Skocz do zawartości

Aprilia SL 1000 Falco


Rekomendowane odpowiedzi

Na tamtym pdf'ie jest fotka 2 tulei obok siebie i koles pisal, ze zmienial...

Moze inny model, czy cos...

 

mam nadzieje, ale raczej tez mi sie wydaje ze w wachaczy bedzie tuleja, juz do nie wahacz jedzie :icon_twisted: i amor zreszta tez, jeszcze tylko kolyske musze dorwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjemnosci, tylko mozliwosci... ;)

Fakt, chcialbym wahacz, kierunkowskazy, plug, uchwyt pod rejestracje, airbox... lista nie ma konca.

 

Na szczescie pewne rzeczy da sie zmienic przy serwisach (np zebatki), jak na razie kupuje Aprili to czego najbardziej jej potrzeba- benzyne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie plug dobra zecz :biggrin: tylko pytam czemu tak droga :banghead: , kierunki juz zmienione kominy zadrte jak w RSV 1000 :icon_twisted: teraz przychodzi czas na amor :biggrin: wladowany K&N i kilka pie**ol :)

 

a jeszcze pytanie z innej beczki, ile wam pali tak po miescie bo widze ze wszyscy maja moduly odblokowane :biggrin: u mnie po zatankowaniu pod sam korek do zaswiecenia sie rezerwy robie rowne 180km oczywiscie jazda bez palowanie tak do 6000rpm na biegu

 

 

a i odpowie mi ktos na moje poprzednie pytanie?? co z gorna pulka od RSV po 2004 podejdzie do falco ?? bo mi sie zaj**** podoba

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie na 100km

- miasto - 8-9L (ok 170km do rezerwy)

- trasa (gory itp) - 6,5-7L (ok 230km)

- autosrada @140kmh - 6L (ok 260km)

 

Nistety co do polek to nie wiem :(

czyli u mnie w normie :)

chociaz w trasie zeszlem 4,9/100 tylko AVS pokazywal 62km/h :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z półką nie pomogę.

 

a jeszcze pytanie z innej beczki, ile wam pali tak po miescie bo widze ze wszyscy maja moduly odblokowane :biggrin: u mnie po zatankowaniu pod sam korek do zaswiecenia sie rezerwy robie rowne 180km oczywiscie jazda bez palowanie tak do 6000rpm na biegu

 

U mnie jest usunięty airbox, wstawiony Renegade kit, do tego wydech 2 w 1 z RSV z 60mm Akrapovic'em na końcu, chip FP 1413, zaraz zamontuję PCIII z powrotem (wymontowałem do testowania).

 

spalanie średnie 6.5-7l, pałowanie jak najbardziej (uczę się stawiać na kółku z gazu).

 

Może Ci pali więcej bo ją oszczędzasz? Aprilki lubią ostrzejsze traktowanie... :buttrock: Dlaczego jeździsz do 6000rpm? Toż to katorga dla nadgarstka, zupełnie niefizjologiczne położenie dłoni. :biggrin: No, ale serio, dlaczego? Te Rotaxy kręcą do 11000rpm, omija Cię kawał frajdy! :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlaczego jeździsz do 6000rpm? Toż to katorga dla nadgarstka, zupełnie niefizjologiczne położenie dłoni. :biggrin: No, ale serio, dlaczego? Te Rotaxy kręcą do 11000rpm, omija Cię kawał frajdy! :icon_twisted:

 

Bo sie dopiero ucze ;D i jakos sie boje odkrecic przeraza mnie jeszcze ta moc, ale wszycko idzie do przodu na poczatku jezdzilem do 4000 :banghead:

 

a co do chipa to wlasnie slyszalem ze mniej pala niz na orginale :icon_eek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chipach Factory Pro to radzę poczytać na forum AF1, bo to temat rzeka... Nie będę się wymądrzał w temacie, bo za cienki jestem. :)

 

Ja nie zauważyłem, żeby mi spadło zużycie paliwa po zamontowaniu tego chipa. Wcześniej miałem klon Arrow, a jeszcze wcześniej oryginalny i też nie było zmian.

 

Moja Aprilka bardzo dużo pali przez pierwsze parę kilometrów jazdy (zanim się rozgrzeje), więc używana notorycznie na krótkich odcinkach potrafi spalić ponad 9 litrów... Za to niespecjalnie jej robi różnicę czy się jedzie lajcikowo czy świruje na torze. Ten typ tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...