Skocz do zawartości

Jaki tysiak dla kobiety :)


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy Ci to pomoze czy nie, ale:

 

moja kumpela przesiadla sie z GS500 na THunderace'a i dalej zyje. Moze ma 160cm i moze... chociaz reki nie dam ze wazy 50kg , ale pewnie jeszcze mniej -- jakos sobie radzi i "parkingowki" jeszcze nie miala od marca. Problemy ma z manewrowaniem w miejscu, ale sobie radzi jak dotad dobrze i jest w pelni zadowolona. W czasie jazdy jak kazdy wie tej masy sie juz nie czuje... podobnie jak i ona. W pelni jest zadowolona i nie zamienilaby thundera na nic innego.

 

Kazdy jezdzi tym co lubi, to ze ktos dosiada 1000cc nie oznacza ze bedzie latal po czerwonym polu caly czas... zaden obowiazek i wyznacznik umiejetnosci.

 

pzdr

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę też, że nie polecam SV1000 ale to moje subiektywne zdanie. Jednak gdybyś chciała to jest na forum jedna sztuka do sprzedania z bardzo pewnych rąk.

Oj bardzo pewnych :icon_rolleyes: Mla-kolekcjoner................do tablicy :)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem to napiszę ;) Alina podpytaj Streeta ile dał za swojego XX-a. Uważam, że jesteś na tyle zdolna, że możesz wskoczyć do drugiej klasy od razu. Mnie się podoba bardziej niż 954 ... (Nie znam wagi, bo w dupiemamto, ale znam osiągi ).

 

A Wszystkim Wujkom Dobra Rada już dziękujemy ... poniali czy wymienić z nicka ? ;) :P

 

P.S. Muszę ... sorry ... I kolejny raz spodobał mi się dowcip Wyroczni o jasności :) buahahahahhahahahahha

 

Pozdro dla Drugiego Myśliwca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem to napiszę ;) Alina podpytaj Streeta ile dał za swojego XX-a. Uważam, że jesteś na tyle zdolna, że możesz wskoczyć do drugiej klasy od razu. Mnie się podoba bardziej niż 954 ... (Nie znam wagi, bo w dupiemamto, ale znam osiągi ).

 

 

 

troche racji dziadzia Prot ma...

 

XX jest lekko obnizony na prolinku - nizszy niz GS 500 MiŁki

i jakos ja daje sobie z nim rade mimo przeszczepu kregoslupa... a dzwigac nie moge :D

 

przysiadziesz sie w Koszelowce...

 

z ogarnieciem nie bedziesz miala problemow a sama widzialas co robi taki sprzet na autostradzie w dwie osoby i z kuframi :P

 

i malo pali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche racji dziadzia Prot ma...

 

XX jest lekko obnizony na prolinku - nizszy niz GS 500 MiŁki

i jakos ja daje sobie z nim rade mimo przeszczepu kregoslupa... a dzwigac nie moge :)

 

przysiadziesz sie w Koszelowce...

 

z ogarnieciem nie bedziesz miala problemow a sama widzialas co robi taki sprzet na autostradzie w dwie osoby i z kuframi :)

 

i malo pali :notworthy:

Jak będę trzeźwa to nie omieszkam spróbować... ale rzeczywiście przydałby się drugi XX - wtedy sprawdzanie byłoby pełną gębą :icon_razz: :notworthy:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Mla tylko Babajaga ma do opchnięcia swoją Suzę. Ona teraz nagina na Fazerze 1000

Ja bym od Babyjagi nie kupił. Ona tak kocha swoją Suzę, że pod moim dupskiem chyba by się rozleciała z żalu za poprzednią panią. Sorki za OT.

 

Astarte.... czas przymiarek nastał. Przymierzaj się do wszystkiego, co się da. Wyrobisz sobie zdanie.

 

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo złych języków niektórych :( Pomimo gromkich okrzyków z zamiarem wyperswadowania mi zamiaru kupna tysiąca (bo baba, bo sobie nie poradzi, bo nie ma takiego motocykla dla mnie :icon_mrgreen: )... na 90% zdecydowana jestem na CBR-kę :P

 

Nie ma co mówić, jednak co Honda to Honda :P :biggrin:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, już się rzucasz na 1000, niezłe, tylko szukaj takiej , która była używana turystycznie, nie katowana , prowadzona przez kobietę, :icon_biggrin: coś takiego jak twoja CBR :icon_mrgreen:

MOże na Rybolu jesienią będziesz już 1000.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A VFR800 nieteges?? Litr to co prawda nie jest, ale pozostałe warunki chyba spełnia?? Jest co prawda dość ciężki, ale przy nisko położonym środku ciężkości nie ma to wielkiego znaczenia.

 

No i VFR wygląda znacznie lepiej od np. CBR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja tak poza tematem lekko,czy to czasem nie Ty Astarte z Miklasem nie mijaliscie kolesia na zółtej MZ 150 w kamizelce forumowej w Suchdniowie,bo tak sie składa że mijały mnie dwie Cebry jedna na numerach SB z a tego co pamietam po wycieczce po swietokrzyskim twoja takie miała i ten sam lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...