Skocz do zawartości

Wypadek rzadowej Lanci z udzialem motocykla!!


Blinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą TVP1 :

Motocyklista uderzył w rządowy samochód !!!!

Słuchajcie wiadomości państwowej telewizji oni Wam powiedzą prawdę :)

na zdjęciu leżąca czerwona SUZUKI.

Ręce opadają , jak długo jeszcze przekręty propagandowe w tym kraju będą wypowiadane w publicznych mediach?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą TVP1 :

Motocyklista uderzył w rządowy samochód !!!!

Słuchajcie wiadomości państwowej telewizji oni Wam powiedzą prawdę :)

na zdjęciu leżąca czerwona SUZUKI.

Ręce opadają , jak długo jeszcze przekręty propagandowe w tym kraju będą wypowiadane w publicznych mediach?

 

To Honda była Piotrek. :banghead:

Nie denerwuj się - świata nie zmienisz a nerwy stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to gdzieś obejrzeć w internecie? Chce na własne uszy usłyszeć "motocyklista uderzył w rządowy samochód", zapadnę się pod ziemię....

 

Przeczytałem kilka komentarzy które jak zawsze pierwsza klasa, dalej nawet nie czytam, ale te ciekawsze...

 

 

MotoTerroryzm, przymusowe badania psychiatryczne dla motocyklistów, to może definitywnie rozwiązać problem, ale zapełnić szpitale psychiatryczne.

 

 

Apeluję o otwieranie drzwi w korkach jak dawcy się pchają między samochodami.

Mi jeden taki porysował drzwi, po czym zrobił dziam, dziam, dziam i...tyle go widzieli.

 

 

 

Motocyklista to bezmózg, który jadąc chowa się za samochodem w martwym

polu widzenia. Miałem już taki przypadek. Spojrzałem w lusterko wsteczne i prawe i nie widzę nikogo, kierunkowskaz w prawo i zjeżdżam na prawy pas, aż tu słyszę jakieś trąbnięcie i okazało się, że dawca jechał po linii pomiędzy pasami i chciał mnie śmignąć z prawej strony. Gdyby nie mój refleks przerysowałby mi auto, na dodatek nowe. I jeszcze cymbał miał pretensje, że ja nie widzę. Trzeba jeździć matołki środkiem pasa to będziecie widoczni.

 

 

 

W Polsce to się nigdy nic nie zmieni, nie ma to jak się jeszcze zdenerwować przed snem :)

 

 

Edit, zobaczcie co napisali na interii, na dodatek wielkim czerwonym drukiem "Motocyklista wpadł w rządową lancię"

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/b...a-lancie,946470

 

 

Pierd*le, ide spać, zły dzień miałem dzisiaj.

Edytowane przez andrzejtomecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie komentarze wypisują zazwyczaj zakompleksieni frustraci, którzy w głębi duszy bardzo by pragnęli pojeździć motocyklem (albo przynajmniej nie musieć stać codziennie w korkach w drodze do często kiepsko płatnej pracy), ale nie mogą sobie na to pozwolić, poza tym to straszne tchórze, zdobywające się na odwagę jedynie w Internecie, gdzie jest się anonimowym, tak więc nie ma sensu przejmować się ich bełkotem.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w telewizji reportaż o tym i sobie skojarzyłem, żeby wejść tutaj bo na pewno bedzie cos wiecej no i nie myliłem sie :( ...

 

Andrzej na te komentarze to jeszcze kiedyś zwracałem uwage teraz to już poprostu wiem, że ludzie którzy piszą te rzeczy o nas są na pewno nie wiele mądrzejsi niż taki stopień o którym sie własnie wypowiadają w takich durnych komentarzach... Szkoda tych ludzi czasami no ale cóż nie będziemy przecież odreagowywać w taki sposób jak to robia oni bo wiadomo, że nie warto :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee w sumie to nie najeżdżają na nas tak jak w ostatnim jakimś artukuje który wklejałem na forum.

 

Sami wiecie jak ludzie potrafią zje**ć, za to że któryś z motocyklistów miał wypadek.

