Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest. Po przyjeździe będę zbierał po 2 zł od uczestników. Z zebranych i wydanych pieniędzy rozliczę się w temacie z listą zaraz po przyjeździe (żeby nie było wątpliwości). Prosze brać swoje płytki CD (format AudioCD), każdy rodzaj muzyki dobry :] Konkursy jakieś dobrze byłoby zorganizować. Jeżeli ktos ma jakąs propozycję konkursu proszę pisać, nagrody zorganizuję. Nie wiem tylko co z paradą, to co ja mam do zaproponowania to mały strzał na źródła i do Jelenia. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakąś propozycję i zna trasę to porpowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko co z paradą, to co ja mam do zaproponowania to mały strzał na źródła i do Jelenia. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakąś propozycję i zna trasę to porpowadzi.

Ehkm... jezeli planujesz parade to musisz zglosic trase przejazdu do miejscowych wladz i Policji.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehkm... jezeli planujesz parade to musisz zglosic trase przejazdu do miejscowych wladz i Policji.

 

no to parady nie będzie, będzie korek składający się ze 100 motocykli :),

 

z konkursów, gier i zabaw, przydały by się jakieś rekreacyjno sportowe, coby człowiek po piątku i po sobocie dotlenił się i odparował :biggrin:

 

Jakaś piła nożna, rzut w dal kotwicą lub oponą motocyklową, zawody w przepychaniu motcykla (tor gokartowy), jazda motocyklem po piachu, przeciąganie liny, bieg w workach po kartoflach (oczywiście po piachu), taniec brzucha na stole, picie piwa na czas, bieganie na czas z kimś na "plecaku". Tu można dać pole do popisu wyobraźni. Podstawa, żeby na świeżym powietrzu i żeby się trochę zmachać.

 

Do tego, dla mniej kondycyjnych zabawy celnościowe: jakaś wiatrówka i strzelanie do tarczy, dartsy, z braku laku, można celować nawet kamieniem do kółka na piasku :P, zawody bilardowe

 

Z nagrodami prosta sprawa, wpisowe browar, zwycięzca/zwycięzki zespól zgarnia wszystko, a potem się dzieli z pokonanymi :biggrin:

 

Na poranną rozgrzewkę w niedziele nagrody możemy zamienić na redbulla albo soczek pomidorowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dobre pomysły podałeś :)

 

A wiecie co tam mają na miejscu??

Chodzi mi o różnego rodzaju bilardy i nie bilardy...

 

Co do parady to może rozbijemy się na grupki??

Jakiś przejazd po okolicy byłby dobrym pomysłem :P

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. W zeszłym roku przelecieliśmy w 50 sprzętów i jakoś kryzysu komunikacyjnego nie było :] Toć, większe natężenie ruchu w jednym momencie.

Tylko teraz będzie trochę więcej, ale trzeba wziąć poprawkę, że nie wszyscy będą w stanie jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A wiecie co tam mają na miejscu??

Chodzi mi o różnego rodzaju bilardy i nie bilardy...

 

 

 

ze stronki ośrodka

 

SEZONOWE:

 

- 3 KORTY TENISOWE (Z NAUKĄ GRY)

 

- OŚRODEK JAZDY KONNEJ Z NAUKĄ JAZDY I MOŻLIWOŚCIĄ

 

ORGANIZACJI PRZEJAŻDŻEK POWOZEM KONNYM.

 

- ZESPÓŁ BOISK DO GIER ZESPOŁOWYCH: PIŁKI NOŻNEJ, KOSZYKÓWKI I SIATKÓWKI,

 

- TOR ŁUCZNICZY,

 

- MINI GOLF I KRĘGIELNIA,

 

- GOKARTY,

 

- ROWERY KARTINGOWE,

 

- CZTEROKOŁOWCE,

 

- SALON GIER.

 

- SZKÓŁKA WINDSURFINGOWA "n1surf" Z WYPOŻYCZALNIĄ DESEK

 

Windsurfing i czterokołowce chyba odpuścimy.

 

 

Dobrze by było, zrobić w piątek wieczorem plan co się kiedy będzie odbywać i zaplanować kilka "eventów" w tym samym czasie, bo będzie nas tam dużo. żeby nie było, że na przykład na przeciąganie liny przyjdzie 50 osób, bo to się skończy kalectwem :).

 

Oczywiście sobota koło 12:00 można zaplanować przejażdżki w podgrupach, ewentualnie paradę, jak uzyskamy zgodę. Od 15:00 , albo i od 12:00 bo pewnie nie wszyscy będą chcieli/mogli pojechać można zaplanować równolegle różne gry i zabawy.

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...