy, prędkość mi pasi.

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na twoim miejscu to i tak bym pojechał, nawet jak się w domkach nie znajdzie miejsce, to na pewno znajdzie sie w hotelu :) a w domkach, na 5-tego też się da, tylko karimate weź :D

co do ustawki, ja też powoli zaczynam się skłaniać do wypadu raczej wcześnie, choć myślałem raczej o godzinie 12-13. Z żoną i tak się tego dnia zobaczę tylko rano, więc po co zwlekać z wyjazdem :) do 18:00. :) godzina 18 to jest dobry czas na odcinke :P :)

 

Nowy, jeszcze się zgadamy, prędkość mi pasi.

 

Marcin - ja tez chetnie smigne - pisalem juz na kilku topica o Borkach ale zero odzewu. Daj znac czy jest szansa zeby tam sie zjawic, mozliwe ze beda ze mna jeszcze 2 motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - ja tez chetnie smigne - pisalem juz na kilku topica o Borkach ale zero odzewu. Daj znac czy jest szansa zeby tam sie zjawic, mozliwe ze beda ze mna jeszcze 2 motocykle.

Mariani, najlepiej napisz do Adama - Moderatora z Piwa, on prowadził Liste i załatwiał dodatkowe miejsca w hotelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy, cholero :).. ja wiem ze chcesz zaczac wczesnie.. ;P

zobacze co da sie zrobic w pracy... tj. ile roboczogodzin mi zostanie na piatek :)

 

myslalem raczej o wyjezdzie kolo 16, zeby uniknac wieczornych korkow, ale jednoczesnie zeby troche popracowac w piatek....

no ale sam nie bede jechal, bo nie mam ani mapnika, ani gpsa, a kluczyc mi sie nie chce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem raczej o wyjezdzie kolo 16, zeby uniknac wieczornych korkow, ale jednoczesnie zeby troche popracowac w piatek....

 

No właśnie 15:30-17:00 są największe korki. Radzę przed albo po. :banghead:

Wiem bo widzę je z okien biura w każdy piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...