Skocz do zawartości

Zabił się jadąc kradzionym motocyklem


Lemon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak :icon_question:

Gość nie miał 15 lat tylko 19. Ukradł motocykl z premedytacją a wy go jeszcze bronicie.

Co to kogo obchodzi że chciał się przejechać czy chciał to sprzedać czy co tam jeszcze.

Złodziej i tyle...

 

Nikt go nie broni i ja też absolutnie nia miałem takiego zamiaru. Twierdzę jedynie że śmierć za kradzież to za dużo i tyle...

 

OK - z mojej strony EOT bo zaczyna się to zmieniać w bezsensowne bicie piany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, od tego upalu to sie wam zwoje przegrzewaja - ktos, kto pisze, ze dobrze mu tak, ma na co zasluzyl! jest dla mnie popie**olony, dokladnie tak, p o p i e r d o l o n y...

 

po drugie, jak napisal Sligier, nie twoje - nie ruszaj, tyle ze zyjemy w polsce i kluczyki trzeba zabierac ze soba,

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie jest mi go ani troche szkoda. Nie wiadomo jaki to byl motor?? Pewnie wsiadl na jakiegos scigacza i sie chlopak zdziwil jak dodal wiecej gazu, o czym moze swiadczyc fakt ze przejechal niecale 2km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ciekawe czy na prawdę jesteście tacy "twardzi"...domyślam się.

Pewnie brak umiejetności, stres, głupota...i tragedia gotowa.

btw. zmarłych się choć nie czepiajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ciekawe czy na prawdę jesteście tacy "twardzi"...domyślam się.

Pewnie brak umiejetności, stres, głupota...i tragedia gotowa.

btw. zmarłych się choć nie czepiajcie...

W jakim sensie twardzi? Zmarlych sie nie czepiac, Hitlera/Stalina tez juz mamy nie potepiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gość dostał nagrodę Darwina i ewidentnie sobie na nią zasłużył.

Użalanie się nad nim jest delikatnie mówiąc głupie.

Świadomie NIKT by go nie karał śmiercią, nawet pokrzywdzony by pohuczał, potupał nogami, sypnął grubym słowem w ostateczności jak dr.Spławik pisał, ciut poturbował. Los, natura wymierzyła karę. Ciut zbyt surową ale sprawiedliwą według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie twardzi? Zmarlych sie nie czepiac, Hitlera/Stalina tez juz mamy nie potepiac?

-OMG...

Miszczu, nie będę dyskutował w tym temacie...bo mi sie nie chce znowu tłumaczyć, nawracać łeeee...bez urazy :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-OMG...

Miszczu, nie będę dyskutował w tym temacie...bo mi sie nie chce znowu tłumaczyć, nawracać łeeee...bez urazy :flesje:

 

pozdro

łeeee, ale ja lubie takie prowokacyjno/ideologiczne dyskusje :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem na motobazarze w Katowicach to obok naszych motorów stało Ducati st4 z kluczykami w stacyjce. Okazja wymarzona zeby stac sie jego posiadaczem, bo w koło masa motorów wiec wiadomo. gdyby trafiło na złodziei moto juz dawno by nie było, po połowie winny wąłsciciel. Kluczyki sa od tego, zeby zabezpieczyc maszyne przed kradziezą, a nie ja ułatwić.

co do tematu, jak człowieka to szkoda go, miał na pewno rodziców, itd. Ale zabiła go głupota, i tu nie bedzie zmiłuj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, to jest dobry temat zeby pokazac czemu nie nalezy kupowac sporta na pierwsze moto:p

 

edit:

nie doczytalem poprzedniego posta. na gs-ie sie zabil?? no nie chyba naprawde pijany byl czy cos..

Edytowane przez nameless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...