Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam sx250 który ma 56KM i jedzie (chyba) 140km/h aczkolwiek nigdy nie sprawdzałem ale w przyszłym sezonie bede wiedział na 100% ale chce mieć motor do jazdy po drodze konkretnie EXC125 i chce wiedzieć jakie on ma osiągi ... czy ktoś mógłby mi to wreszcie powiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty musisz być wybitnym jeźdźcem jak jechałeś w terenie 140 dobrze że w Dakarze zrobili ograniczenie prędkości bo mógłbyś sobie coś zrobić. a jak chcesz sobie kupić coś do miasta to kup sobie hayabuse bo w wieku 15 lat jeżdzić sx 250 to z busą sobie na pewno poradzisz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbychuda pokaż mi w którym miejscu jest napisane ze sx250 jechałem W TERENIE 140 km/h ?? akurat gdy dojeżdzam na tor mam długą prostą więc jechałem ile fabryka dała ... z tego co pisali na forum motox to 250 tak około 140 idą. Tak mam 15 lat i jeżdze 250 2t i co z tego?? sx nie jezdze po mieście w normalnym ruchu ... ewentualnie dojeżdzam na tor. skończyłem juz 16 lat i na wiosne mam zamiar robić prawko na 125 i chce sobie coś na droge kupić i bądź pewnien ze to hayabuza nie bedzie :]

 

również cie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sx250 który ma 56KM i jedzie (chyba) 140km/h aczkolwiek nigdy nie sprawdzałem ale w przyszłym sezonie bede wiedział na 100% ale chce mieć motor do jazdy po drodze konkretnie EXC125 i chce wiedzieć jakie on ma osiągi ... czy ktoś mógłby mi to wreszcie powiedzieć??

W zależności od przełożeń od 100 do 140, przyspieszenie jest wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbychuda pokaż mi w którym miejscu jest napisane ze sx250 jechałem W TERENIE 140 km/h ?? akurat gdy dojeżdzam na tor mam długą prostą więc jechałem ile fabryka dała ... z tego co pisali na forum motox to 250 tak około 140 idą.

Chciałbym zobaczyć jak SX leci po asfalcie 140 km/h na oponach kostkach i bez amortyzatora skrętu. Droga hamowania wyniosłaby pewnie z 200 metrów :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi przypomnisz na wiosne to ci nagram i pokaże ( oczywiście jak sprawdze z gps ile idzie dokładnie ) a co ma do tego amortyzator skrętu?? na kostkach masz racje ze ciężko jest hamować z takiej prędkości

 

p.s skoro juz sie dowiedziałem ile idzie to kolejne pytanie. Jak sprawuje się exc w starciu z np. YZ bądź SX ,KX ,CR ( 125 2t oczywiście )

Edytowane przez klamer112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi przypomnisz na wiosne to ci nagram i pokaże ( oczywiście jak sprawdze z gps ile idzie dokładnie ) a co ma do tego amortyzator skrętu?? na kostkach masz racje ze ciężko jest hamować z takiej prędkości

 

p.s skoro juz sie dowiedziałem ile idzie to kolejne pytanie. Jak sprawuje się exc w starciu z np. YZ bądź SX ,KX ,CR ( 125 2t oczywiście )

 

Oczywiscie pod wzgledem mocy ustępuje,ale za to elastycznosc silnika to inna bajka niz w YZ CR KX....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że exc to hard enduro ale jaki jest zasięg na jednym zbiorniku paliwa przy spokojnej jeździe?

Zależy jaki rocznik, bo poszczególne roczniki mają rożną pojemność zbiorników. Ja miałem 9l i zasięg na nim to było okolo 60km. A te nowsze ktm-ki może 70km przejadą. Nie ma co ukrywać, seta lubi paliwo.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...