 

Swoją drogą ciekawe jak teraz będzie z wypłatą odszkodowania itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze raz, jest gdzieś ten reportaż w internecie? Z chęcią bym obejrzał :D

 

Lancia ok. 17.40 wyjeżdżała z parkingu przed budynkiem. Gdy próbowała włączyć się do ruchu, zahaczyła o nadjeżdżający sportowy motocykl honda. - Motocyklista pędził jak wariat - twierdzi kierowca rządowego auta. Siła uderzenia była tak duża, że przewrócona już honda zatrzymała się dopiero ok. 15 metrów od miejsca wypadku.

 

Czy 15 metrów to dużo? Zwłaszcza, jeżeli on odbił się od lancii (a nie zatrzymał na niej) po czym nie utrzymał równowagi i się wywrócił zaliczając szlifa? Najlepsze tłumaczenie "pędził jak wariat" :)

Edytowane przez andrzejtomecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit, zobaczcie co napisali na interii, na dodatek wielkim czerwonym drukiem "Motocyklista wpadł w rządową lancię"

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/b...a-lancie,946470

Pierd*le, ide spać, zły dzień miałem dzisiaj.

 

To może napiszcie do interii w tej sprawie? Ja tak zrobiłem, i liczę się z tym że zostanę przez nich wyśmiany, no ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ziobro wystąpi w TV w tej sprawie i powie, że "przez niego nikt już nie zginie". A w ogóle to komisja śledcza zajmie się tym, czy to atak na koalicję czy może spisek wschodnich służb.

Roman dowali, że motocyklista jest gejem i tak leciał na kierowcę, że aż doszło do kolizji i że gejostwo przybiera postać terroru niebezpiecznego dla otoczenia, a Wierzejski zaproponuje chłostę.

To oczywiście bzdury, ale nie zaryzykowałbym upierania sie, że to niemożliwe.

 

Oczywiście, że pędził jak wariat. Zresztą przecież na takim motocyklu nie da się wolno jechać, więc na pewno zaiwaniał. Zapewne zapanuje powszechne zdziwienie, że nie miał linki stalowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ziobro wystąpi w TV w tej sprawie i powie, że "przez niego nikt już nie zginie". A w ogóle to komisja śledcza zajmie się tym, czy to atak na koalicję czy może spisek wschodnich służb.

Roman dowali, że motocyklista jest gejem i tak leciał na kierowcę, że aż doszło do kolizji i że gejostwo przybiera postać terroru niebezpiecznego dla otoczenia, a Wierzejski zaproponuje chłostę.

To oczywiście bzdury, ale nie zaryzykowałbym upierania sie, że to niemożliwe.

 

Oczywiście, że pędził jak wariat. Zresztą przecież na takim motocyklu nie da się wolno jechać, więc na pewno zaiwaniał. Zapewne zapanuje powszechne zdziwienie, że nie miał linki stalowej.

 

Dobrze mówisz Romek to dowalił ludzie śądzo ze wszyscy to dawcy co jeżdżą na motorach a to nieprawda kierowcy samochodów wjeżdżaja w motocyklistów a ze ktoś miał sprzet full wypas to od razy jechał na łeb i szyje i powinien se linke zarzucić na sszyje :flesje: :D :wink: : a to są głupki w rządzie a szegulnie romek atomek który kupił na przedmieściu domek a w swym domku miał światło wode prąd i gaz :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kierowca uczestniczacy w wypadku jest w stanie dmuchac to ZAWSZE sie dmucha, tak ciezko to zrozumiec? to ze motonita to nie zwalnia go z obowiazku dmuchania...

stary, ale 3,14erdolisz :crossy: :cool: :)

po pierwsze, od kiedy to rządowy kierowca ma immunitet??

po 2gie, moglby byc nawet G. Bushem, ale jak spowoduje wypadek to nie ma ch***, musi dmuchac

 

Pier***lisz glupoty i co ze Bush by mial wypadek? poczytaj sobie troche nawet jak bush by kogos zabil to GÓ**O mogą mu zrobić jak to było ? (nad prezydentem jest sam bóg prezydent odpowiada przed Bogiem :crossy: ) jest najwazniejszy w czasie kadencji nie moze byc sadzony za NIC ! dopiero jesli sie skonczy moga mu sie do tylka dobrać .

pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...