Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A pudełko jest nieotwarte? Bo naklejka na 100% dotyczy podkładki pod głowice 37. Niemożliwe że to co zawiera pudełko to ta podkładka :P Ja tam dalej uważam że to metalowe przekładki sprzęgła.

 

Zamkniete w 100% ! Kurde co to za opcja w ogole ?! chyba ze jest ładnie sklejone i nie widc otwarcia. No nie wiem.

 

Ogolnie jak jade teren przod wpada w typowa shimme. musze odjac gazu zwolnic i potem znow moge dac gaz bo jak nie odpuszcze to kiera lata sama prawo lewo. Co jest powodem? Za gesty olej w przedniej zawiesze ? Zle wyregulowana ? Wina kostki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamkniete w 100% ! Kurde co to za opcja w ogole ?! chyba ze jest ładnie sklejone i nie widc otwarcia. No nie wiem.

 

Ogolnie jak jade teren przod wpada w typowa shimme. musze odjac gazu zwolnic i potem znow moge dac gaz bo jak nie odpuszcze to kiera lata sama prawo lewo. Co jest powodem? Za gesty olej w przedniej zawiesze ? Zle wyregulowana ? Wina kostki ?

najpierw spróbuj wypuścić trochę lagi do góry i powinieneś odczuć różnicę... jak nie to probój regulować, jednak nie ma co ukrywać że w dużym stopniu warunkuje to technika ridera więc nigdy motocykl nie pojedzie ci

tak jak po sznurku,to wymaga lat praktyki i dobrej techniki którą wczesniej trzeba nabyć oczywiscie ;)

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypuscic te lagi do gory ? !

 

Jezdze na moto od 2 klasy szkoły podstawowej wiec jakis juz staż mam i doswiadczenie. [ nie mowie ze jezdze dobrze ]

 

Ale ta shimma jak zauwazyłem zazwyczaj jest w lesie. Las liscie jakis korzen kamyczek i kierownica lata. Moze naprawde słabo jezdze i to dlatego.

 

Jeszcze gdzies wczesniej czytałem ze to moze byc wina oleju. Zagesty taki jak majac zawodnicy na torze albo crossowki a ten slabo sie nadaje na Enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypuscic te lagi do gory ? !

 

Jezdze na moto od 2 klasy szkoły podstawowej wiec jakis juz staż mam i doswiadczenie. [ nie mowie ze jezdze dobrze ]

 

Ale ta shimma jak zauwazyłem zazwyczaj jest w lesie. Las liscie jakis korzen kamyczek i kierownica lata. Moze naprawde słabo jezdze i to dlatego.

 

Jeszcze gdzies wczesniej czytałem ze to moze byc wina oleju. Zagesty taki jak majac zawodnicy na torze albo crossowki a ten slabo sie nadaje na Enduro.

no wysunąć je... ja latam od 4 podstawowki czyli nie wiele krócej ale też mi łapie shime i nic nie poradzi na to,lagi wypuscilem w góre to trochę pomogło ale dalej potrafi ostro zatelepać czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

temat był na pewno już wałkowany ale czytam i czytam... a poza tym coś na forum musi się dziać ;)

Chodzi mi o exc 250 i wymianę tłoka. Przejechane około 90 godzin od nowości maszyny. Warto już wymieniać tłok? Żadnych niepokojących objawów niema, moto raczej nie było katowane. No i jeśli tak to jaki tłok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no wiec zdecydowałem się wymienić tłok (EXC 250). Na forum przewijają się nazwy różnych producentów tłoków. Nikt nie wspomina jednak o oryginalnym tłoku KTM. Czemu? Wychodzi na to że jest droższy ale jak ma się jakość? Generalnie jestem zwolennikiem oryginalnych części choć nie za każdą (w przenośni i dosłownie) cenę. Jakie są wasze poglądy na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no wiec zdecydowałem się wymienić tłok (EXC 250). Na forum przewijają się nazwy różnych producentów tłoków. Nikt nie wspomina jednak o oryginalnym tłoku KTM. Czemu? Wychodzi na to że jest droższy ale jak ma się jakość? Generalnie jestem zwolennikiem oryginalnych części choć nie za każdą (w przenośni i dosłownie) cenę. Jakie są wasze poglądy na ten temat?

a więc co do tłoka oryginalnego to nie kupuj! gdyż przynajmniej w przypadku 125 jest to tłok odlewany a nie kuty i nie dość że przepłacisz to jeszcze będziesz miał gorszą jakość w tym przypadku płacisz za napis ktm na pudełku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To łożysko jest niekompletne, brakuje jeszcze dwóch tulejek

 

fotka oryginalnego zużytego łożyska

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...9dd2f12dff.html

 

Odkopie temat PDSu

 

Powiedzcie panowie jaki macie sposób na wyciągnięcie tych tulejek?

U brata w EXC200 strasznie siedzą i nie za bardzo wiemy jak się zabrać za nie..

A nowe łożysko czeka na montaż.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, czy swieca od motoroweru Derbi Senda po prostu inna niz powinna byc może spowodowac że KTM kreci mniejsze obroty? gaznik/filtr powietrza są czyste a biegi sie po prostu zbyt szybko koncza, jak agresywnie jade do po zmiane biega motor zwalnia bo juz odicnke dostaje :P jak to jest?

 

Oraz drugie pytanie, za ile mogę sprzedać EXC 125 z 99 roku w naprawde bardzo dobrym stanie, zarejestrowanego na A1? ja dałem 4800 ale motor jest mechanicznie w swietnym stanie tak samo jak optycznie, prosze o prawdziwie odpowiedzi, a co do stanu technicznego to mówię prawdę, po prostu ile wołać za ładnego kTM-a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz drugie pytanie, za ile mogę sprzedać EXC 125 z 99 roku w naprawde bardzo dobrym stanie, zarejestrowanego na A1? ja dałem 4800 ale motor jest mechanicznie w swietnym stanie tak samo jak optycznie, prosze o prawdziwie odpowiedzi, a co do stanu technicznego to mówię prawdę, po prostu ile wołać za ładnego kTM-a ;)

 

Stary, ledwo zrozumiałem co tu napisałeś. Rocznik '99, co to znaczy że motor jest w świetnym stanie? Jak często wymieniasz tłok? co ile pierzesz filtr? jak często zmieniasz olej w skrzyni biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...