Skocz do zawartości

Chopper dla wysokiego (dużego) kierowcy


Tomek860
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

na twoim miejscu zapodał bym sobie najmniej xvs 1100 classic drag star,albo BOSS HOSSA.jak masz kase to daj znać mogę ci zbudować jakieś całkiem spore jeździdełko.też mam 186cm i 110.kg.miałem GL ale zachciało mi się czegoś większego więc zrobiłem sobie sam .mam sprzeta tak dużego że teraz jestem na nim mały silnik V8 5,0L 500kg(piekielna maszyna)

 

[ Dopisane: 18-02-2006, 19:44 ]

NIE KUPUJ VIRAGO 535 TO MOTORK DLA KOBIET ALBO DLA MAŁYCH FACETÓW.BĘDZIESZ WYGLĄDAŁ JAK SŁOŃ NA MRÓWCE.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiliśmy z kolegą dla niego Virago 535. Koleś ma 170 cm wzrostu, za to posturaaaaa - 110 kg. Miał wątpliwości co do wyboru, ale on jest początkującym motocyklistą. Chciał mieć coś lekkiego i zwinnego o zgrabnym wyglądzie chopperka. Jest naprawdę zadowolony - tym bardziej, że to był jedyny moto tego typu w cenie do 6 tys.

Kiedyś może będzie chciał wiekszego, ale uwierz mi, że tak jak jemu wystarczy ci Virago. Jesteś wyższy, ale jak już wiesz możesz dobrać sobie własną pozycję regulując kierę i podnóżki.

Ja mam Maruderka 800. Maszyna dość ciężka - 240 kg i 2x droższa. Mam 176 cm i słuszną wagę (zobacz w mojej galerii). Czuję się na nim dobrze, ale Virażka kolegi zrobiła na mnie bardzo, bardzo dobre wrażenie.

Daj znać co postanowiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie wiem jaka kasa chcesz wydac ale ja jestem tez wielki i jezdziłem na virago 750 i nigdy ani ja ani nikt inny nie pomyslal ze to malenstwo jak masz ciut wiecej ok 20 tys to rewelacyjna jest suzuki volusia 800 to juz potwor wejdz na moja strone WWW.AUTOWILK.PL to se je poglądasz zapraszam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cze!!!

Też jestem XXL dokładnie to 184 cm / 118 kg . Mam Kawasaki VN 800 i myśle , iż nie wyglądam jak na komarku. Też miałem taki sam problem jak ty. Było to rok temu. To moja pierwsza maszyna, ale jak wsiadłem na coś mniejszego to wyglądałem raczej śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wyżej wspomnianego drag stara 650 i jak już mówimy o wymiarach :icon_rolleyes: to 190 cm i 110 kg, na tym motorku jeszcze jakoś wyglądam i nie ukrywam bardzo łatwo się prowadzi, nie jest to mój 1 moto, dlatego zaczynam się rozglądać za czymś większym. W tym miejscu chciałbym się podpiąć pod wątek i zapytać:

 

Jak się mają rozmiarowo do siebie motocykle powyżej 1000?? ( czyli drag star 1100 a np. 1300, czy vtx, schador lub VN)

 

Z góry dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam, jestem na kupnie Choppera. Zastanawiam się tylko jaki ?

Jestem wysoki mam 190 cm wzrostu. Ostatnio polecono mi Yamaha Virago 1000. Chciałem się Was zapytać co byście mi polecili ?

Pozdrawiam Zbyszek

 

Jaki to ma być spzet wiekowo, ile kasy chcesz wydać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 190 cm to virago 1100 lub 750 bedzie pasowac

jak cie na nie nie stac to 535 z wysunietymi podnozkami tez bedzie ok

pozdr

 

chcę wydać do 10 000 zł

 

Witam, jestem na kupnie Choppera. Zastanawiam się tylko jaki ?

Jestem wysoki mam 190 cm wzrostu. Ostatnio polecono mi Yamaha Virago 1000. Chciałem się Was zapytać co byście mi polecili ?

Pozdrawiam Zbyszek

 

czyli virago 1000 była by ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...