Skocz do zawartości

Prośba o opinię. Szok...


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie sprowadzony ze stanów + opłaty

 

 

nie ma zdjecia, zapytaj dlaczego nie ma zdjeca

Pytałem dlaczego nie ma zdjęcia, powiedział, że nie ma czym zrobić. A jakie mogą być koszty rejestracji motocykla sprowadzonego ze stanów?

Edytowane przez patrykt7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupy bym po to z domu nie ruszył. Kant jak nic.

Już był raz taki motocykl w falenicy. Fazerek igła sprzęt. A na miejscu się okazało, że wszystko pordzewiałe wgnieciony bak, laga cieknie, brak szyby, brak owiewki z jednej strony. Kolo który pojechał to oglądać, po stwierdzeniu, że to nie jest motocykl wymieniony w ogłoszeniu prawie pobity i wyrzucony z posesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupy bym po to z domu nie ruszył. Kant jak nic.

Już był raz taki motocykl w falenicy. Fazerek igła sprzęt. A na miejscu się okazało, że wszystko pordzewiałe wgnieciony bak, laga cieknie, brak szyby, brak owiewki z jednej strony. Kolo który pojechał to oglądać, po stwierdzeniu, że to nie jest motocykl wymieniony w ogłoszeniu prawie pobity i wyrzucony z posesji.

A ja słyszałem odwrotną historię - Kupujący pobił sprzedającego, bo ten najpierw gadał przez telefon, że sprzęt igła, a potem jak pojechali obejrzeć to się okazało, że to złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niektórzy operatorzy telefonii komórkowej dają promocje: za 2min odebranych dostajesz 1min dla siebie. Wystawiasz fikcyjne ogłoszenie z dobrą ceną, ludzie dzwonią, ty zwodzisz i masz kasę :]

A jak ktoś jest już poważniej zainteresowany to mówisz ze sprzedane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niektórzy operatorzy telefonii komórkowej dają promocje: za 2min odebranych dostajesz 1min dla siebie. Wystawiasz fikcyjne ogłoszenie z dobrą ceną, ludzie dzwonią, ty zwodzisz i masz kasę :]

A jak ktoś jest już poważniej zainteresowany to mówisz ze sprzedane...

 

 

Niezła rozkminka.. na to bym w życiu nie wpadł hahaha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukacie dziury w całym :) kiedys zona prominentnego zagranicznego spikera radiowego sprzedała jego Lamborghini diablo za 1euro, bo sie z nim pokłociła i zrobiła na złosc. Transakcja doszła do skutku i ktos ma te lambo, wiec tak do konca nie wiadomo co z tym ogłoszeniem. Moze tak samo jak kiedys było tez ze facet Jeepa g. Cherokee wystawił za 20 tys chyba bo sie walnał z cena, ktos to kupił i nie mozna było tego wycofac. koniec był w sadzie chyba na korzysc kupujacego był wynik ale nie pamietam dokłądnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wali lipą na odległość, koleś sprzedaje K6 a daje jako zdjęcie/plakat K4-K5 no i cena to już w ogóle zabija...

 

Ty Patryk, ja nie mogę w tym ogłoszeniu znaleźć nr telefonu do tego kolesia weź go tu daj albo prześlij mi na PW

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...