Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej jakości jest ten ściągacz? Warto zainwestować w ten akurat? To jest Yato? Masz jakieś doświadczenia z nim?

Na temat jakości nic nie powiem, bo zdjęcie umieściłem tylko w celach poglądowych. Sam mam tego typu ściągacz, ale firmy Gedore i jest OK.

 

...ano.... M-63. Oczywiście po tuningu... Po kiego wycinac mocowania siodła,niech mi ktos wytłumaczy bo nie kumam..

A może miał być kolejny czoper tylko nożówki zabrakło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat jakości nic nie powiem, bo zdjęcie umieściłem tylko w celach poglądowych. Sam mam tego typu ściągacz, ale firmy Gedore i jest OK.

A może miał być kolejny czoper tylko nożówki zabrakło?

pewnikiem jak Mówisz....

Co do separatora to jakis czas temu kupiłem ruski. I owszem po małej przróbce jest ok,ale jak kazde narzędzie,niestety kończy się i stąd moje zapytanko. Chętnie kupił bym znowu tego ruska.Naprawdę solidny narzędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ano.... M-63. Oczywiście po tuningu... Po kiego wycinac mocowania siodła,niech mi ktos wytłumaczy bo nie kumam..

Bo bardziej podobała mu sie katapultująca sprężyna jak w emce?

Będę dalej marudził o łożyskowanie wału . Adam M - dzięki śliczne :buttrock: . Teraz przyznam się do kłamstwa .Otóż wał jest zrobiony na igiełkach a właściwie na japońskich łożyskach i nie ma igły przy igle ale jest koszyczek . Tak na chłopski rozum to jest więcej punktów podparcia lepsze materiały i tolerancje wykonania . Czy są jakieś przeciwwskazania ?

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bardziej podobała mu sie katapultująca sprężyna jak w emce?

Będę dalej marudził o łożyskowanie wału . Adam M - dzięki śliczne . Teraz przyznam się do kłamstwa .Otóż wał jest zrobiony na igiełkach a właściwie na japońskich łożyskach i nie ma igły przy igle ale jest koszyczek . Tak na chłopski rozum to jest więcej punktów podparcia lepsze materiały i tolerancje wykonania . Czy są jakieś przeciwwskazania ?

Zbiornika nie mógł zdjąć.... Nie wpadł,że cza siodło odmutrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż wał jest zrobiony na igiełkach a właściwie na japońskich łożyskach i nie ma igły przy igle ale jest koszyczek . Tak na chłopski rozum to jest więcej punktów podparcia lepsze materiały i tolerancje wykonania . Czy są jakieś przeciwwskazania ?

 

 

Zeby wal byl na japonskich lozyskach iglowych ???

Nie ma zadnych, wlasnie koledzy z listy Dziki Junak zrobili w Krasniku wal na podobnym lozysku, albo wstawiaja zestaw fabryczny NKIS cos tam co mozna kupic w hurtowni lozysk za dobre sto paredziesiat zl.

Same plusy tego rozwiazania, nie mowiac o fabrycznych biezniach lozyskowych, ktorych zaden rzemieslink nie jest w stanie zrobic na tym poziomie dokladnosci.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby wal byl na japonskich lozyskach iglowych ???

Nie ma zadnych, wlasnie koledzy z listy Dziki Junak zrobili w Krasniku wal na podobnym lozysku, albo wstawiaja zestaw fabryczny NKIS cos tam co mozna kupic w hurtowni lozysk za dobre sto paredziesiat zl.

Same plusy tego rozwiazania, nie mowiac o fabrycznych biezniach lozyskowych, ktorych zaden rzemieslink nie jest w stanie zrobic na tym poziomie dokladnosci.

 

Adam M.

Uffffffffff

Dziękuję ślicznie :notworthy:

Kolejna zagadka :

Czy ktoś ma jakikolwiek kontakt z rononem (oprócz netowego kurde mol ) ?

Albo netowy ostatnio ? Czyli -ktokolwiek widział ,ktokolwiek wie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy dalo by sie przelozyc wszystkie bebechy ze skrzyni z kaski oczywiscie bez wstecznego do obudowy skrzyni od emki,generalnie chodzi o to czy wszystko wejdzie bez wiekszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy dalo by sie przelozyc wszystkie bebechy ze skrzyni z kaski oczywiscie bez wstecznego do obudowy skrzyni od emki,generalnie chodzi o to czy wszystko wejdzie bez wiekszego problemu.

Nie wszystkie ale te o które ci chodzi tak . To częsty zabieg i polecam gorąco .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanzolona edycja postów jest niedostępna .

Ale dobre wieści dla reanimujacych dolniaki . Rusza produkcja tłoków do tych silników i to z przesuniętym sworzniem tłokowym. -czyli chiprer-bomba-rewelacja . Dostępne już niedługo .Kultura pracy wzrośnie i nie trzeba będzie rozwiercać tulei do granic możliwości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanzolona edycja postów jest niedostępna .

Ale dobre wieści dla reanimujacych dolniaki . Rusza produkcja tłoków do tych silników i to z przesuniętym sworzniem tłokowym. -czyli chiprer-bomba-rewelacja . Dostępne już niedługo .Kultura pracy wzrośnie i nie trzeba będzie rozwiercać tulei do granic możliwości .

Co gdzie, jak, kiedy i dlaczego tak drogo. Prosimy o wiecej informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...