Skocz do zawartości

Cross czy ścigacz?


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym złego że chłopak myśli na przód ?

Ja np lubie konfogurować drogie samochody myśląc o tym a może w najbliższa sobotę wygram w totka , a może wygram w jakimś konkursie to sprzedam nagrodę i kupie to i to...

 

Osobiście nie kupił bym ani tego ani tego ale ...

Cross bo możesz się wyżyć a mniejsze prawdopodobieństwo ze ktoś ciebie zabije , bo na drogach publicznych trzeba jeździć nie za szybki i uważnie wiec na ścigaczu będziesz się męczył wg mnie .

A w ogolę to enduro i po drodze poprykasz i w terenie dasz palnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy czy chcesz motor żeby się pobawić w lesie czy po to zeby troche powchodzic w zakrety czasem troche po zapier....:) ja tam osobiscie wole sporty bardziej mi sie podobają :P a 10km to jest rzut beretem :P :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie bezsensowne pytanie, bo ilu ludzi, tyle opinii. To tak jak pytać, które święta są ważniejsze - Bożego Narodzenia czy Wielkanocy.

Ale w tym temacie i tak zostało już prawie wszystko powiedziane. Pomyśl gdzie będziesz jeździł, ewentualnie przejedź się na jednym i na drugim, sam oceń co bardziej Ci pasuje. Ja wziąłbym crossa, wygodniejsze niż ścig moim zdaniem. Ale to nie da się nie powiedzieć "to już twój wybór", bo to nie my będziemy na tym jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wypadku:

punkt 1. zrobić prawo jazdy

punkt 2. przejechać się testowo kilkoma mtorami jednego i drugiego typu

 

Dopiero wtedy możesz zacząć się zastanawiać, takie wywody bez żadnej praktyki to jak lizanie cukierka przez papierek nie wiedząc nawet jaki ma smak... a może okazać się niestety bardzo gorzki...

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od wielu czynników, bierz pod uwagę to co ci niektórzy odpisali

1. jeśli dopiero zaczynasz przygodę z motocyklami to cross, bo nauczysz się szybciej i lepiej jeździć

2. jeśli mieszkasz w centrum warszawy to ścig, a jeśli na wsi to cross

3. jeśli chcesz latać po mieście czy gdzieś po ulicach to zamiast crossa enduro

4. zależy ile masz kasy, bo ścig jest droższy i pod warunkiem, że nie będziesz miał dzwonów tańszy w utrzymaniu, cross/enduro są tańsze, ale więcej trzeba przy nich robić, choć na paliwie zaoszczędzisz, bo 50 km w terenie to pół dnia jazdy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz powoli zaczalem odkladac na jakiegos enduraka wiec tobie tez doradze enduro

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z gatunku "którą koleżankę z klasy wydymać"...

 

pozdr

 

 

Synek byczek do Taty byka.

Tata, skoczymy szybko i przelecimy jedną ( koleżankę ). Tata na to. Synu, nie skoczymy, tylko pójdziemy, pomalutku. I wydymamy nie jedną, a wszystkie.

 

A teraz pozwolę sobie skrytykować swojego ulubionego kolegę, za tekst, zrób pierw prawko. Zapomniał wół jak cielęciem był :icon_razz: i sam latał ...

Oczywiście mówimy o lataniu po krzakach, czyli enduro. Zresztą, enduro jest najlepszą szkołą do nauki jazdy na motocyklu, z tego powodu warto więc zacząć od terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak młody człowiek czyli 10 lat temu i wiecej :icon_biggrin: jeździłem tylko w terenie. Zajebista frajda mimo że poważniejsze urazy spotkały mnie właśnie tam :icon_twisted: .

Ostatnio tylko sporty i trochę nudą zaczyna zajeżdżać, może czas wrócić do lasu... :icon_biggrin:

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...