Skocz do zawartości

SUZUKI GSR 600 wady - zalety


Rekomendowane odpowiedzi

no to super wielkie dzieki bo juz myslałem ze cos nie tak z moto i bałem sie ze cos moze stac sie z uszczelka pod głowica,troche dziwne to jak dla mnie no ale ok,pozostaje mi wierzyc i latac,no do gsxr sa tylko czy pasuja do gsr??

 

I mam kolejne pytanie,jak powinien byc naciagniety łancuch bo nie mam pojecia w enduro wiedziałem a to pierwsze moto na szose no i sie ucze.

 

Bede wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I mam kolejne pytanie,jak powinien byc naciagniety łancuch bo nie mam pojecia w enduro wiedziałem a to pierwsze moto na szose no i sie ucze.

Serwisówka, tudzież instrukcja obsługi motocykla, ale, że leniwy jesteś a ja dobry.... Łańcuch powinien mieć 3cm luzu w najbardziej napiętym miejscu (jeśli łańcuch jest nierówno wyciągnięty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisówka, tudzież instrukcja obsługi motocykla, ale, że leniwy jesteś a ja dobry.... Łańcuch powinien mieć 3cm luzu w najbardziej napiętym miejscu (jeśli łańcuch jest nierówno wyciągnięty).

 

 

dziekuje Ci bardzo,nie tyle leniwy co po prostu nie moge znalezc serwisówki a bardzo chcialbym takowa posiadac.

 

jeszcze raz dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Vatzeque a wiesz może, skąd wziąć serwisówkę do GSR? Jeśli podzielisz się tą wiedzą, to jesteś wręcz kochany ;) Davo, też szukałeś tej lektury swego czasu, udało Ci się dostać?

http://www.thesparesnetwork.co.uk/forum/vi...c.php?p=199#199 włoski :D

 

No cóż..... Z angielskim u mnie bardzo dobrze, ale z włoskim nie koniecznie.

http://blackbears.ru/index_en.php?get=manual

http://www.carlsalter.com/motorcycle-manuals.asp

 

To są takie porządne stronki, ale nie ma do GSRa.

Zapytać gościa o nicku Mosue. On na swojej stronie ma GSRa w spisie.

http://www.mosue.neostrada.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam,

 

Mam pytanie, czy ma ktoś jakieś przykre doświadczenia z GSR 600 kupionym z drugiej ręki, tj. czy opłaca się zaoszczędzić kilka tys. i kupić dwulatka za 15 tys. zamiast dołożyć 5 tys. i mieć nówkę ?

w przypadku nowego moto dochodzi koszt przeglądów co 6 tys. km :icon_eek:

planuję kupić używkę, proszę o Wasze opinie

 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku nowego moto dochodzi koszt przeglądów co 6 tys. km icon_eek.gif

 

 

Rozumiem, że kupując używkę masz w dupie przeglądy zgodnie z serwisówką? :) Niezłe podejście, nie chciałbym od Ciebie kupować motocykla ;P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że kupując używkę masz w dupie przeglądy zgodnie z serwisówką? :) Niezłe podejście, nie chciałbym od Ciebie kupować motocykla ;P

 

chyba nie do końca mnie zrozumiałeś, nie mam w dupie przeglądów zgodnych z serwisówką, bo jeśli kupiłbym moto z serwisówką i przebiegiem np. 15 tys. km to pojechałbym na przegląd i po pieczątkę przy 18 i 24 tys. km, ale nie jest to mój priorytet, ponieważ uważam, że pieczątki w serwisówce bardzo rzadko są wykorzystywane w przyszłości (chodzi praktycznie tylko o reklamacje, które przez 24 tys. km są bardzo sporadyczne),

stąd moje pytanie - czy ktoś z Was miał przykre doświadczenia z używanymi GSRami (mogę przerobić pytanie na Twój użytek foks: czy coś się komuś zepsuło podczas gwarancji GSRa i przydała się książka serwisowa), teraz lepiej, foks ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, Twoja wypowiedź nic nie zmieniła dla mnie. Nie musisz mi jeszcze raz tłumaczyć po za zakładałeś temat tylko wytłumacz mi czemu obawiasz się wydatków na przeglądy co 6 tys w nowym moto a w używanym już nie? Przecież też te przeglądy się robi co 6 tys?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qgel a co się stało z Twoim??

Wiśniowy Potwór zmarł śmiercią tragiczną w 2008. Qglowi też się przy okazji dostało ...

 

IMO nie ma sensu wydawać kasy na gwarancję w sieci dealerskiej. Lepiej kupić motocykl używany, lub potargować się z brokerem. Naprawy (o ile broker nie uzna gwarancji) i tak nie powinny przewyższyć oszczędzonych pieniędzy.

 

Nie spotkałem się jak dotąd z informacjami o typowych usterkach GSRów - IMO nie ma się czym tutaj trapić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qgel a co się stało z Twoim??

 

Kirek poniżej odpowiedział :)

 

Wiśniowy Potwór zmarł śmiercią tragiczną w 2008. Qglowi też się przy okazji dostało ...

 

IMO nie ma sensu wydawać kasy na gwarancję w sieci dealerskiej. Lepiej kupić motocykl używany, lub potargować się z brokerem. Naprawy (o ile broker nie uzna gwarancji) i tak nie powinny przewyższyć oszczędzonych pieniędzy.

 

Nie spotkałem się jak dotąd z informacjami o typowych usterkach GSRów - IMO nie ma się czym tutaj trapić :biggrin:

 

dzieki Kirek !

 

pozdro i do zobaczyska wiosną na 2oo ! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o moto spoza oficjalnej sieci dealerskiej? Choć jak patrzę na ceny to nieźle poleciały w górę :(

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...