Skocz do zawartości

GSX-R 1000 K8


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet fajne te malowania w porównaniu do nowych malowań hayabus (las vegas,jakies jeszcze niech neony zamontują :buttrock: ),najbardziej podoba mi się niebiesko białe malowanie gixa (zawsze tak było).

Sligier a ty jakie barwy masz?? :icon_evil:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio dwa gixery w salonie, czrny i czrno- pomarańczowy. Ten drugi rozłożył mnie na łopatki!!! Po prostu bajeczne malowanie, piekne :-) czarny jest ładny ale tylko na zdjęciach.

 

pzdr

Edytowane przez Domieniek

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No jasne pozdro, ale abstrahując od osiągów, jak dla mnie, wizualnie itd, te modele to porażka... Brzydkie są dla mnie, brrrr...

OK, przepraszam fanów, proszę mnie mocno nie kopać w dupsko ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no nie obraźcie się ale przednia lampa jest chyba najgorsza od początku istnienia Gixa...

Gdzie jest w niej jakakolwiek agresywność?

Szkoda, że designerzy Suzuki nie potrafią stworzyć agresywnego przodu takiego, jak ma R1 lub 1000RR

 

To R1 i CBR mają agresywny przód? Od kiedy? Znowu cos przeoczyłem?hehe. A tak na serio to Suzuki nigdy nie robiło super-ostrych moto jesli chodzi o design....ale robi ostre moto w osiagach....za to inni robia agresywne z wyglądu zeby nadrobic braki w performance....ot tak to działa....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurde, R1 to prawdziwa, wąska w (...) dziwka przy tym lelejowatym, obłym, dziobatym motocyklu...

 

Ale nie zamierzam wdawać się tu w dyskusje, bo przecież nie o to chodzi w tym temacie.

No właśnie w tym temacie chyba o to chodzi - mamy komentować design, a nie osiągi, bo o osiągach to tu ani huhu nie poczytałem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...