Skocz do zawartości

Nadgorliwy moderator?


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo :crossy:

A jak masz jakieś zażalenia to nie do mnie tylko Dominika bądź Pawła.

Szkoda że nie wiesz, jak kiedyś wyglądało to forum, może wtedy byłbyś za robieniem porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że wszystkie te rozwijające się tematy przewinęły się już przez forum.

Jako ciekawostkę powiem Ci że są dni kiedy muszę wywalać np 3 tematy o treści: "KMX czy DT?".

Niestety, trudno dzielić spam na ten mniej i bardziej wartościowy.

Warto chwile pocierpieć, ale mieć tu chociaż namiastkę porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie EnduroMax robisz kawał dobrej roboty, ale nie które tematy jak np. ten z okleina czy ten o hard enduro do 7tys. to mógłbyś zostawić niechby się dalej rozwijały :D

 

a jak ktoś kiedyś bedzie miał podobne pytanie to bedzie musiał zakladać nowy temat a wtedy zjedzie go pół forum

to moje skromne zdanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja problemu nadgorliwosci upatrywal bym w samych uzytkownikach a nie maderatorach ( pzdr EnduroMax tak trzymaj), Moze zamiast zamykac tematy poprostu kasowac posty spamerów??

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej krytykować...

 

Dobrze kolega gada. Chyba nikomu nie chciałoby się czytać i kasować niepotrzebnych postów, skoro można w tym czasie pośmigać albo poczytać coś treściwego. Dzięki dobremu moderatorowi forum jest przejrzyste i łatwiej znaleźć potrzebne informacje.

 

ENDUROMAXiu tak trzymaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czasami jest nadgorliwy - jak zakladalem o licniku rowerowym to zostal przeniesiony gdzies gdzie nie byl w temacie i dopiero za 3 razem zostal tam gdzie chcialem po uprzedniej prosbie i tlumaczeniu :)

Ale ogolnie to trzeba sprzatac,jest wiele tematow zbednych ,no ale coz od tego jest forum by kazdy mogl sie wypowiadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Trudno oddzielić ziarno od plew.

Maxowi mogę podpowiedzieć, że czasem warto po prostu poklikać i pokasaować spamerskie posty, aby uratować temat. Oczywiście zajmuje to więcej czasu, niż wygodne zamknięcie tematu, ale czasem warto się poświęcić.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie wydaje że niektóre tematy są zamykane za szybko, temat o okleinie nie powinien być zamykany, a może ktoś chciałby się jeszcze wypowiedzieć bo ma jakiś dobry sposób na klejenie? Już nie mówiąc o temacie o hard enduro to 7 tyś gdzie wręcz nie mogłem się doczekać kolejnych postów użytkownika Czarczi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej krytykować...

Wydaje mi sie ze tu nie chodzi o krytyke tylko o podpowiedzi dla moda. Kazdy rozumie ze nielatwo jest oddzielic ziarno od plewu i dlatego wlasnie powstal ten temat. Moze nieraz warto sie zastanowic, przemyslec i wziac pod uwage sugestie uzytkownikow 4um.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...