Skocz do zawartości

Wyjazd z Wawy na zlot w Borkach?


Kotek_73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehehehe ad. 1 bez komentarza :wink:

ad 2. rozumiem , że nie możesz się zdecydować z kim i czym? ;) :wink:

a czym lecisz??? DR-ką czy GS-em??? ;)

nie zapomnij zatankować :biggrin: :biggrin:

 

 

Planuje DRem, ale na razie się leczę bo coś mnie skosiło. Niemniej motocykl wchodzi w grę jedynie

 

Klaudi, aleś przygrzał z tym PW :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powiedz jeszcze ze z checia jej pozyczysz kask zony....

Buhahhahahahahahaahah Wrona :biggrin: :biggrin: ;)

 

p.s. Ja moge Asiu pożyczyć kask swojej? Preferujesz otwarty czy szczękowiec? Tylko nie perfumuj sie za bardzo żeby nie było potem podejrzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pogadam z Iza, jak ona widzi swoje tempo...

 

 

Halo Halo troszkę mnie nie było ale już wróciłam a więc o co chodzi z tym tempem skad ruszamy o ktorej i któr agrupka podróżników mnie przygarnie??? :biggrin:

 

Wiesz, weekend był ciężki ;) a tam klime jeszcze włączyli...

 

No i nikt nie chce ze mną jechać ;) a tak chciałem z Belgiem jechać...... Pozostanie mi chyba karolina i Izulka :biggrin:

 

 

Z tego co się orientuje ze mną rusza jeszcze Milenka , także możemy sie jakoś ustawić wszyscy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo troszkę mnie nie było ale już wróciłam a więc o co chodzi z tym tempem skad ruszamy o ktorej i któr agrupka podróżników mnie przygarnie??? :biggrin:

Z tego co się orientuje ze mną rusza jeszcze Milenka , także możemy sie jakoś ustawić wszyscy razem.

 

 

A o której w piątek możesz jechać?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo troszkę mnie nie było ale już wróciłam a więc o co chodzi z tym tempem skad ruszamy o ktorej i któr agrupka podróżników mnie przygarnie??? :biggrin:

 

od 10 w piątek ze stacji Shela na Al. Krakowskiej - co godzinę ;) jak komunikacja prywatna hehe

 

a tak na poważnie:

wrOna chce z tobą jechać ;) i Greedo też :biggrin:

 

potworzyło się kilka grup wyjazdowych, w zależnści od preferencji (czas, prędkość)

 

poczytaj ten kolejny "SPAMERSKI" temat :wink: i wal na priva do forumowiczów :wink:

pozdro i do zobaczenia w Borkach

 

:D szerokości

 

PS. Ooo Greedo mnie ubiegł...ma szybszy komputer :P

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny plan... dołączyć w Nadarzynie, tylko jeszcze nie wiem czy grupa ok. 11 czy 16-17, prędkości tak do 150, ale mogę wolniej :lapad:

 

To dawaj turtel'ku - tylko po południu :biggrin:

 

Do 13:00 muszę być w pracy, niestety...

W kupie raźniej i nie będę wtedy sama na trasie, i to Katowickiej stała :D, pliiiisss...

 

I tak choć z dyszkę wolniej, bo to nie dość, że walka z wiatrem na moim moto, to i z samą sobą pewnie będzie.

Chyba, że drzemie we mnie coś, o czym jeszcze nie wiem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lime daj znac - z tego co pamietam ruszamy o 17.30 z shella na Krakowskiej - ktos jeszcze bedzie o tej godzinie jechal? Wszyscy chetni mile widziani.

 

 

No ja łapie sie na godziny od 15 do 18 także jak jakas grupa sie zorganizuje z tempem ok. 80-110 to ja bardzo chetnie :P

Edytowane przez izula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja łapie sie na godziny od 15 do 18 także jak jakas grupa sie zorganizuje z tempem ok. 80-110 to ja bardzo chetnie :P

 

Wlasnie takie tempo jest sugerowane a im wiecej chetnych tym razniej:) Mam nadzieje ze mi sie uda wczesniej urwac z pracy to moze uda sie przed 17 wyjechac ale tego na razie nie wiem w 100%. Planuje uciec przed 16 zeby zapakowac moto i siebie i kolo 17 byc na shellu. Mozemy sie wstepnie umowic na 17 na shellu i tego sie trzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...