Skocz do zawartości

Od jakich moto zaczynaliście?


czaki38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj "motorys":

1. Romet

2. WSK M06-b3

3. WFM M-06

4. WSK Chopper

5. Pannonia

6. MZ Trophy 250

7. Pannonia

8. Simson Sport 250 chopper

9. Pannonia chopper

10. Simson Sport250 Drag

11. Jawa 250

12. Cz 175 (ta z lat 60)

13. WSK M-06b1

14. WSK M-06 b1

15. WFM M-06

16. Ural M-63

17. Żak

18. WSK M-06b1

19. WSK M-06 Z

20. Suzuki GS 500 (ta stara czterocylindrowa)

21. Yamaha XJ 600 51J

22. Harley-Davidson XLH 1000 "Ironhead"

 

Oczywiscie niektore z tych motocykli mialem jednoczesnie, w tej chwili mam 9 z tej listy ale bede zmuszony sprzedac kilka w przyszlym roku (nabylem Harleya wczoraj..;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy "prawdziwy" motocykl, to była SHL M05 z 1954r. Żadnego innego motocykla tak nie żałowałem jak jej, zwłaszcza, że sprzedałem ją za psie pieniądza - można powiedzieć, że oddałem ją praktycznie za darmo :(.

Od czasu kiedy zdałem sobie z tego sprawę, zwątpiłem w swoją inteligencję. Od tamtej pory przestałem się obrażać gdy ktoś nazwał mnie idiotą. Niezależnie od sytuacji.

Czuję się idiotą, zachowałem się jak idiota, więc pewnie idiotą jestem :(

To kolejny dowód, że pierwszy motocykl tak samo jak ten "pierwszy raz" pozostawia w życiu trwały nieusuwalny ślad :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1-Junak M10 jako mały dzieciak na zbiorniku paliwa

2-Simson model na pedałach (pierwsze samodzielne jazdy)

3-WFM M06

4-Wsk 125

5-MZ Tropchy 250

6-ETZ 250

7-Junak M07

8-Honda CBR 1000F (SC24)

9-Suzuki Boulvard C50

I na tej suzi mam nadzieje ze troche juz dłużej pojeżdze bo zniej to jestem bardzo dumny i zadowolony

Pozdrawiam wszystkich motomaniaków !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zacząłem od komara(biegi w rączce) hehe

Później wile epizodów z motorkami typu jawka 50 i wsk 125 u kumpli.

Następnie dosć długo tłukłem etz mz150 no parę ładnych lat.

Miałem zakupić jawe 350 ale postanowiłem odczekać.

No i sie opłaciło od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem cbr f3 600cm2 z 95 roku :notworthy:

Przy okazji pozdrawiam wszystkich posiadaczy tegoż wspaniałego moto:):)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje pierwsze kroki na jedno -śladach to;wigry 4 pelikan a może odwrotnie, potem było bicie rekordów prędkości na motorynce silnik rometowski, potem przyszedł czas na Shl ale odkąd kranik się schrzanił i znudziła mi się jazda z butelką bęzyny przy pasku jak kaskader szkoda że nie mam zdjęć była przerwa i pojawił się on Dniepr z koszem jak on był wspaniały i nadszedł rok 2008 niski kurs dolara sierpień płynie vtx 1300s nowy salonowy ,pazdziernik jest zaglądam do skrzyni odbiera mi mowę karetka cucenie żyję pierwsza jazda i wiem to jest to Miłość . Pozdrawiam Żone i ukochaną córkę wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwsze jazdy:

1. Komar na pedały Dziadka, potem Jawa 50 skuter-kumpla, później "co kto dał" :biggrin: .

Moje moto:

1. MZ etz 150,

2. JAWA 350 TS (czarna-BLACK WIDOW :biggrin: ),

3. MZ etz 250,

4. Suzuki 550 Katana,

5. Honda VT 1100 C3 aero :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Motorynka - najlepsze wspomnienia.

 

2. CZ350 - zamiana za motorynke, paliła więcej oleju Hipol w skrzyni jak oleju z paliwia :icon_biggrin: .

 

3. Ogar 200 - niby po kapitalce, może i miał kapitalke ale łańcuch spadł podczas jazdy do domu po kupnie...

 

4. WSK 125 - zamiana za ogóra 200, kopa miała ale 3 bieg długo nie pochodził :evil: .

 

5. WSK 175 - wieczne problemy z gaźnikiem i pewnego dnia korbowód powiedział mam dość.

 

6. Ogar 200 - fajnie chodził po kapitalce silnika którą mu zrobiłem, szedł jak burza :eek: .

 

7. SHL 175 - od pierwszego właściciela za 40zł z kwitami, chodziła jak burza, wg. wskazań licznika szła 120km/h :buttrock: .

 

8. MZ TS 250x2 Jedna bez biegów nr. 2,3 druga jako dawca ale też latała nieźle.

 

9. Jawa 350 TS z zamiany za ogara 200 i TSke wsadzone kupe kasy w silnik, chodziła pięknie a i tak skończyła na złomie bo kolega przed sprzedaniem poszedł ile fabryka dała. Danie mu jej było błędem, do dzisiaj mu wypominam.

 

10. Jawa 350 DeLux 100% zadowolenia z Jawy ino lać i jeździć. Do dzisiaj żałuję, że ją sprzedałem...

 

11. Jawa 350 TS fajna była ale były problemy z przerejestrowaniem i poszła na części.

 

12. Kawasaki EN 500 - pierwszy "prawdziwy" moto, nowy właściciel będzie zapewne się nim cieszył długo.

 

13. Yamaha Virago 1100 :buttrock: igiełka, nowy sezon pokaże co będzię się z nim działo :crossy: .

 

14. Planowany VN2000 ale to kiedyś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja kilka słów napiszę

Gdzieś tam w zamierzchłych czasach było kolarstwo szosowe (dwa koła) w miedzyczasie przerabianie kuzyna komarka na choppera i wkońcu:

1.junak

2.trike

3. suzuki intruder vs 1400

4. w miedzyczasie kolejna trike do dzisiaj ( właśnie kończy się przeróbka)

5. vn 2000

6. road star 1600

7.hd dyna wide glide

7. vtx 1800

8. za chwile vn 2000

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...