Skocz do zawartości

Cross dla mnie ;]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam kupic crossa cena do 2200pln nie musi to byc markowy tak jak yamaha,ducati itd

Chcial bym by byla to 125cc lub 150cc troszke sie na tym znam bo moj wuja ma 1 crossa i z 5 scigantow ;]

wiec jezdzic umiem aha bym zapomnial mam 13 lat wzrost 1,49m wiec co doradzicie ???

 

Sorry ze robie takie tematy ale na mniejszych sprzetach sie niestety nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupic crossa cena do 2200pln nie musi to byc markowy tak jak yamaha,ducati itd

Chcial bym by byla to 125cc lub 150cc troszke sie na tym znam bo moj wuja ma 1 crossa i z 5 scigantow ;]

wiec jezdzic umiem aha bym zapomnial mam 13 lat wzrost 1,49m wiec co doradzicie ???

 

Sorry ze robie takie tematy ale na mniejszych sprzetach sie niestety nie znam

 

 

Haha. Po co taki temat zakladasz. Wejdź sobie na allegro i poszukaj. A pozatym ducati nie robi motocykli terenowych tylko sportowe. Jak umiesz jeździć to umiesz też myśleć, wiec następnym razem nie zakładaj takiego dobilnego tematu :notworthy: :icon_mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Po co taki temat zakladasz. Wejdź sobie na allegro i poszukaj. A pozatym ducati nie robi motocykli terenowych tylko sportowe. Jak umiesz jeździć to umiesz też myśleć, wiec następnym razem nie zakładaj takiego dobilnego tematu :P :P :flesje:

kurde ale mnie cos takiego denerwuje, tego typu odpowiedzi. myslisz ze sie dowartosciujesz jak kogos opierdzielisz? mloduy sie pyta co dorzadzamy, c bylo by najlepsze. Jak nie wiesz nic o tym to sie nie odzwyja w temacie zeby nabic posty albo nie iwem po co, a nie ze zaraz opierdalasz bo tylko to umiesz. wkoncu po cos zalozyl temat, chce sie czegos dowiedziec. Ja tam gdzie nie potrafie udzielic popocy to poprostu sie nie odzywam i czytam z uwaga co inni pisza a nie odrazu wyzywam!! :crossy:

Edytowane przez bartasjbl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj DT 80 albo 125 - zaden to cross, ale na poczatek bedzie dobra

i nie problem w tej cenie znalezc jakis dotluczony egzemplarz..

tylko pamietaj ze kupujac dobite moto musisz liczyc sie z naprawami

 

a jak nie to kupuj WSK cross i z bani, tez frajda z jazdy jest

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj jakiejś 50-ki lub 80-ki np yamaha dt

na początek wystarczą , nie wiem tylko czy z tym wzrostem nie będziesz musiał kombinować z obniżeniem motocykla (można wyciąć gąbke z siedzenia i pokombinować z obniżeniem na amortyzatorze)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z bartasjbl :) jestemy tu zeby sobie pomagac nie kazdy wszystko wie,a jak wie to sie nie pyta -PROSTE. Więc postarajmy sie pomoc młodemu . Ja ci radze Podobnie dt 125 lub 80 ,honde mtx ,wazne zebys sie nauczył podstaw i panowac nad motocyklem w trudnniejszych warunkach:) nie ma sie co szarpac na większe i ciezkie motory w twoim przypadku to sie poprostu nie sprawdzi. Kupuj jakies lekkie 2t .Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moto ma być mały to może faktycznie jakiś cross na małych kołach ? YZ80, jakiś SX 85 ? Chociaż będzie trudno w tej cenie znaleść takie coś.

Jak mówili poprzednicy - DT50/80 + obniżenie.

 

Mój wujek też ma kilka moto, więc napewno poradzę sobię z CR 500 :icon_mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze 2200zł i pojemności powyżej 125, poradziłbym Ci Yamahe Dt 175MX, motocykl stary, ale za taką kasę ciężko coś wyrwać w tej pojemności. Kumpel ma i jeździ ino buczy :) Motor jak dbasz w miare się nie psuje, więc wielkich kosztów nie będzie. oto link: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M413966

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Po co taki temat zakladasz. Wejdź sobie na allegro i poszukaj. A pozatym ducati nie robi motocykli terenowych tylko sportowe. Jak umiesz jeździć to umiesz też myśleć, wiec następnym razem nie zakładaj takiego dobilnego tematu :) :) :wink:

 

Chyba nie kazdy wszystko wie, forum jest od tego zeby pomagac, co nie? I jesli niechcesz pomoc to niepisz nic.

Co do motorka to rozgladnij sie za mtx 50/80, za ta kase wyrwiesz taki, w prawdzie to nie cross, ale tez mozna posmigac, albo cz 125, ale to juz inna bajka.

Edytowane przez Maatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z bartasjbl

Ja tez sie zgadzam. Po to wlasnie jest FORUM DYSKUSYJNE. Po to zeby w razie problemu zadac pytanie, czegos sie nauczysz poznac opinie innych ludzi, a nie opierdalac sie nawzajem.

Co do tematu ... 2200PLN to smiesznie malo jak na crossa 125cc, bo 2000PLN to nawet za malo kasy zeby takiego sprzeta utrzymac przez sezon. Polecam raczej enduro w styli DT, albo RX 80 lub 125cc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego zeby sie cos dowiedziec jest gogle.com zeby dowiedziec sie podstaw, dla mnie dziwne jest to ze w ogole ktos odpowiada na tak debilny temat wystarczy tylko pomyslec i ruszyc banka i wiek nic tu nie usprawiedliwia, haa i kto tu gada o nabijaniu postów.... FORUM JEST OD CZYTANIA A NIE OD PISANIA

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...