Skocz do zawartości

czy te przyrzady sie nadaja


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to masz tylko określoną maxymalną różnicę podciśnień między jednym i drugim garnkiem a nie podciśnienie znamionowe.

A tak w ogóle to dobry pomysł z tym olejowym - chyba go na dniach wypróbuję bo mój GS też powoli wymaga synchro i chciałem kupić te za 300 zł.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z doświadczenia dodam, że 2 gaźniki to pikuś. Zsynchronizuj 4 garki..... A były motocykle 6 cylindrowe z 6 gaźnikami......

 

Hmm.. no tu bym polemizował :banghead: Pięc razy wolę synchronizować 4 gażniki w pierszej lepszej rzędówce, niż 2 w intruderze 1,4 :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no tu bym polemizował :) Pięc razy wolę synchronizować 4 gażniki w pierszej lepszej rzędówce, niż 2 w intruderze 1,4 :wink:

 

nooo, mi nie chodzi o dostęp do gaźników, tylko samo synchro. Tutaj musisz przyznać że 4 garki to więcej kręcenia... :wink:

 

No ale Honda to Honda...... :biggrin: :P

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, mi nie chodzi o dostęp do gaźników, tylko samo synchro. Tutaj musisz przyznać że 4 garki to więcej kręcenia... :icon_rolleyes:

 

No dostęp to swoją drogą... Ale tam są linki między gażnikami.... 4 gaźniki na jednej listwie to bajka.. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolicie że się przyłączę,

tak z ciekawości w jaki sposób zsynchronizować gażniki np. w XJ600 przy pomocy tej "olejowej" metody?

W GSie sprawa jest oczywista, a w czterocylindrowcu?

Czy ustawia się kolejno: 1 z 2; 2 z 3; 3 z 4 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No cóż każdy z was ma rację co wymyślisz jest dobre o ile zdaje egzamin .

Ja zrobiłem kilka kompletów wakuometrów na zamówienie i są wszyscy zadowoleni wszystko tak jak się należy zobaczcie sami

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b0325ccf7d4fe80f

 

No cóż każdy z nas ma swoje pomysły

POZDROWIONKA

:crossy:

Edytowane przez grzegorz 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...