Skocz do zawartości

czesci do rusków


ronon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Grzecznościowe ogłoszenie parafialne:

 

do sprzedania części do ruskich sprzętów m.in: silnik do dniepra poskładany na nowych częściach, nie jeżdżony, sprawny plus rama (chyba od k750) z dokumentami na urala oraz troszke innych części tj. napęd, skrzynie biegów do dniepra i wiele innych.

 

Posiadam zdjęcia wszystkiego co jest do sprzedania, prosze pisać na PW.

 

Zaznaczam, że wszelkie informacje na temat części zostaną udzielone pod nr kom: 691 375 412. Ja nie mam bladego pojęcia o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ostatni wpadły mi części do DNIEPRA, raczej uratowałem przed złomem nie wiem czy był sens, ale proszę zobaczyć może komuś będzie pasowało oddam z tyle co dałem 25zł i tłumaczki są ale ich nie sprzedam hmm ;) http://img100.imageshack.us/img100/2433/img2310hk4.jpg

http://img174.imageshack.us/img174/8866/img2307lt5.jpg

http://img174.imageshack.us/img174/3915/img2308ep6.jpg

http://img216.imageshack.us/img216/8545/img2309ei0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
sprzedam-zamienie moją eme
w kwesti zamiany w grę wchodzi yamaha super tenera

 

ronon a co sie stalo, ze zamieniasz siekierke na kijek?

twoje maply i twoj cyrk, ale daje sobie reke obciac, ze za 2-3 lata odezwie sie sentyment i zaplujesz w brode, mowiac "co ty stary ch. zrobiles? :icon_mrgreen:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronon a co sie stalo, ze zamieniasz siekierke na kijek?

twoje maply i twoj cyrk, ale daje sobie reke obciac, ze za 2-3 lata odezwie sie sentyment i zaplujesz w brode, mowiac "co ty stary ch. zrobiles? :buttrock:

 

Goska

Ręce przydadzą ci się. Łatwej się prowadzi motocykl jak się ma obydwie. Tez bym zamienił ale na afrikę. Albo jakaś obleśną beemke np r 90. Tu akurat porównanie nietrafne bo siekierką podziała więcej niż kijkiem a kijkiem więcej niż emką xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja szukam przełącznika świateł do nowego typu Urala tj.imz 123 , 108 czy jakoś tak - tego w obudowie z szajs metalu (przepraszam , z radzieckiego lekkiego stopu) skręcanej z dwu części . W górnej jest wyłącznik zapłonu a w dolnej ten jakże mi potrzebny przełącznik trójpołożeniowy . Jeśli ktoś ma na zbyciu to mogę kupić całość z rolgazem i przewodami. Może jakiś namiar?

 

Ludze pomóżcie ! Był na aledrogo jakiś miesiąc temu ale się zgapiłem , myślałem że co jak co ale części do nowego typu Urala to będzie no i mam ... miesiąc bez motoru . Oj głupi człowiek , głupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witka.

jak w tytule - gdzie szukać i znaleźć siedzonko tzw. sercowe do ruska? ja nie bardzo się znam na ruskach ale takie siedzonko jest uniwersalne do rusków no i tu moja prośba do Was - miłośników rucholi. Znajomy biker potrzebuje takowe siedzonko więc wrzucam temat, może ktoś z Was miałby takie coś? Żeby było sprawiedliwie ja nie zciągnę z tego ani grosza, jakby ktoś miał ten element to dam namiary na gościa i się dogadacie co i jak. Podobno ma to pasować do Dniepra albo Urala.

 

Tematu nie dałem do działu giełdy bo tam nikt nie zagląda a poza tym pytanko jest niekoniecznie biznesowe. :biggrin: Pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...