Skocz do zawartości

Cross czy ścigacz?


Rekomendowane odpowiedzi

IMO supermoto ( mowa o tych prawdziwych np; LC4 , 610sm, SMC690) absolutnie nie nadają się dla początkującego. Niedawno zacząłem się interesować i jeździć tymi motocyklami. Niska masa, mocne silniki (przy tej masie i przełożeniach), potężny moment hamujący. Niewątpliwie dają niesamowity fun, ale IMO wymagają umiejętności większych niż litrowe R4...

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO supermoto ( mowa o tych prawdziwych np; LC4 , 610sm, SMC690) absolutnie nie nadają się dla początkującego. Niedawno zacząłem się interesować i jeździć tymi motocyklami. Niska masa, mocne silniki (przy tej masie i przełożeniach), potężny moment hamujący. Niewątpliwie dają niesamowity fun, ale IMO wymagają umiejętności większych niż litrowe R4...

A jak z żywotnością podzespołów Huski? Bo KTM to tak sobie...

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem trochę z właścicielem sm610 (model '08 na wtrysku). Twierdził że nic się nie psuje a padające wały korbowe to bujda. Jego miał przejechane dopiero 8500km ale wszystko wyglądało zdrowo (a jeździ lepiej niż wygląda :D). Dodatkowo w Husce zawory reguluje się za pomocą śrubek, to jest niewątpliwy plus. Wiadomo że to nie jest turystyk i jego silnik raczej nie dociągnie do 100 tys km :biggrin: . Jeśli chodzi o KTM-y to widywałem już okrutnie katowane LC4 640 z przebiegami ponad 40tyś., bez remontu. Uważam że to niezły wynik.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie...

Jaki pojazd byłby dobry.

Mam 15 lat, chciałbym za rok zrobić prawko A1

Dopuszcza do prowadzenia motocykli o pojemności do 125ccm.

Chciałbym ogólnie coś, żeby pojeździć po lesie, ale nie tylko.

Żebym mógł czasem gdzieś po mieście się po ruszać, a raz w miesiącu pokonać trasę Wałbrzych-Wrocław (75km) i z powrotem.

Dobrze by było, jakbym mógł wozić pasażera.

I mam obawę, że motorek o takiej pojemności może mnie nie uciągnąć pod górę... ważę 87kg. Czy byłby z tym kłopot?

Dobrze by było z funduszem zamknąć się w 3500zł... razem z prawkiem, które kosztuje chyba 800.

Edytowane przez mosi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie...

Jaki pojazd byłby dobry.

Mam 15 lat, chciałbym za rok zrobić prawko A1

Dopuszcza do prowadzenia motocykli o pojemności do 125ccm.

Chciałbym ogólnie coś, żeby pojeździć po lesie, ale nie tylko.

Żebym mógł czasem gdzieś po mieście się po ruszać, a raz w miesiącu pokonać trasę Wałbrzych-Wrocław (75km) i z powrotem.

Dobrze by było, jakbym mógł wozić pasażera.

I mam obawę, że motorek o takiej pojemności może mnie nie uciągnąć pod górę... ważę 87kg. Czy byłby z tym kłopot?

Dobrze by było z funduszem zamknąć się w 3500zł... razem z prawkiem, które kosztuje chyba 800.

 

 

najlepsza bylaby Honda varadero 125 ale z takim funduszem raczerj nie dostaniesz

Masz tu kilka propozycji z allegro i otomoto

 

http://otomoto.pl/husqvarna-wr-tanio-M2678871.html

 

http://allegro.pl/aprilia-rx-125-replica-zarejestrowany-crm-dt-kmx-i1652480927.html

 

http://otomoto.pl/suzuki-ts-r-M2674055.html

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...