Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeleciałem cały temat i widzę, że wszyscy mają Cię gdzieś.

Jeżeli nie masz gdzie się zaczepić to my możemy (ktoś musi spać razem) mieć jedno wolne łóżko.

Masz ochotę to zapraszam w imieniu swoim i chłopaków, których BTW o zdanie nie pytałem.

Celowo w poście nie robię głupich podtekstów żeby Cię nie przestraszyć.

Powiem tylko tyle: możesz nas nie polubić ale przystojni to jesteśmy jak ta lala :clap: *

 

*to nie żart :icon_evil:

 

 

He, He. Dzięki. Pewnie, że się piszę :biggrin:

Ja nie z takich strachliwych ;)

 

No coś mi się zdaje, że będzie wesoło :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, He. Dzięki. Pewnie, że się piszę :D

Ja nie z takich strachliwych :smile:

 

No coś mi się zdaje, że będzie wesoło :buttrock:

 

 

Widzę, że kolega ABG zadbał o płeć piękną w naszym domku. Ja oczywiście się zgadzam, tylko ostrzegam, że będzie kupa śmiechu, bo za każdym razem jak się troszkę chłopaczek wstawi :lalag: lubi chwalić się swoim tańcem brzucha (podobno teraz jest na zgrupowaniu tancerzy w Danii).

 

Także ostrzegam.. bądź przygotowana na zrywanie boków.

 

Pozdro599 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj, przeczytaj jeszcze raz... :biggrin:

IZULKA wyraziła sie chyba jasno

mimo to cieszę się że są gentlemani na świecie :clap:

 

Sorry, zwracam honor :flesje:

 

He, He. Dzięki. Pewnie, że się piszę :biggrin:

Ja nie z takich strachliwych ;)

 

No coś mi się zdaje, że będzie wesoło :flesje:

 

Spox, w takim razie masz zaklepane.

Jeszcze ekimm nie wie, ale mu to raczej wszystko jedno bo ostatnich Borek nie pamięta w ogóle :biggrin:

 

Widzę, że kolega ABG zadbał o płeć piękną w naszym domku. Ja oczywiście się zgadzam, tylko ostrzegam, że będzie kupa śmiechu, bo za każdym razem jak się troszkę chłopaczek wstawi :flesje: lubi chwalić się swoim tańcem brzucha (podobno teraz jest na zgrupowaniu tancerzy w Danii).

 

Także ostrzegam.. bądź przygotowana na zrywanie boków.

 

Pozdro599 :bigrazz:

 

Hehe, tańca nie będzie bo przerwałem trening z przerażenia....schudłem 5,5kg w 1 miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, zwracam honor :crossy:

Spox, w takim razie masz zaklepane.

Jeszcze ekimm nie wie, ale mu to raczej wszystko jedno bo ostatnich Borek nie pamięta w ogóle :biggrin:

Hehe, tańca nie będzie bo przerwałem trening z przerażenia....schudłem 5,5kg w 1 miesiąc :bigrazz:

 

 

 

Zgłaszam protest, ja chce taniec brzusia, moge ewentualnie się dołączyć aby koledze było rażniej.... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy czwartek dobry jest:)

czyli mamy dwie propozycje:

1. sobota 1.09 po południu - na zapracowanych (Lime82) poczekamy lub powiemy gdzie aktualnie jesteśmy

2. czwartek 30.08 - po południu

 

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że każdy czwartek dobry jest ;)

opcja 2 bardziej mi pasuje, ale 1 tez nie wykluczam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam protest, ja chce taniec brzusia, moge ewentualnie się dołączyć aby koledze było rażniej.... :bigrazz:

 

 

Dziewczyny spokojnie.. postaram sie go nakręcić, może coś da się jeszcze zrobić. Jak nie to poprostu wleje mu się ze 2 piwa więcej (:lalag: x2) i sam ruszy do boju.

