Skocz do zawartości

Co to za oleje(foty)


nowytzrdt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NO Kupiłem inne oleje ale tez nie wiem czy nie wtopa:/ w mojej miejscowości nie ma takich oelji jak polecacie :/

 

http://www.motocykle24.pl/sklep/product_in...products_id=275 ten kupiłem do mieszanki

 

 

http://e-motocykl.com/sklep/index.php?op=info&pid=49 ten do sprzęgła

 

Do skrzyni myśle że to dobry wybóra. Ten Actevo do mieszanki hmmm no nie wiem niby syntetyk ale ten napis skuter :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nowe zakupy są już ok :)

 

act evo lałem do benzyny w Husqvarnie wr 125 i było wszystko ok...

 

ten do skrzyni pierwszy raz na oczy widzę.. ale generalnie jeśli jest stworzony do skrzyni biegów i sprzęgła mokrego to tez jest na pewno ok...

 

teraz nic tylko latać! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam do styranego okrutnie silnika hondy mt5 leje castrola mineralnego - bo jest tani i bo lepsze smarowanie, w silniku mobil - dobrze jest to po co zmieniac, w dt - shell advance 2 t - skrzynia - do wysokoobrotowych silników, dozownik tez ten mineral ale zamowie ze 3 butle midlanda i zaleje do dozownika, lukne co to warte. Mozna go gdzies kupic od razu w jakims baniaku ze 4 l ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja do NSR 125 leje do silnika motula a do mieszanki CAstrola TT dobry wybór?

CAstrol TT to jest chyba ten co ja miałem na zdjęciach i to jest mineral i to jest do bani.Koles mi powiedział że to odpowiednik polskiego miksola tylko że z castrola :icon_eek: no i wiadomo że castrol lepszy ale i tak lepiej kup syntetyka

Edytowane przez nowytzrdt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A stosował ktoś do mieszanki olej Castrol Power1 Racing 2T Fully Synthetic? Ojciec miał mi kupić Castrol R2 a wcisneli mu taki. Kosztował 44zł. Jak on sie ma w porównaniu do R2? Gorszy? Nie pisze na nim nigdzie R2 ale mam dziwne wrażenie że to R2 w nowym opakowaniw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje do mieszanki olej Mobil1 Racing 2T pełny syntetyk za 42zł/litr.

Nie leje shella, orlena itp. żadnych olejów "stacjowych".

 

 

shell moze i drogi i malo znany ale mojemu bratu zasowa w nsr50 i wogule spalin nie widac brak dymu wogle zapomnial jak wygladaja :buttrock: a wczesniej mial jakis castrol czerwony to mu kopcil motorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...