Skocz do zawartości

Chopper dla wysokiego (dużego) kierowcy


Tomek860
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wirówka jest sprzętem bardzo niezawodnym. Konstrukcja jest prosta i niezawodna, tanie w naprawie jeśli juz niefartownie się stanie. Ja i moi koledzy nie mamy żadnych problemów z eksploatacją. Ja mam 180 cm i dla mnie jest to sprzęt wymarzony. Przy 195 może być inaczej ale spacerówki robią swoje.

 

Pozdrawiam,

VY

 

Zbijar , spacerówki przykręć do osi przedniego koła, bedzie łatwiej a nogi przy Twoim wzroście tam dosiegną.

 

 

Nie chciałbym nikogo urazic , bo szanuje wszystkich ,którzy oszczędzają na kupno wymarzonego motocykla , ale już mnie szlag trafia jak czytam o virówkach , z tych wypowiedzi w rożnych tematach wychodzi ,że virago to najlepszy sprzet dla każdego , na pierwszy dla dziewczyn , facetów wysokich i niskich grubych chudych i co tam jeszce , ludzie dajcie sobie na wstrzymanie , motocykl jaki jest ,każdy widzi , co do wygladu nie dyskutuje , to kwestia gustu , gdybysmy mieli jednakowe wszyscy jeżdziliby tymi samymi sprzetami i ubierali sie tak samo , ale gabarytowo to wiekszy komarek ,a gość ma 195 cm , a geometrie ma taką ,że wali sie ,jakby ważyła dwa razy wiecej , a o niezawodności jej rozrusznika ,to całe epistoły sa na 4um.

Edytowane przez Doktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jako totalny newbie... Czy mógłby ktoś podać konkretnie jakie modele wchodzą w grę dla osób w przedziale 180-190 cm, aby jazda była ergonomiczna... Przejrzałem wszystkie prawie tematy, i nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Pozdrawiam

 

 

(i pytanie ode mnie Czy w tym przedziale znalazł by się drag star 650?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jako totalny newbie... Czy mógłby ktoś podać konkretnie jakie modele wchodzą w grę dla osób w przedziale 180-190 cm, aby jazda była ergonomiczna... Przejrzałem wszystkie prawie tematy, i nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Pozdrawiam

(i pytanie ode mnie Czy w tym przedziale znalazł by się drag star 650?)

 

Ciężko będzie Ci znależć , bo tutaj każdy chwali swój sprzęt , generalnie im wiekszy tym lepiej (niestety tym doższy) ja osobiście wolałbym nawet starszy a duży ,niż nowszy mniejszy ,naogół armaturki są zadbanymi i niekatowanymi przez włascicieli motocyklami , no i wygląd przez lata niebardzo sie zmienił , więc nie trzeba gonić za skośnymi lampami inna owiewka ,czy czymś tam innym w plastikach, a po motocyklu mojej małżonki ,która miała VT 600 z 94',czy szwagrze który ma VT 1100 z 96' ,to nie tylko moje przekonanie ,ale sprawdzony fakt , że można mieć starszy sprzet nienagannie wyglądający i w doskonałym stanie techniczny, moje doswiadczena dotyczą tylko dwóch marek,Hondy i Yamachy i spośród nich jako najtanszy moge zarekomendować VT 600, a Drag Star 650 jest niewiele mniejszy od 1100 , aczkolwiek VT 1100 gabarytowa są większe , ale z koleji maja słabszy silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Musze przyznac ze czytam te dywagacje i duma w e mnie rosnie...

Moja Aquila ma dwa polozenia podnozkow i w dalszym 2 metrowcy

maja wyciagniete nogi a ja po przesunieciu ich blizej tez ledwo

dosiegam no ale mam tylko 175 cm.

W zadnym przypadku w pelnym skrecie kiera nie dotyka kolana.

|Rocznik 2005 kosztuje 15 tys zeta

nie wymaga zadnych napraw

jest malo wymagajacy a naped bezobslugowy pasem

a do tego wszystkiego 72 KM daja kopa...

 

neistety wyglada jak V-Rod i to jego wielka wada::)(

 

GreG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

virago? ok. bo takim jeżdżę

1000 a 1100 - USA i europa

rozmiar? ok - ja mam kiepskie gmole, ale zmieniam na podnózki i git...

czy polecam? tak.

Mało oryginalny jest, ale to juz inny ból

na początek? ciężki, ale da się wytrzymać?

docelowy? ale skąd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Za 10 tysiaków to troszke przy krótko, ale ................ moze Draga 1100 ?

Juz nie wpominam o wiekszych bo i kasa nie ta ......... :crossy:

Daj namiary na tego drag1100 :biggrin: :P :banghead:

 

Nie, no oczywiscie :P

Za 10 to chyba nawet 650 nie kupi :banghead:

Ale Ty chwiejny jeste :biggrin:

zdecyduj sie :banghead:

mozna czy nie mozna kupic :bigrazz:

a moze piszesz aby pisac tylko :biggrin:

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

]Witam wszystkich obecnych na forum,tak prawde mówiąc to jestem nowicjuszem ale bardzo zakochanym w chooperach.Ich wygląd oraz praca wydeców bardzo mnie podnieca,planuje zakup choopera jeszcze w tym roku ale jeszcze nie jestem zdecydowany co to ma być,rajcuje mnie Yamaha Virago 1100,Drag Star a nawet Suzuki Volusia 800,którą dziś oglądałem w salonie ale jest mały problem man 190 cm wzrostu i duży mięsień piwny i dość sporo ważę,obawiam się że nie będe pasował swoją posturą do w/w motorów,siedziałem na Virago 535 tzw.gołej wszystko było Ok,czułem się dobrze ale obawiam się że będą się zemnie śmili,że taki chłop a wygląda jakby jechał Rometem.

Pozdrawiam wszystkich czekam na odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Witam wszystkich obecnych na forum,tak prawde mówiąc to jestem nowicjuszem ale bardzo zakochanym w chooperach.Ich wygląd oraz praca wydeców bardzo mnie podnieca,planuje zakup choopera jeszcze w tym roku ale jeszcze nie jestem zdecydowany co to ma być,rajcuje mnie Yamaha Virago 1100,Drag Star a nawet Suzuki Volusia 800,którą dziś oglądałem w salonie ale jest mały problem man 190 cm wzrostu i duży mięsień piwny i dość sporo ważę,obawiam się że nie będe pasował swoją posturą do w/w motorów,siedziałem na Virago 535 tzw.gołej wszystko było Ok,czułem się dobrze ale obawiam się że będą się zemnie śmili,że taki chłop a wygląda jakby jechał Rometem.

Pozdrawiam wszystkich czekam na odpowiedż.

 

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M652939

 

Proszę bardzo i kłopot masz z głowy, oddam gwarantuje stan techniczny a i wyglądać będziesz jak człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...