Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja trochę w innym temacie .. otóżcały czas juz tak jadę ale troche czasmi to wkó... mianowicie czy m 72 i starsze kąśki starter miały opdnięty niżę j i mialy przez to mniejszy skok czy u mnie jest cos nie tak ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trochę w innym temacie .. otóżcały czas juz tak jadę ale troche czasmi to wkó... mianowicie czy m 72 i starsze kąśki starter miały opdnięty niżę j i mialy przez to mniejszy skok czy u mnie jest cos nie tak ..?

Emki miały niżej bo niższe były. Jaką masz skrzynie biegów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od emki własnie

Jesli chce ci sie rozbierać skrzynie ( a warto bo skrzynie kłowe robia 10tyś od remontu do remontu ) to mozesz ustawić kopniak wyżej. Najłatwiej i najrozsadniej bedzie zastosować skrzynie od dniepra nowszego typu . Tam ustawienie kopy pod siebie jest najłatwiejsze . Położenie kopnika w emce jest jedynie wynikiem niższego zawieszenia motocykla .

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie pewnie co to husaria .. ale przejde do konkretów na nielktórych zaptrzegach można zauważyć (namalowane ? przyklejone? malunki skrzydeł husarski takich jakimi posługuja sie w wojsku polskim w brygadach pancernych np. wie ktos może gdzie można dostac jakies nalepki ... szablone bądz cos innego dzieki czemu można byłoby sie w taki malunek zaopatrzyć lub wykonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta husaria to tzw. "Wiewiura"to emblemat 10dywizji kawalerii pancernej walczacej pod dow. gen. Maczka od poczatku wojny:-)

 

A co zwisajacego kopniaka masz po prostu wyrobione wyjscie na kopke i klin nie łapie na sztywno, normalka, jedyne wyjscie rozebrac i pokryc wałek chromem technicznym zeby wpasowalo sie na sztywno to nie bedzie opadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozebralem teleskopy

 

sprężyna w lewej ladze pęknięta w 3 miejscach

sprężyna w prawej ladze pęknięta w 6 miejscach

 

chyba dobry wynik?? :)

Właśnie trochę do kitu ... ..Chociaż z jednej możesz zrobić sobie zapas w razie gdyby pękła któraś z pozostałych ośmiu z których zrobisz komplety po cztery na stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozebralem teleskopy

 

sprężyna w lewej ladze pęknięta w 3 miejscach

sprężyna w prawej ladze pęknięta w 6 miejscach

 

chyba dobry wynik?? :icon_razz:

No - to ja miałem lekko lepiej - w jednej ladze sprężyna tylko na pół, ale na wo w drugiej zmielona na 9 części (a tak je załatwił jeden taki pan............. :clap:);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a tak je załatwił jeden taki pan............. banghead.gif);

ktoremu kiedys razem wpierdolimy :icon_mrgreen:

 

hehe ja juz nie pamietam jak bylo u mnie.. ale jedna tak jak i druga wysypala sie (:

btw. za 3 dni kaska obchodi u mnie 2 urodziny :icon_razz:

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...