Skocz do zawartości

Aprilia SL 1000 Falco


Rekomendowane odpowiedzi

Seb, czytalem chyba na AF1, ze robisz ok 90 mil na baku, wiec ja chyba nie potrzebuje poprawiac swoich osiagow.

 

 

Bo sie dopiero ucze ;D i jakos sie boje odkrecic przeraza mnie jeszcze ta moc, ale wszycko idzie do przodu na poczatku jezdzilem do 4000 :banghead:

 

Hehehe tez tak mialem, w sumie to Aprilka przy 6k rpm prawie tyle samo mocy co moja poprzednia SV :eek:

 

Falco '04 ? Myslalem,ze byly robione do 2002...

 

Od takiego myslenia konta kasuja :clap: :bigrazz: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amortyzatorek to w miare latwa robota, ja swoj zmienilem ponizej godziny samemu.

 

Jak podnosisz moto? Masz stojak centralny (a'la Abba) lub dzwig czy cus?

 

mam zestaw stojakow pod wahacz i glowke, ale one mi raczej nei pomoga, ale podwiesze moto w garazu na pasach do haka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad SL, jutro jadę oblukać sprzęta. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1462452

Chociaż nie powiem, podoba mi się RSV.

Malowany , po przygodach , a te karbonowe lusterka to badziew za 30 zeta w którym nic nie widać. Ale patrzac na całokształt włochów oferowanych w PL to niech to nie dymi na niebiesko i nie jedzie bokiem a juz bedzie dobrze. JZajrzyj pod plastiki , lub choć zapytaj sie o taką opcje. Zapytaj sie dlaczego był malowany.

 

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle motocykl cały malowany, mnie bardziej zaniepokoił wyciek z okolic ośki zmiany biegów. A powiedzcie mi jeszcze jaki klank powinien mieć silnik, bo w tym jak by coś stukało, ale mogę się mylić.

 

W ogóle motocykl cały malowany, mnie bardziej zaniepokoił wyciek z okolic ośki zmiany biegów. A powiedzcie mi jeszcze jaki klank powinien mieć silnik, bo w tym jak by coś stukało, ale mogę się mylić.

 

W ogóle motocykl cały malowany, mnie bardziej zaniepokoił wyciek z okolic ośki zmiany biegów. A powiedzcie mi jeszcze jaki klank powinien mieć silnik, bo w tym jak by coś stukało, ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wskoczyła na Allegro kolejna SL-ka:

http://moto.allegro.pl/item709802000_april...azja_pilne.html

 

Czy ktoś zna ten motocykl, bo wygląda dość kusząco.

 

Kierunki z przodu i lustra - hmm sam się przypatrz.

Poza tym brak śruby nad lampą - no do zdjęcia chociaż gość mógł dokręcić (moto po przygodach).

Jednym słowem jeśli byś ją kupował to bardzo dokładnie trzeba ją prześwietlić.

Brutus 333 zanim kupisz Falco zorientuj się czy masz w pobliżu mechanika,który ci ją zechce i będzie potrafił serwisować, bo z tym są kłopoty.

 

Z innej beczki - wymieniem napęd, na tylnej zębatce zamiast 41 mam teraz 40 zębów.

Czy różnica będzie jakoś odczuwalna, sam jeszcze tego nie przetestowałem bo od wczoraj leje u mnie jak z cebra :lapad:

Jaki wy Panowie macie uzębienie z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...