Skocz do zawartości

Chopper dla wysokiego (dużego) kierowcy


Tomek860
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Draga nie wiem czy najstarsego 10k wystarczy , jeśli szukasz w miare mocnego motocykla ,to za tą kasę chyba jedynie Magna , natomiast ze słabszych VT 600 ,i nawet niech Viragowcy nie próbuja powiedzieć ze 1100 jest większa , bo ich śmiechem zabije , jest mocniejsza nawet od Draga , ale napewno nie większa od VT 600 , ostatnio moja Danusia zmieniała VT 600 na Draga ( mierzyliśmy fizycznie w kletnie Virówka Justy , drag Zosi i jeszcze wtedy Danusina VT 600)i nawet Drag ma mniejszą o 8 cm odległość od kanapy do podnóżków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Draga nie wiem czy najstarsego 10k wystarczy , jeśli szukasz w miare mocnego motocykla ,to za tą kasę chyba jedynie Magna , natomiast ze słabszych VT 600 ,i nawet niech Viragowcy nie próbuja powiedzieć ze 1100 jest większa , bo ich śmiechem zabije , jest mocniejsza nawet od Draga , ale napewno nie większa od VT 600 , ostatnio moja Danusia zmieniała VT 600 na Draga ( mierzyliśmy fizycznie w kletnie Virówka Justy , drag Zosi i jeszcze wtedy Danusina VT 600)i nawet Drag ma mniejszą o 8 cm odległość od kanapy do podnóżków.

 

Darku dzięki za odpowiedź. A jeżeli troszkę kasy bym dołożył to co myslisz o YAMAHA XVS 650 DRAG STAR ? Czy taki by mi wystarczył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 190 cm to virago 1100 lub 750 bedzie pasowac

jak cie na nie nie stac to 535 z wysunietymi podnozkami tez bedzie ok

pozdr

 

sorry ale 535 dla kogoś kto ma 190cm wzrostu to chyba jednak niebardzo... Ja mam 180cm i jak usiadłem na 535 czułem się jak na motorowerze, a warto zaznaczyć, że nie lubie wielkich motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz choppera do 10 tyś i do tego długi z ciebie facet. To rozejrzyj się za czymś robionym od podstaw.Np za jakimś chopperem/dragiem na silniku r4 albo od zapcia.

 

majkelpl dragstara 1100 za 10 tyś nie kupi , chyba, że ''zmielonego'' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie :smile: To prawda,ze mam 195 i jezdze 535.Nie robie dlugich tras,a na krotszych radze sobie.Mialem podobny problem"co kupic".Ograniczeni finansowe mialy tu decydujace znaczenie,a nie chcialem pakowac sie w bardzo stary motor.

Pewnie za chwile bede czytac jak to smiesznie musze wygladac,ale co tam.Przybedzie kasy to zmienie moto na wieksze.Rady kolegow czytaj uwaznie,ale przed zakupem motorka sam sie przymierz i podejmi decyzje.

Zycze udanego wyboru.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...