Skocz do zawartości

włażenie na moto


&REW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

muszę się podzielić bo łatwiej wtedy będzie mi znieść emocje ... :) ... dzisiaj jakiś pacan wlazł mi na moto i przewrócił ... noż kurwica blada mnie zaraz strzeli ... :banghead: ... człowiek stara się, dopieszcza, szanuje a potem przychodzi palant z drugim i się ładują z buciorami, rysują albo tak jak dzisiaj ... jakbym go złapał tobym mu normalnie nogi z dupy ... czy ja kuźwa komu włażę na samochód? ... co to kuźwa salon jest? ... ech ... wiem, że daremne moje żale, bo sposobu nie ma trzeba czekać na zmianę mentalności w tym kraju ... albo wyjechać.

 

Pozdro serdeczne,

 

&REW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakis tatus z synkiem wybrali sie na niedzielny spacerek i posadzil malego na moto, nie zalamuj sie, normalka, takie rzeczy byly i beda sie zdarzac, szybko jak to mozliwe usun slady i zapomnij o sprawie, szkoda serca, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boje sie wlasnie tego o czym napisales. Wandalizmu, glupoty i debili.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam takie rzeczy to sie boje gdziekolwiek wyjechac i zostawic motor,

to komus przewrocili,to dosiadali,to porysowali albo cos urwali. Strach sie bac. Nic tylko jakis czuly alarm zalozyc. Wspolczuje Ci,ale co zrobisz ? Postaraj sie zapomniec i smigaj dalej,szkoda pogody na nerwy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rew, popatrz na to z innej strony - biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo takich zdarzeń to masz TO już za sobą.

porzucasz mięsem, naprawisz i zapomnisz.

 

...a przed nami wszystko :D

 

jak widzisz - my to dopiero mamy prze....... :clap:

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja traktuje to jak ktos siada na moj sprzet, jak by wlazl mi do samochodu bo mam fajny albo do domu bo mam basen ... zajebalbym albo opie**olil :D jeszcze uciec ... przegiecie... to widziales tylko lezace moto ? zaden przechodzien tego nie widzial ? :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie jedyny sposób to alarm.

Ewentualnie wozić psa ze sobą na tylnym siedzeniu i później jak gdzieś odchodzisz to go zostawiać razem z moto przypinając np. do ramy :cool: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm mam i myślę, że jest zły. To pewnie on się też przyczynił do tego, że moto leżało na boku. Gościu widocznie speniał i zaczął spier... nie zważając na nic. Muszę spróbować ustawić alarm tak, żeby dawał jakieś ostrzeżenie zanim zacznie wyć. Taki fajny alarmek widziałem w Zippie plecaczka - podchodzisz, dotkniesz, dostajesz ostrzeżenie. Potem drugie, a potem jazda. A mój pacan wyje od razu i to dopiero po ustawieniu do pionu. A że nie mam centralki, więc jak ktoś w amoku spier... to nie dziwota, że nie opuścił na kosę.

 

Świadków niestety brak. Gość zwiał. A byłem na miejscu może 10 sek. po alarmie.

 

Ech, dobrze że jest AC. Kupione za paskarską stawkę, to niech teraz przynajmniej służy.

 

 

Pozdro serdeczne,

 

 

&REW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm z czujnikiem wstrząsowym oraz instrukcja obsługi co i jak zrobisz jak złapiesz na siadaniu.

Założyłem taką gdy już cierpliwości nie stało :biggrin:

Fotka instrukcji po lewej stronie w awatarze :cool: :wink:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...