Skocz do zawartości

Licznik elektroniczny w ENDURO


Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylem do DR'y gdyz do kol SM nie bardzo idzie slimak podpasowac. Mam sigme sport 500 - czy one mierza do 100km/h?? Bo powyzej swiruje cos. Co jest zakladane w KTM (bo jesli sie nie myle to one maja chyba wlasnie "rowerowe"). Musze jakis inny kupic wiec moze cos sprawdzonego,ma ktos cos takiego zalozoe u siebie i spisuje sie ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze byla to sigma 500 ale jakas specjalna :cool: No sam juz nie wiem,a moze problem lezy w tym ,ze przedluzylem przewod i zapewne zmienila ie rezystancja obwodu i przez tto nie jest w stanie zliczac szybszych impulsow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sigme sport 700, w instrukcji pisze ze do 240km/h działa...

 

Miał bym taką prośbę jak ktoś sie z tym upora żeby zapodał foto jak poprowadził kabel, gdzie umieścił sensor i magnes z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

ja moge to opisać, bo co prawda mam zdjęcie ale trzeba je oglądać w dużym powiekszeniu żeby zobaczyć te wszystkie pierdoły. Licznik zamocowany do poprzeczki na kierownicy, kabel puszczony jest wzdłuż goleni tak jak np. przewód hamulcowy, a sensor jest przymocowany do 1 z otworów na sróby mocujące błotnik ( Tenery miały dolny błotnik, ja w swojej mam górny więc te otwory sa wolne). Magnesik jest zamocowany do szprych.

 

pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sigme sport 700, w instrukcji pisze ze do 240km/h działa...

 

 

Znalazlem instrukcje i faktycznie pisze,ze do 200km/h ale przy obwodzie kola wiekszym niz 190cm a moje ma ponizej bo to 17" na niskoprofilowce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie własnie prawdopodobnie sypną mi sie licznik i chce wstawic rowerowy jednak duzo latam bo trudnym terenie i nie wiem czy takie rozwiazanie zda egzamin koło czesto jest uje***e błotem tak jak i cały motor czy licznik w takich warunkach bedzie normalnie wskazywał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na coś takiego:

 

http://www.bikepics.com/pictures/944553/

http://www.bikepics.com/pictures/944554/

 

Palm z oprogramowaniem VeloAce i czujnikiem magnetyczno podczerownym :biggrin: ma swoje małe wady (jak liczenie przy obrotach koła do tyłu) ale zlicza wszystko łacznie z prędkością średnią, maxymalna przyspieszeniem czasem jazdy liczy okrązenia jak trzeba zlicza je po odległosci rejestruje logi prędkości w stosunku do odległosci ..... jeszcze tego dokłądnie nie przetestowałem bo jak zmontowałem wszystko to padło mi sprzęgło (z mojej winy ) i musze to zrobić dopiero będe testował....

 

Od razu zaznaczę ze w tej chwili wygląda nieco inaczej bo zmieniłem mocowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...