Skocz do zawartości

czesci do rusków


ronon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do sprzedania Walek rozrzadu do Urala M-63 starego typu z szeroka zembatka, walek jest lekko uzywany, ale w naprawde w dobrym stanie jak by ktos potrzrebowal to pisac na gg.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dokładnie takich to nie dostaniesz nigdzie. Można coś dobierać z farb przemysłowych do konstrukcji stalowych, ale to też loteria. Najlepiej kupić taką farbę jaka się podoba, bo rozrzut radzieckich "oryginalnych" kolorów i tak wykluczał i dalej wyklucza wstrzelenie się we właściwy odcień.

Osobiście pomalowałem swoją M-72 na dostępny obecnie kolor RAL 6031, który jest zbliżony do odcienia "fabrycznego". Przynajmniej mi taki pasuje :biggrin: :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam!

 

Chciałbym "pochwalić się" problemem, może komuś ocali to kilka złotych.

 

Hobbistycznie zajmuję się centrowaniem kół. niedawno znajomy przywiózł mi 3 koła do M-72 na półbębnach.

 

Koła rozebrałem i poszły do malowania, w międzyczasie kumpel kupił szprychy u Zawczasti .

 

Szprychy okazały się za krótkie o ok 7 mm!!

Wchodzą ledwo w pół nypla!

 

Wymiary podane w aukcji krótka 125 mm, długa 210 mm są takie jak powinny być ,

szprychy niestety już nie.

krutkie118mm długie 203mm

 

Oczywiście jeśli chodzi o sprzedającego o zwrocie nie ma mowy!

 

Wesołych świąt!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koła od rusków na półbębnach , dzielą się na "okrągłe" i "falbany " . Może tu jest problem ,że do jednych półbębnów pasują , a do drugich nie ?

Konia z rzędem temu, kto założy do półbębna krótkie szprychy od falbany :biggrin:

 

Sprzedający "bez problemu" oddał kasę za szprychy ... po kilku bezowocnych rozmowach, kolega poinformował sprzedającego, że oszustwo jest ścigane z urzędu :ohmy:

Edytowane przez Oldmotory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...