Skocz do zawartości

kubno suzuki gs500 czy bandit 600


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak cwaniaczyłem to mi to wyszło w portfelu a teraz to nawet się cieszę bo gdybym tak sobie poharatał jakiegoś wypasionego scigacza to na serio bym się niewypłacił a tak to wszystko za 700zł zrobione.

Heh, doszedlem do dokladnie identycznych wnioskow po zaliczeniu dzwona :bigrazz:. I pomyslec ze wczesniej mialem juz w planach zmiane na fazera. Moze i dywersje sa slabe ale ja i tak swojej nie sprzedam w najblizszym czasie bo bardzo malo pala i sa tanie czesci do nich :icon_mrgreen:. Gdybym przydzwonil fazerem to naprawa kosztowalaby pewnie z 2x wiecej. Poza tym do miasta nie potrzeba nic mocniejszego.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki a mozecie mi powiedziec czy jak wstawie do bandyty 600 n do 1999 roku opony od 1200 czyli 120 na przód i 180 na tyl to nadal bedzie sie dobrze prowadzil. Czytalem i znalazlem ze felgi maja te same rozmiary i mysle po zakupie jak zjezdza sie gumy to zakupic troszke wieksze takie jak w 1200 czy lepiej pozostac przy 120 przód i 160 tyl.

Jest takie powiedzenie: lepsze jest wrogiem dobrego. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ,jak tak przeczytałem teraz całość tematu, i ty piszesz że robisz dopiero prawko na motocykl, a wczesniej pewnie motorower, to robie od razu modyfikacje tego co napisałem . Przejedz sie kolego na 500 gs, potem zastanów sie nad tym bo wydaje mi się ,że bandyta nawet 600 cie przerośnie i po co masz się męczyc i strachać.... / oby tylko..../Ja na pierwszy moto po 15 letniej przerwie wybrałem Gs 500 i/dosiadając kiedyś CZ 350 /,przez pierwsze chwile i tak się spociłem.A to tekst przed modyfikacją....

 

Bandyta 600 może jest ostrzejszy, ale z Gs tez będziesz zadowolony tym bardziej że ą tańsze i można wybrać coś lepszego za tą kase.Z 1200 na początek dał bym sobie spokój jesli nie ma sie troszke praktyki.Oczywiście zrobisz jak będziesz chciał.A pro po ubioru , to po pierwszym szlifie / bo taki napewno, będzie wczesniej czy pózniej, czego oczywiście ci nie życze / docenisz całkowicie dobre ochraniacze w spodniach czy też kurtce. O konkretnym kasku nie wspomne....

Edytowane przez Leszek45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tak młodzież dowala do tej pojemności?

 

GSem zrobiłem ponad 20 tys km, sporo w trasach. Nigdy nie miałem problemu z odstawaniem od grupy, a jeździłem z różnymi. Przy ekipie 4 lub więcej motocykli nie ma szans na bardzo wyśrubowane prędkości, jeśli ma to być jazda w grupie.

 

Od stycznia mam XT 250 i jest to mój ulubiony motorek na codzień. TDMa stoi w garażu i czeka na dłuższe wyjazdy, a xt codziennie hula po mieście (polach i lasach też). Ma to ledwo 20 parę KM, a w mieście radzi sobie pięknie. Ze świateł rusza pierwsza, Vmax 110 km/h jest w ruchu ulicznym nie do osiagniecia.

I po co do takich celów B6, że nie wspomne już o B12?

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia mam XT 250 i jest to mój ulubiony motorek na codzień. TDMa stoi w garażu i czeka na dłuższe wyjazdy, a xt codziennie hula po mieście (polach i lasach też). Ma to ledwo 20 parę KM, a w mieście radzi sobie pięknie. Ze świateł rusza pierwsza, Vmax 110 km/h jest w ruchu ulicznym nie do osiagniecia.

I po co do takich celów B6, że nie wspomne już o B12?

I właśnie dlatego rozważam zakup Yamahy Majesty 250.

 

Myśle ze Bandit 600 bedzie w sam raz , gs 500 jest bardziej pospolity i ma mniejsze osiagi

Wiesz, co mnie najbardziej ubawiło w Twoim poście? Emotka, którą do niego dołączyłeś. :bigrazz:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze Bandit 600 bedzie w sam raz , gs 500 jest bardziej pospolity i ma mniejsze osiagi

 

jako 16-to latek jeżdżący na 125ccm na pewno masz w tej kwestii wieeele do powiedzenia

kurde, niech te wakacje się skończą :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hej! Ja polecam kupno motoru w Niemczech , bo ciekawą okazję można dość łatwo złapać : mobile.de , ebay.de Także opłacić się może droga po motor, rejestracja w kraju , i zostanie na ciuszki i kask :bigrazz:

 

 

Koleżanko,

 

Cos mi się wydaje że Kolega już zakupił motocykl po.....prawie 9ciu miesiacach poszukiwań :icon_question:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kumple nie jezdza czesto w takie traski , a jak jada do tylko 100km/hbo wiecej poprostu nie chca i moze sie boja. Przewaznie to po miescie smigaja, a sztuke opanowania motoru to mysle na jakims placu pocwiczyc na poczatek, a potem po miescie lub na jakas droge mniej uczeszczana. Dzie ki za takie słowa nie obrazam sie. Dziekówka dla wszystkich motocyklistów i tych którzy czekają tak jak ja

 

 

 

No cóż...To może rada na następny moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem moto to się wahałem pomiędzy GS500 i Kawą GPZ500. Zdecydowałem się na GPZ, ale okazało się, że jestem za wysoki (190) i będzie mi niewygodnie. Tak właśnie trafiłem na Bandita 600, był to pierwszy motocykl, który do mnie pasował gabarytowo. W zupełności bym się zadowolił GS500 lub GPZ500, bo mocy mają wystarczająco dużo. U mnie zdecydowała wygoda, ergonomia i to że wyrosłem troszkę ;)

Długo szukałem maszyny przegladajac obrazki na allegro, ale dopiero jak posadziłem dupsko na konkretnym modelu to wiedziałem czy mi pasuje czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem nad Gs, gpz i cb. Jak widac Cebulka jest ;) I bardzo dobrze! Bandita również ogladalem byl to rok 96 (czarny) po lekkim szlifie w bardzo okazyjnej cenie... Jednak jego spalanie itd nie przekonało mnie do siebie. Wole do zbierac i kupic Cbr f2 albo f3;)

Ale bandit to juz komfort :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat już się wskrzesił, to może założyciel się wypowie, dlaczego pomimo tego, że zdecydował się ostatecznie na B6, ma teraz GS500 w profilu.

 

edit:

Sprawdziłem jego ostatnią datę logowania, chyba jednak mała szansa na to, że się wypowie, a szkoda.

Edytowane przez dfg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...