Skocz do zawartości

GSX-R 1000 K8


Rekomendowane odpowiedzi

To R1 i CBR mają agresywny przód? Od kiedy? Znowu cos przeoczyłem?hehe. A tak na serio to Suzuki nigdy nie robiło super-ostrych moto jesli chodzi o design....ale robi ostre moto w osiagach....za to inni robia agresywne z wyglądu zeby nadrobic braki w performance....ot tak to działa....

 

 

no akurat CBR 1000 rr ma chyba najbardziej agresywny przod z litrowek wiec nie opowiadaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, R1 to prawdziwa, wąska w (...) dziwka przy tym lelejowatym, obłym, dziobatym motocyklu...

 

Hehe, dobrze Dominik mówisz, R1 z wyglądu (jak i w sumie z osiągów.. hhehe) to typowa rasowa dziwka..

Haha, spodobało mi się to porównanie :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te ostatnie wymysły mi w ogóle nie odpowiadają... Najładniejszy z GSXR-ów jest chyba k1 bo czym nowsze tym bardziej kombinowane.. Jeszcze te śmieszne wydechy... Mocowanie rejestracji wystaje na "pól metra".. Troche by trzeba było w nim pozmieniać i byłby o wiele ładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowna kłótnia bo tak naprawdę zależy tylko od gustów i tyle...

 

Mnie osobiście podobają się wizualnie również najbardziej 1000RR, R1 i Zx-y. Suzuki już jakoś trochę mniej wizualnie, ale nie uważam go za brzydki.

 

Nie ma co generalizować bo tak samo motocykle jak inne rzeczy... jedni lubią koszulki polo - kto inny powie że są pedalskie i że wolą z kołnierzem w serek... bla bla bla...

 

nie ma się co kłócić liczą się zamiłowania do tego samego rodzaju przyjemności - czyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO lampa w K7-ce faktycznie jest zje*ana - jest taka hayabusowata. Oryginalne wydechy to już w ogóle klapa totalna. Co do np. R1 i Bladego to generalnie same sylwetki mają przepiękne, irytuje mnie natomiast taki mały detal jakim są kierunkowskazy, które Honda i Yamahaha w dalszym ciągu montują "po staremu" na jakiś wystających patyczkach, tu :clap: dla Suzuki które IMO pieknie wkomponowało kierunki w zadupek i luterka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do kierunków to w zupełności się zgadzam..

Ja w swojej R1 mam z przodu normalne kierunki ale tylne już przerobiłem pod zadupkiem na LED-ach zintegrowane ze stopami i światłami.. od razu nabiera miłego wyglądu :clap:

 

Tyle że trzeba to zrobić samemu i to kosztuje.. a tak miałoby się to już od razu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie zdecydowanie pomaranczowo czarne :icon_mrgreen:

 

Lampa jak lampa wazne ze dobrze swieci :clap:

Przeciez to moto jest przezaczone do szybkiej jazdy a nie do powolnego przetaczania sie w miescie (czyt. lansowania :crossy:) ?

 

Ja w Tcat'cie tez juz nie mam z tylu wystajacych kierunkow przod trza bedzie zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy R1 ma braki w performance..

Ma,ma... Taka R1 z 2007 na tylnym kole pokazuje 10 KM ( :biggrin: ) mniej niz 1000 K7 :crossy:

 

Co do wygladu i malowania:moto ma zapierniczac,dobrze sie prowadzic i ostro hamowac no i sie nie psuc :biggrin: A jak komus zalezy na wygladzie to niech kupi sobie inne moto i lansuje pod Kolumna :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle jak na torze wychodze na prosta start meta z kolesiem, ktory jezdzi podobnie jak ja, to tylko 1L K7 jest w stanie sie utrzymac nawet K6 dostaje baty :P

 

a jesli chodzi o wyglad to czarny z karbonowa yoszka jest zajebisty :icon_mrgreen:

Edytowane przez Bodzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowania ogólnie brzydkie. Toleruje tylko jedno - biało niebieskie. Reszta to jakas tania tandeta. Proponuje niech zrobią różową dla barbie. Co do motocykla ma jedną wadę - nazwa na baku nie brzmi kawasaki. Innych wad ten motocykl nie ma. A jak zapie**ala...... hmmm poezja. Honda może w 2012 zrobi taki motocykl. No chyba że wtedy wszyscy będziemy na rzepaku jeżdzić i dbac o srodowisko, a motocykl 25KM to bedzie max możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...