Skocz do zawartości

Borki ZAPISY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dogadujcie sie w tamtym temacie jeśli chodzi o skład, tak jak Adam pisał. W nim więcej informacji. Co do zaliczki - nikt takiej ode mnie nie rządał, ja sam nie bede zmierał kasy, bo i tak rezerwujecie domki osobiście. Nie wiem czy nie załatwić części formalności w ten sposób, że zamówi sie konkretnie określoną ilość domków, a po zamknięciu listy każdy z Was zadzwoni do Borek i dokona (oczywiście w ramach dostępne puli, na hasło zlot fortumowy) presonalnej rezerwacji. Tak mniej problemów na miejscu. Każde ekipa podjedzie, weźmie klucze, zapłaci i bęzie się "instalować".

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

18.Rybson13 + Selvin + Kotek_73 + Jokoko. Od piątku

...

 

Nie wiem co z następującymi osobami:

 

Selvin, NEMO491, Paweł z Łodzi, Graża

...

wiec ja juz mam domek ;)

 

Edit:

przepraszam ze tutaj a nie PW

Edytowane przez Selvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj domówiłem domki, jest ich 22. Uzgodniłem z babką z recepcji, że zrobi sie listę - po jednej osobie która będzie oficjalnie odbierać domek. Ułatwi to wszystko potem. Będzie tak, ze wpada sie na miejsce i mówi - mam rezerwację na nazwisko Kowalski, jakiś dokument, kasa i po sprawie. Nie będzie list, zbierania kluczy, spisywania numerów dowodów itp. Tak więc proszę o zgłaszanie sie do ADAMA na PW z konkretami. Mamy na to kilka dni. Dzięki temu dało sie też uniknać wpłacania zaliczki i robienia dziwnych zbiórek itp. Mnie (nas) z ważnych przyczyn nie będzie, zwolniły się 2 miejsca od piątku.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś obowiązkowe koszty dodatkowe? Gril, ognisko, orkiestra?

Ma być zrzuta na grilla/ognisko... Słyszałem, że ma wynieść ok. 100zł, więc na tyle osób wyjdzie po troszkę ponad 1zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo zrobmy konkurs na motocykl ktory najwiecej przezyl i w ten sposob wszystko zgarnie Michal do naszego domku :biggrin:

 

Dobra, sorry za spam :icon_mrgreen: Ale wyluzujcie troszke...

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ile można prosić zebyście zadawali pytania w tamtym temacie ...

Nie dziw się. Z badań naukowych wynika, że znaczna część społeczeństwa ma problemy ze zrozumieniem przeczytanego tekstu. Statystycznie rzecz biorąc, taka sama część forumowiczów ma podobne problemy :biggrin: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania statystyczne to jedno, a praktyka, to drugie. W tamtym wątku jest ostre spamowisko, w którym wręcz bałbym się zadać poważne pytanie. Przyjąłem, że jeden temat, to rozmowy organizacyjne nt. Borek, a drugi, to spam, spam, spam...dlatego na litość Boską tutaj statystycznie nie rozumiejąc tekstu napisałem. Pozdrawiam bezbłędnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...