Skocz do zawartości

Chopper dla wysokiego (dużego) kierowcy


Tomek860
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:banghead: Stary wg twojego wzrostu na poczatek najlepsza bedzie VIRAGO 750 :buttrock: to jest motorek a wlasciwie MOTOCYKL... dla Ciebie!!!

Trzeba tylko troszke rozumu i rozwagi... no i do ataku :banghead: Tylko nie mysl sobie ,ze to motocykl dla poczatkujacych... :buttrock: bo pozalujesz :banghead: Troszke rozwagi i bedziesz mial piekna bestie do okielznania :buttrock: a potem moze cos o czym ja maze - INTRUZ 1400 :evil: :evil: :evil: :evil:

 

[ Dopisane: 27-12-2005, 22:40 ]

POZDRAWIAM SERDECZNIE i zycze szczesliwego 2006 :lol: :buttrock:

 

[ Dopisane: 27-12-2005, 22:43 ]

a ta furka na foto to wlasnie Virago 750 - mam nadzieje ,ze Ci sie podoba pomimo wieku - jest to rocznik 1982 :!: :buttrock: STARA ale JARA!!! :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam małego intrudera, bo sam wożę na takim 183 cm i 84 kg żywca. Jeździłem też shadow 600 no i też nie było większych problemów z pozycją i wygodą.

 

Większe różnice (niż między tymi modelami) wprowadzają dodatki o których wspomniał już Szafir: przedłużki dźwigni zmiany biegów i hamulca (w intruzie o 15-20 cm do przodu), gmole wygięte tak, żeby można było w trasie postawić na nich stopy, customowe siedzenia (niedługo takie sobie sprawię), szersze kierownice.

 

Za 8 tysi powinieneś już znaleźć "dobrze dotartego" intruza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skutek nieprzewidzianych okoliczności zakup musze przełóżyć do lata albo i jeszcze dalej:( niestety musze zmienić autko bo jednak to jest mój główny środek transportu do pracy i do szkoły. Ale zacząłem sie zastanawiać nad intruzem:) widziałem nawet oferty z niemieckich komisów(za 8 tysi był intruz 800 z 1993 roku w zajebi..ym czarnym kolorze). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zamierzam kupić choppera coś około 500 cm

a od kiedy to choppery sa produkowane seryjnie? no ludzie... to indiwidualny styl a nie salonowy produkowany przez dana firme :D

wild - o co Ci chodzi??? Już z 5 minut się zastanawiam nad tym co napisałaś i jakoś do niczego mi to nie pasuje :roll:

 

A od kiedy są produkowane seryjnie??? Od kiedy powstają w fabrykach a nie ręcznych manufakturach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupić choppera coś około 500 cm

a od kiedy to choppery sa produkowane seryjnie? no ludzie... to indiwidualny styl a nie salonowy produkowany przez dana firme :D

 

Zasadniczo to się z tym zgadzam, ale właściwie nie ma idealnego określenia na motocykle typu Virago czy Savage i właśnie dlatego, że były one stylizowane na "prawdziwe choppery" i bądź co bądź nawiązują do nich wyglądem przylgnęło do nich to określenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek i krasnal- nie ma czegos takiego jak chopper produkowny seryjnie i masowo. macie jakies watpliwosci? przeczytajcie sobie historie o nich. a definicja choppera jest prosta i mysle ze znacie- obkrojony ze wszystkich zbednych rzeczy" a watpie, zeby taka honda shadow byla rzekomym chopperem (najgorsze stwierdzenie jakie kiedykolwiek slyszalam). owszem moga tylko przypominac choppa, co nie znaczy ze sa nimi i tak trzeba je nazywac.

o pewnie o to Ci chodzilo z tym Chopperem?

tak o to mi chodzilo. znajdzcie sobie- w cruiser/chopper temat amerykanski chlam.. i sami sobie odpowiecie na to pytanie

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wild oczywiscie masz racje :D Zgadzam sie z Toba w 100%

Chodzilo mi tylko o to,ze w Polsce potocznie tak sie mowi na kazdy motocykl ktory wyglada inaczej niz Cros czy scigacz.

Dla mnie jasne jest to co piszesz - bo znam dobrze historie chopperow ;)

Ja obecnie smigam Virago 750 rocznik 82 wersja USA i mam nadzieje,ze kiedys bede w stanie zlozyc sobie prawdziwego CHOPPERA :roll:

SERDECZNIE POZDRAWIAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...