Skocz do zawartości

Michu odszedl....


Rekomendowane odpowiedzi

w ostatnim tygodniu mój przyjaciel teraz on;/ co się dzieje na naszych drogach;/ jak nie pijani kierowcy albo niemyslące baby za kierownicą to jakiś handlarz który chciał zarobić 300 zeta, taką cene ma ludzie życie!! co się dzieje;(

 

 

 

 

 

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Człowieku co ty pie**olisz!!!! Taki temat o Michale to jest jakby księga kondolencyjna. Każdy co sie wpisuje i zostawia świeczkę (bo tak najłatwiej) oddaje cześć jemu i czuje smutek z powodu śmierci motocyklisty. A ty tu wyjeżdżasz ludzie nie przesadzajcie bo to spam. W takim przypadku to nie jest spam (spójrz osbie do regulaminu co to spam). Śmieszny jesteś.... jak najmniej takich ludzi...

 

Michale spoczywaj w pokoju [*][*][*]

IMO jest to SPAM jak ch*j. Bardzo mi przykro że tak się stało i dałbym dużo żeby móc cofnąć czas, ale stało się jak się stało i wszyscy Ci którzy chcą oddać cześć temu Kolesiowi, zamiast puszczać kolejne bezsensowne posty z świeczkami powinni pójść do Kościoła, bądź też w domowym zaciszu po prostu pomodlić się za Jego duszę, a nie afiszować się z kolejnymi wirtualnymi świeczkami... Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Gdybym byl kims z rodziny lub kims z bliskiego otoczenia zmarlego, to zawiozlbym wrak motocykla z klepsydra na baku temu, ktory go sprzedal. Moze sqrwiel by zrozumial, czym handluje...

 

Straszne to... Brak slow :biggrin:.

 

Pozdrawiam

 

PS

Kto ma mniej szacunku do Zmarlego... Ten kto wirtualna swieczke stawia, czy ten, ktory w watku o smierci rzuca miesem i kloci sie co przystoi a co nie?

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiekowi zawsze jest szkoda jak ktoś zginie, ale jeśli jest to ktoś bliski to naprawdę boli. Współczucia dla jego bliskich. Zawsze myślimy, że dotyczy to innych a nas nie. Niestety dotyczy to nas wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO jest to SPAM jak ch*j. Bardzo mi przykro że tak się stało i dałbym dużo żeby móc cofnąć czas, ale stało się jak się stało i wszyscy Ci którzy chcą oddać cześć temu Kolesiowi, zamiast puszczać kolejne bezsensowne posty z świeczkami powinni pójść do Kościoła, bądź też w domowym zaciszu po prostu pomodlić się za Jego duszę, a nie afiszować się z kolejnymi wirtualnymi świeczkami...

 

Cytat z regulaminu: "Nie należy wykorzystywać Forum do tzw. czatowania i spamu, czyli wymiany zdań charakterystycznych dla chatu". Proszę wybaczyć Panowie, ale jeżeli spamem jest to że postawimy posta ze świeczką, to nie wiem co w takim razie wszyscy tutaj robim i piszemy, bo wszystko jest spamem. Świeczka przypomina może w jakimś procencie "wymianię zdań charakterystyczną dla czatu"?? Nie rozumiem. Ale to nie temat o tym co to jest spam, dajcie już spokój i nie wypisujcie bzdur że są to "kolejne bezsensowne posty z świeczkami. Bo każdy odda honor ofiarze w sposób w jaki woli... Przepraszam za OT, ale ludzi miejcie trochę serca dla poszkodowanych, rodzin i przyjaciół.

Jak byś się czuł Sligier, gdyby zginął ktoś bliski Twój, założył byś temat z informacją i nikt by się pod Twoim pierwszym postem nie podpisał?? Zapewne dobrze... Może się mylę, sory.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest straszne co się ostatnio dzieje... Co wejdę do tego działu to czytam o kolejnych ofiarach... Przecież jeszcze się nawet wakacje nie rozpoczęły...

 

Ale jak tak dalej pójdzie będą kolejni - jedni ze swojej, drudzy z cudzej winy.

 

Dziś widziałem gościa, który na światłach oddał kask kumplowi (na drugim moto) i pojechał na gumie wąską uliczką dwukierunkową przy osiedlu z drugiego biegu (prędkość dość wysoka).

 

Co do tego zakupu to ten handlarz nie wiem jakby się czuł gdyby się o tym dowiedział. Poza tym to rzeczywiście prawdziwa przyczyna tego wypadku? Skąd przypuszczenia o trefnej ramie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszedł człowiek... nie ma go. Nic już nie możemy z tym zrobić ale...

 

Tutaj możemy przemyśleć sobie sprawę kupna motocykla. Przeglądając 4um często widzę nad jakimi motocyklami się zastanawiacie. Większość z nich to bardzo zmęczone sportowe fury, które pamiętają juz nie jedno. Kusi cena, bo 3-4 tyś mniej, a będę miał już prawie 150 KM. Co z tego? Wychodzą później takie gnioty... bo rama była krzywa, laga, wahacz. Często jednak też brakuje umiejętności. Chcę być jak Hayden, Rossi, Stoner... chce zejść na kolano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest podejrzenie, że wypadek był spowodowany przez ukryte usterki maszyny, to rodzina powinna to zgłosić na policję. Nie może się zgadzać na umorzenie śledztwa do momentu, aż biegły nie stwierdzi jednoznacznie że tak nie było. Może (i powinna) wystąpić w tej sprawie w charakterze oskarżyciela posiłkowego. Nie przywróci to życia temu chłopakowi, ale jeżeli tak się zdarzy, że to byłaby prawda i sąd zasądzi karę na rzecz handlarza, to sprawa będzie wielką przestrogą dla innych nieuczciwych handlarzy.

 

*

[ ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja włoże kij w mrowisko.

 

Pomijam kwestię sprzedawania moto z krzywą ramą przez handlarza, bo napisałbym to samo co inni.

Ale po pierwsze, nie wiadomo czy krzywa rama była czynnikiem powodującym wypadek. Padło tylko słowo "najprawdopodobniej

Po drugie mógł trochę wolniej wjeżdżać w ten cholerny zakręt.

A po trzecie jeśli się kupuje nowe moto, to trzeba się w niego wjeżdżać. Ja osobiście jak kupiłem moto to V max było 100 km/h, a na zakrętach bardzo wolno bo nie wiedziałem jak reaguje na przechyły, ile można położyć itp.

 

Teraz czekam na lincz.....

Edytowane przez krzysiek8104
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się czuł Sligier, gdyby zginął ktoś bliski Twój, założył byś temat z informacją i nikt by się pod Twoim pierwszym postem nie podpisał?? Zapewne dobrze... Może się mylę, sory.
Tym się właśnie różnimy że w ogóle bym nie założył takiego tematu, a jedynie temat z informacją o dacie/miejscu pogrzebu, ewentualnie możliwości pomocy bliskim zmarłego jeśli tego wymagała by sytuacja. EOT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_rolleyes:

 

Nieuchronnie stapasz za mna, widze Cie w lusterku

Ukochana twarz powoduje szybsze bicie serca

Lodowaty dotyk ziebi skore, wywołuje dreszcz

Drocze sie z Toba, robie unik i gnam dalej

Czy to na tym zakrecie mnie dogonisz?

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...