Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nara.

 

Pawel

 

Trzym się :)

 

Teraz tak poważniej.

Nawet nie masz pojęcia Pawełku ile radości mi i Andrzejowi sprawiła ta krótka wymiana postów. Uśmiałem się na cały dzień. Rozumiem, że nie wszystkich musi śmieszyć to co mnie i szanuję to.

 

Pozdrawiam Ciebie ciepluteńko, najcieplej jak potrafię i naprawdę żałuję, że w Borkach nie napijemy się razem piwa.

 

Obiecuję, że wstanę przy ognisku poproszę o ciszę i wzniosę toast za Twoje zdrowie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurffa zaraz powywalam te bzdetne posty...

Założyć wam w Piwie temat o długości pały czy sami dacie radę?

 

 

Ok, tylko z ankietą :) Na prawdę żałuje ze mało jest tu ludzi którzy czują klimat i że wzięli to tak na poważnie spinając pośladki aż zsiniały... ;) Buziaczki!

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lime i reszta składu domkowego Tomek Kulik imiennie jest na miejscu wskazany jako osoba do odbioru kluczy do naszych chatek , dodatkowo skład został podzielony przez Tomasza i ja się z nim zgadzam na

Domek number 1:

Tomek, Lime,Mycha,Izulka

Domek number2:

Norbik,Turtel,Tita,Nulka

 

P.S. Domki są zarezerwowane od piątku macie jeszcze sporo czasu więc mam nadzieje że już w piątek wieczorem w naszym składziku i nie tylko uda nam się wypić jakiś toaścik.

 

no i gra muzyka, kolumny trzeszczę...małolaty wrzeszczą :wink:

rozumiem, że Tomek będzie klucznikiem dwóch domków?? :cool:

jeśli okaże się, że nie będę mógł jechać w pt w grupie to kaskę przekaże Tomkowi wcześniej, co by nie zakładał za nieobecnych...

pzdr

PS. A co z tym wcześniejszym spotkankiem??? czwartek, sobota???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

rozumiem, że Tomek będzie klucznikiem dwóch domków?? :wink:

jeśli okaże się, że nie będę mógł jechać w pt w grupie to kaskę przekaże Tomkowi wcześniej, co by nie zakładał za nieobecnych...

pzdr

PS. A co z tym wcześniejszym spotkankiem??? czwartek, sobota???

Nie. Biorę klucz tylko za jeden domek.

Co do spotkania, to możemy się umówić w dwóch kółkach w czwartek przed wyjazdem.

Buziaki.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze w domku number2 dwie osoby być może będą dopiero w sobotę? Czy w związku z tym za piątek płacą tylko ci którzy będą? Bo z tego co widze na 100% w piątek będe chyba tylko ja :biggrin: więc pewnie to ja będę tą osobą "odpowiedzialną" :icon_mrgreen: więc chciałbym wiedzieć :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z warszawy bedzie pewnie jeszcze jeden domek z wolnym miejscem.. .lub dwoma.. w zaleznosci czy Marcin wezmie zone czy nie :)

Niech bierze zone to bedzie mogla zajac mojua Mariolke i rodzicielke...

a tak to bede musial sie nimi zajmowac na zlocie...

 

Obiecuję, że wstanę przy ognisku poproszę o ciszę i wzniosę toast za Twoje zdrowie!!!

Chetnie to zobacze...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Biorę klucz tylko za jeden domek.

Co do spotkania, to możemy się umówić w dwóch kółkach w czwartek przed wyjazdem.

Buziaki.

 

sorki :banghead: nie ma problemu...chyba :)

 

Lime i reszta składu domkowego Tomek Kulik imiennie jest na miejscu wskazany jako osoba do odbioru kluczy do naszych chatek

 

P.S. Domki są zarezerwowane od piątku macie jeszcze sporo czasu więc mam nadzieje że już w piątek wieczorem w naszym składziku i nie tylko uda nam się wypić jakiś toaścik.

 

zrozumiałem do NASZYCH CHATEK l.m. :bigrazz:

 

 

Z tego co widze w domku number2 dwie osoby być może będą dopiero w sobotę? Czy w związku z tym za piątek płacą tylko ci którzy będą? Bo z tego co widze na 100% w piątek będe chyba tylko ja :) więc pewnie to ja będę tą osobą "odpowiedzialną" ;) więc chciałbym wiedzieć ;)

 

Domki są zarezerwowane od piątku, i nawet jak mnie miałoby nie być to się zrzucam na dwa noclegi.

120 zł domek /4 os = 30zł doba/os x 2 doby = 60 zł

 

tu chyba nie ma możliwości typu - ja biorę 1/2 pokoju na 1 dobę :crossy:

bo to strasznie skomplikuje życie os. odpowiedzialnej za domek

postaram się być w piątek za "wszelką cenę", ale ewentualność mojego późniejszego przyjazdu w piątek, lub nawet w sobotę jednak istnieje...

Ale w takim przypadku całą kaskę podrzucę Tobie wcześniej , żeby nie było na miejscu ZONKA :)

 

Tita, Nulka - dobrze gadam???:wink:

 

PS. Turtel, możemy się spotkać w 2oo w czwartek, albo na weeku - jak pisałem..napisz na priv , kiedy i o której :crossy: obgadamy co nieco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbik: ja pewnie bede jechal dopiero po 18stej po pracy, najwyzej skoczymy we dwojke expresowym tempem ( oby tylko obylo sie bez mondeo :buttrock: )

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbik: ja pewnie bede jechal dopiero po 18stej po pracy, najwyzej skoczymy we dwojke expresowym tempem ( oby tylko obylo sie bez mondeo :P )

 

no jak tak wyjdzie - no problema :flesje: :biggrin:

 

PS. Na Chorwackich winklach uważaj :buttrock: asfalciki dobre, ale te zakrętasy to na Jadrańskiej Magistrali się kręcą aż miło, tylko g...widac bo albo skały albo extra rozpraszające widoczki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Domkowe składy tak czy sia Turtel na klucznika drugiego domku haha wytypowany niech zgłosi sie do Adama na PW , co do kaski to uważam że składka powinna obowiązywać od piątku i już...ale skład domku zadecyzduje uzgodnienia po Waszej stronie .

 

Jeśli gdzieś się wkradły zawirowania przepraszam najmocniej :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...