Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są wolne domki, a myślę, że za przyjazd katamaranem nikt Cię nie zabije... Bedzie czym po dostawy jeździć :biggrin:

 

Przy okazji dla tych którzy nie czytają drugiego tematu. Proszę o wysyłanie do mnie na PW danych osobowych osób odpowiedzialnych za dany domek. Po przyjeździe do Borek ta osoba po okazaniu dowodu tożsamości i wpłaceniu pieniędzy będzie mogła odebrać klucze do zaklepanego domku (tak jak to miało miejsce w zeszlym roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc..... po co mam wymyślać, oto cytat Greeda z gg, 25.09, godz. 17:44

 

"link do tematu, jak coś odpiszesz złośliwego czy deprymującego mnie to urwe Ci kule :D. Wiesz, że Ty sobie poradzisz z dziewczynami bo jesteś przystojny, a ja zawsze byłem nieśmiały z powodu swojej wypaczonej urody. Także muszę Ci niesłusznie dosrywać w temacie o Borkach bo i tak gdy się poznamy z dziewczynami to wyjdzie na Twoje"

 

....chyba dodawać nic nie muszę :smile:

Ale to bylo podle :eek:

 

Izulka, ja typuje Ciebie :biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to bylo podle :eek:

 

Izulka, ja typuje Ciebie :biggrin:

 

 

Lime i reszta składu domkowego Tomek Kulik imiennie jest na miejscu wskazany jako osoba do odbioru kluczy do naszych chatek , dodatkowo skład został podzielony przez Tomasza i ja się z nim zgadzam na

Domek number 1:

Tomek, Lime,Mycha,Izulka

Domek number2:

Norbik,Turtel,Tita,Nulka

 

Roszady dopuszczalne ale musieliśmy się jakoś zdeklarować więc ja jako samozwańczy organizator przy wsparciu Tomka zarządziliśmy, teraz można nas linczować haha :smile:

 

 

P.S. Domki są zarezerwowane od piątku macie jeszcze sporo czasu więc mam nadzieje że już w piątek wieczorem w naszym składziku i nie tylko uda nam się wypić jakiś toaścik.

Edytowane przez izula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chyba odpuszczę jeszcze zlot... muszę was bardziej poznać to po pierwsze po drugie mam w tym czasie jakieś warsztaty perkusyjne po trzecie... sesja poprawkowa;| ale w dobrym tonie jest się trochę spóźnić:biggrin: więc poczekam na kolejny zlot!:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to bylo podle :crossy:

 

 

 

Miało być :icon_mrgreen:

 

P.S. Adam, oczywiście za nasz domek odpowiedzialny jest Greedo bo mamy go w zamiarze spalić na odjezdne :buttrock: .....i Greeda i domek oczywiście :crossy:

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być :icon_mrgreen:

 

P.S. Adam, oczywiście za nasz domek odpowiedzialny jest Greedo bo mamy go w zamiarze spalić na odjezdne :buttrock: .....i Greeda i domek oczywiście :crossy:

 

Oj Adaś, wiem że ja jestem odpowiedzialny, bo z Ciebie to fajtłapa jest i byś sobie nie poradził z domkiem. Tak jak mówiłeś mi o swoich łóżkowych niepowodzeniach, które były przyczyną kupienia tej CBR. Pamietasz jak sie żaliłeś ze "śmieją sie z rozmiaru"? :crossy:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wreszcie pieprzyc, podrywacie sie ?? Jak baby na targu ! Pogadajcie sobie na gg o waszych rozmiarach i ch*j wie czym jescze, nikogo tutaj to nie interesuje.

 

Pawel

 

No, a chcesz dołączyć do 3kąta?? Masz taki suodki avatarek, tygrysku!

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wreszcie pieprzyc, podrywacie sie ?? Jak baby na targu ! Pogadajcie sobie na gg o waszych rozmiarach i ch*j wie czym jescze, nikogo tutaj to nie interesuje.

 

Pawel

 

 

Cytat Pawła z gg. 26.09 17:47

 

" Adam, powiedz mi, jak to jest mieć dłuższego niż 13cm??? "

 

:icon_mrgreen: :crossy: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...