 

Jeżeli jednak mój plan :icon_twisted: legnie w gruzach, chętnie ujrzałbym w wykonaniu SOLO, niekoniecznie z ABG, a nawet lepiej BEZ ;) :P :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przystojni to jesteśmy jak ta lala ;) *

 

*to nie żart :icon_twisted:

 

Adaś, Ty sie tak nie reklamuj, bo większe rozczarowanie dziewczyny przeżyją :bigrazz:

 

BTW jeśli jakieś dziewczę z Warszawy wybiera się do Borek a nie ma czym, to oferuję moją elitarną tylną część kanapy w grzechocie (DR) :P Wymagane wymiary: 90-60-90...... :crossy: (żarcik)

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, Ty sie tak nie reklamuj, bo większe rozczarowanie dziewczyny przeżyją :bigrazz:

 

BTW jeśli jakieś dziewczę z Warszawy wybiera się do Borek a nie ma czym, to oferuję moją elitarną tylną część kanapy w grzechocie (DR) :P Wymagane wymiary: 90-60-90...... :crossy: (żarcik)

 

 

Rozczarowane? Nigdy w życiu! Po prostu będziemy musiały więcej wypić :icon_twisted:

 

P.S. Jeśli DR ma podobną szerokość kanapy jak DR-Z, to proponuję wymiary 90-60-60 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowane? Nigdy w życiu! Po prostu będziemy musiały więcej wypić :icon_twisted:

 

P.S. Jeśli DR ma podobną szerokość kanapy jak DR-Z, to proponuję wymiary 90-60-60 ;)

 

Tak źle nie jest, może troche wystawać, ale co to szkodzi :P

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, Ty sie tak nie reklamuj, bo większe rozczarowanie dziewczyny przeżyją :wink:

 

BTW jeśli jakieś dziewczę z Warszawy wybiera się do Borek a nie ma czym, to oferuję moją elitarną tylną część kanapy w grzechocie (DR) :icon_arrow: Wymagane wymiary: 90-60-90...... :) (żarcik)

 

Więc..... po co mam wymyślać, oto cytat Greeda z gg, 25.09, godz. 17:44

 

"link do tematu, jak coś odpiszesz złośliwego czy deprymującego mnie to urwe Ci kule :D. Wiesz, że Ty sobie poradzisz z dziewczynami bo jesteś przystojny, a ja zawsze byłem nieśmiały z powodu swojej wypaczonej urody. Także muszę Ci niesłusznie dosrywać w temacie o Borkach bo i tak gdy się poznamy z dziewczynami to wyjdzie na Twoje"

 

....chyba dodawać nic nie muszę :icon_arrow:

 

 

Rozczarowane? Nigdy w życiu! Po prostu będziemy musiały więcej wypić :)

 

 

Ja nie piję bo nie umiem się po alkoholu zachować :icon_biggrin: Także smacznego :icon_arrow:

 

P.S. Niech żaden głupi/a nie zdecyduje się na podróż Greedową bardachą!!! Przecież w ukrytym subforum już od miesiąca trwają zakłady czy to "coś" dojedzie czy nie. Jeszcze nikt się nie odważył postawić kasy na "TAK".

 

Buziaki, jeszcze tydzień i jestem w Polsce!!! Yupi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc..... po co mam wymyślać, oto cytat Greeda z gg, 25.09, godz. 17:44

 

"link do tematu, jak coś odpiszesz złośliwego czy deprymującego mnie to urwe Ci kule :D. Wiesz, że Ty sobie poradzisz z dziewczynami bo jesteś przystojny, a ja zawsze byłem nieśmiały z powodu swojej wypaczonej urody. Także muszę Ci niesłusznie dosrywać w temacie o Borkach bo i tak gdy się poznamy z dziewczynami to wyjdzie na Twoje"

 

....chyba dodawać nic nie muszę :cool:

 

Ja nie piję bo nie umiem się po alkoholu zachować :banghead: Także smacznego :)

 

P.S. Niech żaden głupi/a nie zdecyduje się na podróż Greedową bardachą!!! Przecież w ukrytym subforum już od miesiąca trwają zakłady czy to "coś" dojedzie czy nie. Jeszcze nikt się nie odważył postawić kasy na "TAK".

 

Buziaki, jeszcze tydzień i jestem w Polsce!!! Yupi!!!

 

O Ty kutafonie! :D Nic takiego nie napisałem, urwę Ci jednak te kule na Borkach!!! Ciekawe czy Twoja krzywa CBR dojedzie ;]

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wymagane wymiary: 90-60-90...... :biggrin: (żarcik)

 

Jeżeli któraś z niewiast nie spełni wymagań forumowicza o nicku greedo, kolega ABG chętnie weźmie odpowiedzialność na swoje siodło... wszystko powyżej 90 - x>60 - x>90...... wchodzi w grę (taniec brzucha)

żarcik :icon_mrgreen:

 

Ps.

"Ciekawe czy Twoja krzywa CBR dojedzie ;]" :buttrock:

 

...krzywa i bez owiewki heh :crossy:

 

BTW.. jeszcze jakieś 121x takich postów i Cię może dogonię :)

 

PoZdRo599..

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...