Skocz do zawartości

GP Francji w Le Mans


marcello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No najpierw "ubrał" deszczówki, stwierdził że niepada i zmienił na "suche" no i sie zmieniło :) I zaczęło padać, ale było widać jak się sypali jeden po drugim. Pozdr

 

Dwa razy był w picie ... :?:

HAHAHAHAHAHAHAHAH :biggrin: :clap:

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyścig bardzo emocjonujący. tylko co powiedzą teraz ci zapatrzeni w vale?

 

Ja powiem: szkoda :banghead: :banghead: Jak wystrzelił zaraz na początku do przodu, to pomyślałem sobie, że już po wyścigu... coś jest nie tak w każdym razie, i mam nadzieję, że ekipa yamahy da radę się szybko zmobilizować i w następnych wyścigach będziemy oglądali starego dobrego Vale :banghead:

I tak miał w sumie szczęście, że nie wyleciał z toru razem z Checą... było gorąco.

 

Na pocieszenie zwycięstwo suzuki :flesje:

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna jazda Vermulena i Melandri- chlopakom sie nalezalo!

Stoner pokazal ze jednak umie jezdzic po zakretach, szkoda ze Capirex tego nie potrafi( pewnie nie moze sie przelamac po powaznym upadku)- zauwazcie ze zawodnicy Pramac Ducati lepiej jezdza niz byly mistrz 250-tek...

Mam nadzieje ze Ducati wreszcie wygra te mistrzostwa, bo jest osamotnione w walce z mafia-yakuza ryzopedowa...Forza Ducati.

Pozdr.Janek Klekotek 748S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla De Punieta (Kawasaki ma potencjał) i Guintoliego ... świetnie zaczęli i gdyby nie deszcz kto wie jak to by wszystko wyglądało... no ale z drugiej strony Varmulen to nie zły dzik... pojechał przezajebiście na mokrym...Rossi rozczarowanie... popełnił kilka powaznych błędów, które jakoś nie przystoi popełniac mistrzowi...miał problemy z utrzymaniem toru jazdy...no i trochę szkoda Haydena...niby miszcz, ale musi mieć teraz powaznego doła, bo jak na miszcza to prezentuje się przeciętnie ... moim zdaniem powinni zmienić zasady punktacji generalnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde guintoli to moj idol, nie dosc ze moj rocznik to pamietam jak w 94 roku miałem wielki plakat w swoim pokoju z jego zdjeciem na skuterku i napisem Guintoli champion de france scooter...

wpatrywałem się w niego, a jak dzis wyskoczył na prowadzenie to aż wstałem z kanapy i metr od tv patrzałem aż do gleby ;)

ale Vermeulena też lubie SUUUUZUKI own the race track :) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moi drodzy, pełną relację, analizę i wypowiedzi zawodników znajdziecie tutaj:

 

http://www.scigacz.pl/GP,Francji,pierwsze,...ulena,3177.html

 

Życzę miłej lektury i pozdrawiam!

Mick, jak zawsze świetny artykuł. W czytaniu przeszkadzało mi tylko słowo "cyrkulacja" :) Nie można powiedzieć "na następnym okrążeniu"? Sorry, że sie czepiam, ale...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, poczatek obiecujacy, a pozniej juz coraz smutniej sie to ogladalo. Zeby Doktora Hoffman objezdzal... swiat nie widzial. Fiato-yamahy cos nie bardzo, a teraz jeszcze opony. Eh, moze chociaz w Mugello sie chlopaki zmobilizuja.

 

Hayden pokazal, co umie mistrz. Szacun dla Stonera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...