Skocz do zawartości

Mały szlif - prośba o poradę


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co kakretnie uleglo uszkodzeniu?

jak nic takiego wielkiego i tylko maloanie to szkoda sezony ja bym tak latal i dopiero zimom bym sie martwil.

 

Prawa owiewka jest dość mocno przerysowana, prawy zadupek podobnie, wgnieciony i przerysowany bak, trochę popękana czacha, no i zbiorniczek od płynu hamulcowego jest do wymiany i szlaufik który od niego odchodzi też, a i jeszcze połamany prawy podnóżek kierowcy, który oddałem do pospawania :banghead: no i oczywiście wydech :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to jak ty chcesz kupic owiewki wszystkie ktore masz do malowania, to cie czeka spory wydatek, lepiej pomaluj kup na allegro naklejki i bedzie git.

Właśnie tak chce zrobić, ostatecznie kupić nowe, w 1000zł sie na pewno zmieszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli zacieki na baku i owiewkach + do tego bąble na naklejkach można uznać za lux to właśnie tak jest. Do tego pogubił wszystkie oryginalne śruby które dostał w woreczku co do jednej. Nie pospawał uchwytów owiewek które też dostał... Po prostu porażka...Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie. Gdzie powinien być zamontowany drucik od czujnika stopu (tylny hamulec) bo nawet tego mi nie założył.. ;/ tam jest taki hak na którym jest sprężyna cofająca dźwignię hamulca i myślałem że to tam ma być ale gdy tam założę stop po prostu się nie włącza a gdy ciągnę ręką za ten drut stop się włącza. Jak to powinno być założone? Pozdrawiam! :)

 

 

Dopisano:

Mam jeszcze takie pytanie, co zrobić z farbą która jest w baku, ten pseudomechanik pomalował mi w środku bak i teraz farba w środku odpryskuje i w końcu się zapcha cały układ :/ Czy on nie potrafi myśleć, że otwór do baku trzeba zatkać przy malowaniu?

Edytowane przez patrykt7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresu nie pamiętam, wiem tylko, że w Łukowie ale kolega z forum 'moherowy ninja' chyba zna jego adres. Ma na imię Robert. Ale ulicy nie pamiętam, niech kolega 'moherowy ninja' napisze. Sorki za skleroze :crossy:

Pozdrawiam!

 

Dopisano:

Koledzy proszę o poradę. Dlaczego płyn chłodniczy wylewa mi się przelewem i cieknie korkiem? Czy to dlatego że jest go za dużo? Wcześniej nic nie ciekło. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam!

 

Już znam adres. Łuków ulica Warszawska 55 wjazd od Majewskiego

Edytowane przez patrykt7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...