Skocz do zawartości

SUZUKI GSR 600 wady - zalety


Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem tu od wczoraj, przedstawię się najwpierw:D

nazywam się Jerzy, a Kozak jestem nie tylko z nazwiska:D mieszkam w Oslo, pochodzę ze Szczecina, ma 31 lat, itp:D

od zawsze marzyłem o motocyklach, ale realizację zacząłem dwa lata niespełna , temu, rozpoczynając od qrsu na prawko katA, potem pojawila się zJawa 350 TS, dziesięć miesięcy później w prezencie urodzinowym na 30. dostałem kawasaki ZX6R, model 95:D, dostałem sam od siebie:D

a teraz jak w temacie....

dziś byłem u dealera, i dosiadłem GSRa.... nawet go gościu odpalił... jak to gada:D

zakochałem się w GSRze od pierwszego spojrzenia w zdjęcie w grudniowym Motocyklu, a teraz już wiem, zroię wszystko, aby go mieć:P

btw, za dwa tygodnie będę wiedział z pierwszej ręki, jak się nim jeździ potorze, i w turystyce:D

a może i przerobie kolesia na jazdę próbną:P???

sprzęta jednak w Polsce qpię, prawie połowe taniej:D

pozdrawian Jerzy!!! albo Ogoorec:D, Urec Ogoorec:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakochałem się w GSRze od pierwszego spojrzenia w zdjęcie w grudniowym Motocyklu' date=' a teraz już wiem, zroię wszystko, aby go mieć[/quote']

cześć Jerzy!

świetny wybór :) sam się nad nim zastanawiałem,jednak zdaje się wieksza pojemność weźmie górę 8)

 

witaj na forum :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

ładniutkie to to 8)

przed chwilą skończyłem czytać artykuł w necie, wcześniej nic nie wiedziałem o tym moto :oops: (a wygląda dość interesująco).

zgrabniutki ma tyłeczek ;) i całkiem znośny kokpit, tylko troche mały zbiornik paliwa

 

ciekawe jak wypadnie porównanie z Fazerkiem/Hornetem :?: (jak dla mnie Fazerek to najlepsze moto w swojej klasie :buttrock: :mrgreen: )

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

 

Widzę że masz Fazera a ja właśnie wybieram pomiędzy Fazerem i GSR.

Rozumiem że fazer jest na początku twojej listy ulubionych moto ale czy mając wybór nie zdecydowałbyś się na GSR?

moja odpowiedź- zdecydowane nie 8)

Fazer to dla mnie na dzień dzisiejszy idealne moto- spełnia wszystkie moje wymogi jako motocykl turystyczny dla dwojga(wygodny, ładowny, spory zasięg), a w chwilach słabości gdy chce się poszaleć silniczek pokazuje co potrafi (a potrafi całkiem sporo :twisted: )

jeżeli miałbym wybrać cos innego niż Fazer 600 to tylko ... Fazer 1000 :mrgreen: , ale to jeszcze nie teraz

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie GSR'owi oprócz owiewki (chociarz kawałka ;]) brakuje pożadnego wydechu, te dwa "cygarka" które wystają są tragiczne (naturalnie kwestia gustu :P ) Pozatym pewnie plecaczek na ciepło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka tego motocykla powala na kolana, ale...

 

1. Jak mozna było do takiego sprzętu zamontowac zbiornik paliwa o pojemności 16,5(moja XJ ma większy bak)?

2. Jak można umieścić wydechy pod kanapą? Jak słusznie zauważył UxY plecaczek ma ciepło, ale po przejechaniu 500 km to chyba się usmaży.

3. Tylna cześć kanapy jak na mój gust jest trochę za mała i plecaczek może strasznie narzekać.

4. Moto piękne do miasta, ale o turystyce mozna zapomnieć. Tylko ile mozna się kręcić po swoich śmieciach.

 

Ja się wcale nie czepiam :P tylko dla mnie to jest sprzet dla ludzi ceniących styl motocykla, a nie jego funkcjonalność.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciekawa i nie brzydka maszynka, chociaż jestem konserwatywny i w moim guśce nie leży kształt tego reflektora i zegarów... Siedzi się na tym całkiem sympatycznie, lecz przeraża mnie jedno, mianowicie coraz szerzej wprowadzana oszczędność materiałów w motocyklach. Plastiki są tandetne i średnio spasowane (przynajmniej w egzemplarzu, który oglądałem). Jedno należy przyznać, w końcu skończyła się era olejaka mającego już 21 lat, widać, że Suzuki powąchało tylko spaliny konkurencji i wreszcie postarali się coś zmienić w klasie średniej.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakochałem się w GSRze od pierwszego spojrzenia w zdjęcie w grudniowym Motocyklu, a teraz już wiem, zroię wszystko, aby go mieć

cześć Jerzy!

świetny wybór ;) sam się nad nim zastanawiałem,jednak zdaje się wieksza pojemność weźmie górę 8)

 

witaj na forum :P

 

Po prostu trzeba poczekać z rok moze dwa na GSRa 1000 :twisted: i to bedzie dopiero jazda... oczywiscie z owiewką

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...