Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie znaki na niebie informują mnie, że zawitam do Borek również w tym roku.

Przyjadę oczywiście z żoną, której kiedyś obiecałem wycieczkę do Sandomierza, z braku czsu muszę połaczyć te dwa wyjazdy. Wpadłem na pomysł by w sobotę rano wyjechać z Borek do Sandomierza i wrócić spowrotem na wieczorne ognisko. Może dołączą się do nas jacyś chętni? Trasa około 170 kilometrów w jedną stronę.

 

Pozdrawiam

Januszm

 

witam,mam takie pytanie,czemu chcesz jechac do Sandomierza,chcesz cos tam zwiedzic.

A kiedy bedzie mozna zaklepac sobie miejsce w domku :rolleyes:

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, postaram się zawitać na imprezę :)

Na tę okazję szlifuję skecz "Maciej i smok" w wykonaniu jednoosobowym :rolleyes:

Przedpremiera w Poczajowie przy kurczakach wypadła obiecująco, więc pacziemu niet?

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, postaram się zawitać na imprezę :crossy:

Na tę okazję szlifuję skecz "Maciej i smok" w wykonaniu jednoosobowym :)

Przedpremiera w Poczajowie przy kurczakach wypadła obiecująco, więc pacziemu niet?

 

HKK

 

no prosze, to beda nawet wystepy artystyczne. Pawelku czy tych domkow to aby starczy dla nas wszystkich? Jest jakis "plan B" gdzie upchnac reszte forumowiczow?

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam takie pytanie,czemu chcesz jechac do Sandomierza,chcesz cos tam zwiedzic.

A kiedy bedzie mozna zaklepac sobie miejsce w domku :)

 

Oczywiście, że chcę coś tam zwiedzić

 

http://www.sandomierskie.com/Sandomierz/sandoogolne.htm

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) czy tych domkow to aby starczy dla nas wszystkich? Jest jakiś "plan B" gdzie upchnąć resztę forumowiczów?

Nie przejmuj się. Była już impreza w Zamościu, gdzie wypadało 1,28 człowieka/łóżko i wszyscy byli zadowoleni.

Zgodnie z techniką jak za Bugiem - jedno na drugiem :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjeżdzam teraz na tydzień i nie będę miał dostępu do netu, więc gdyby zaczęło się zapisywanie to ja potwierdzam, że jadę i można mnie zapisać :)

W domku mam być jak ustaliliśmy z Adam'em i EnduroMax'em... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki potwierdzone, ognisko zamówione (trzeba będzie zrobić ściepę "co łaska" potrzebne będzie 100 zł), zaraz rusza temat z rezerwacją. Info - postarajcie sie umówić na PW w grupy, tak by informować mnie na zasadzie "domek - skład". Tak będzie łatwiej. ja tylko zarezerwowałem domki, nie mam zamiaru jak dwa lata temu pół dnia zapier***ać z listą i zbierać kasę, numery dowodów itp. Robicie to SAMI na miejscu. Tak będzie łatwiej i przyjemniej, a wszyscy będą się bawić. Tak więc kompletujcie się, a ja jutro zakładam temat. Mamy tydzien na zapisy, w tym czasie będzie można dobrać więcej domków. Zastanawiajcie sie hto chce być od piątku, a kto od sosboty. Bierzcie to też pod uwagę przy dobieraniu się w grupki.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek w składzie: ja, Enduromax i B@rtek ma jedno miejsce wolne. O ile pamiętam w domkach są 3 wyrka, w tym jedno dwuosobowe, więc najwyżej osobników najbardziej znieczulonych po ognisku ułoży sie w jednym wyrku ;)

 

Po ile są domki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 zł za dobę, domek jest na 4 osoby - 2 oddzielne i 2 co mają coś ku sobie ;). Adam - od jutra zapisy, jak chcesz pomóc, to oczywiście nie ma sprawy :biggrin:.

 

Energooszczędny :) dobre ! hmmm, całe szczęście że nie ekonomiczny, bo by to dziwnie zabrzmiało w kontekście taniego wina i 8 piw pochłoniętych przeze mnie 2 lata temu w piętek :)

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...