Skocz do zawartości

Jaką 250 polecacie


Rekomendowane odpowiedzi

Cr to jest cross, a wiec zeby go utrzymac trzeba miec troche kasy, wymiany tlokow, remonty, no i wieksze spalanie bo 2t, jak juz co to na poczatek 125 bym polecal, no i nie zarejestrujesz.

No to wiecej nie bede juz pisal bo podobno jestem romeciarzem i mi niewolno sie wpowiadac na ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma chłopak łeb na karku i trochę rozwagi to nie będzie dla niego problemem taka 250 tylko najważniejsze aby pierw wyczuć sprzęt a potem dopiero szaleć,nie na odwrót.Moj kumpel w wieku 15 lat latał na CR500 i dawał rade.Co prawda pewnego dnia wyglebał i wylądował w szpitalu,ale dlatego bo zamiast jeździć w kasku ubrał sobie czapke z daszkiem.No a wcześniej miał jakąs 50 cm crossa.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no moja wina nie patrzylem no i jeszcze w sumie pierwsze powazne moto terenowe (bez urazy dla kmx) Odradzam 250 w 2t

 

 

ja się z kmxa na exc250 przesiadłem i się nie zabiłem ;)

ale kmx był odblokowany

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie zaczyna nie konczonca sie dyskusja. zawsze bylem za tym ze jezeli ktos ma w glowie rozum a nie manetke to da rade i na ktm 525. chodzi tu bardziej o komfort jazdy i doskalenie jazdy. Na mocniejszej maszynie mozesz wolniej jezdzic bo bedzie cie przerazac i zamiast robic postep bedziesz w tym samym miejscu. . wiec radze zaczac od mniejszej pojemnosci lub mniejszej mocy. Dr 350 Honda xlr 250 baja sa zajebistymi motorkami. Dr'a latalem na torze i w powietrzu zajebiscie sie nia steruje na boki i przod,tyl.

Edytowane przez Tomski_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o cr 250 lub 125?? tylko to dwusów. Chyba sie zdecyduje na dr-ke lub cr-ke ile takie sprzęty palą?? Jak z dostępem części? POZDRO

 

DR'a pali od 4,5 do sam nie wiem,najwiecej spalila mi 7 ale bylo jezdzone na torze,lasy bez szosy.

Jak nie bedzie spelniac Twoich oczekiwan to sprzedaz i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Też mam KMX-a i jezdzilem CR 125 kumpla i doszedlem do wniosku ze mam rower na spaliny:D Polecam CR albo RM 125 fajne sprzeciki i powinienes dostac w tym przedziale cenowym...

 

 

taa szczegolnie , ze chlopak chce enduro i raczej malo wysilone zeby nie grzebac w silniku i zeby palilo w miare malo (5-7l) a ty mu polecasz cr i rm 125 (Boze co za ludzie , zacznijcie czytaj tematy i posty a nie !! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: ) cr i rm 125 nigdy nie spali Ci mniej jak 10l chocby nie wiem jak na niskich oboratch bys jezdzil !! no i trzeba czesto tloki wymiac (3 na sezon to minimum ) i nie maja homologacji!!!

 

 

pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Witam was serdecznie. Jestem nowy na forum i potrzebuję pomocy.Od dłuższego czasu szukam jakiegoś crossa, niestety bezskutecznie.Cały czas mam dylemat 2t a 4t, ponieważ co czyta się na forum, raz polecają 2t, zaś drugim razem 4t.

Co do 2t, zastanawia mnie, jeżeli motor ma nikasyl, to mogę zmienić mu na zeliwny cylinder? Bo raczej nie honują w Polsce nikasylu, a drugiej strony nie chciałym się bawić w wysyłki. Druga sprawa, jeżeli kupić 4t, to jaki silnik? Kawasaki, suzuki i yamahy mi nie polecali, z powodu awaryjności.Oglądajac filmiki, zobaczyłem że podane motory maja 2 wałki rozrządu, z czego zwiększa się automatycznie koszt.Chciałbym poznać waszą opinie, ponieważ nie wiem jak cenowo wychodzą cześci. Głownie chodzi mi o cały rozrząd, ewentualnie korbę. I co byście polecali w 2t i 4t? Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam Yamahę TTR 250. Niezbyt długo. O jej bezawaryjności dużo piszą na zagranicznych forach. Tu piszą niewiele bo mało ich jest. Ale zależy Ci na taniej eksploatacji- to nie ten moto. Części mało lub za dużą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...