Skocz do zawartości

Mega silniki!


marccc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge nigdzie w sieci znalezc fotek, gazety nie chce misie skanowac, wiec z wizualizacja trza troche poczekac, ale wyglada to naprawde imponujaco 8O Triumph ma 2,4 litra pojemnosci z 3 cylindrowego silnika zamontowanego wzdluznie, mocy nie podali, moment powyzej 200 Nm 8O , kapec z tylu 240 8O , wazy na sucho 320 kg 8O , Kawa ma TYLKO 2 litry- z dwoch garnkow, moment tez powyzej 200, kapec 200... potega.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla panów przedłużka fujary, czyli przerost formy nad teścią. Za ciężkie do jazdy, za duży moment i moc by jeździć bezpiecznie. Ludzie znający się na motocyklach i umiejący ostro jeździć kupią sobie R1 ci co lubią szybko Hayabusę a te wynalzki są adresowane do szpanerów i częściowo po to by pokazać że firma POTRAFI zrobić coś szpanerskiego i kompletnie nikomu niepotrzebnego.

Uwaga !!!! Pozwalam mieć inne zdanie na ten temat :D :D :D :D

 

 

Zbycho

XJR1300 ( uważam że taka przedłużka fujary jest wystarczająca )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie 2litry ale widzieliście,że Suzuki wypuszcza Maraudera 1600 8) http://www.suzuki.com.pl/suzuki-motor-nowosci.html Przód przypomina mi troche Honde(chyba Vtx 1300)Jestem ciekaw jak się takie kolosy prowadzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

faktycznie zaczyna sie robić bezsęsownie... tymbardziej, że jak znam życie to te potworki będą miały zapewne po około 100 koni. Poco komu silnik z auta w motocyklu? Waga uniemozliwia sprawną jazdę w mieście, moto nieporeczne tyle, że prawdopodobnie wieczne z racjji małego obciążenia silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie mam nic przeciwko... a poza tym co ma wspólnego pojemność silnika z długością fiuta ??? a może moc maksymalna też w jakiś magiczny sposób przekłada się na długość fujarki... ??? a moment obrotowt na objętości jąder .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...