Skocz do zawartości

STŁUCZKA Z AUTOBUSEM MZA


Piocho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe w kumpla xj600 autobus tez pukna kilka dni temu rozwalajac mu klosz od tylnej lampy. wsystko ok

gdyby nie to ze pzu mu wycenilo lampe na 50zl ale na szczescie jakos to zalatwil z serwisem yamahy :icon_twisted:.

 

PS

kierowcy czasem na rozpoczecie ciezkiego dnia chca zrobic sobie wolne to tak robia.

no chyba ze stłuczka jest w godzinach wieczornych., wtedy to raczej kwestia zmeczenia.

 

 

 

 

pozdro

Edytowane przez Sz6sty
17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie jestem z W-wy i nie znam tego skrzyzowania ale przyjmuję, że są tam przynajmniej po jednym pasie do jazdy na wprost i do skretu w lewo.

Piocho napisał "Czuje, ze kireowce autobusu moja zachowanie (zupelnie poprawne z punktu widzenia Prawa ruchu drogowego - samochody i autobus stoja na swiatlach, wiec ja je mijam a nie wyprzedzam, czy wymijam)."

Do końca nie jest to zgodne z przepisami ruchu drogowego.

Art. 23. pkt 2 mówi "przy omijaniu zachować bezpieczny odstęp od omijanego pojazdu, uczestnika ruchu lub przeszkody, a w razie potrzeby zmniejszyć prędkość; omijanie pojazdu sygnalizującego zamiar skręcenia w lewo może odbywać się tylko z jego prawej strony;"

Co w przypadku Piocha powoduje, iż musiałby jechać pomiedzy pasem do skrętu w lewo i do jazdy na wprost.

To z kolei reguluje Art. 45.1 pkt. 5: Zabrania się "wjeżdżania na pas między jezdniami;"

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzial, ze dla niego mneijszym zlem jest walnac w motocykliste niz gwaltoanie zahamowac, bo w autobusie moze siedziec mataka z dzieskiem na reku i to dziecko moze spasc i moze mu sie cos stac.

 

Powinien oczywiście tak jechać żeby w ogóle nie doszło do potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, nimniej jednak generalnie gostek miał rację.

Lekka stłuczka jest w autobusie nieodczuwalna, za to gwałtowne hamowanie powoduje masakrę wśród pasażerów.

Wyobraźcie sobie gostka 120kg żywej wagi który akurat grzebie w kieszeniach za biletem i nie trzyma się niczego i w tym momencie autobus awaryjnie hamuje z 50kmh do zera...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 45.1 pkt. 5: Zabrania się "wjeżdżania na pas między jezdniami;"

Pas między jezdniami to chyba pas zieleni lub inny oddzielający jezdnie. :icon_rolleyes:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

"Powinien oczywiście tak jechać żeby w ogóle nie doszło do potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, nimniej jednak generalnie gostek miał rację.

Lekka stłuczka jest w autobusie nieodczuwalna, za to gwałtowne hamowanie powoduje masakrę wśród pasażerów.

Wyobraźcie sobie gostka 120kg żywej wagi który akurat grzebie w kieszeniach za biletem i nie trzyma się niczego i w tym momencie autobus awaryjnie hamuje z 50kmh do zera..."

 

Nie obraź się, ale Twoja argumentacja zupełnie do mnie nie przemawia. Jak ktoś się nie trzyma poręczy czy czegokolwiek, to sam jest sobie winien.

 

Ja i tak jeżdżę metrem, które hamuje tylko przed zatrzymaniem się na stacji i jest dużo bardziej przewidywalne jeżeli chodzi o manewry niż autobus (a i tak staram się czegoś trzymać, jeżeli jadę na stojąco). :icon_rolleyes:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Cytat:

"Powinien oczywiście tak jechać żeby w ogóle nie doszło do potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, nimniej jednak generalnie gostek miał rację.

Lekka stłuczka jest w autobusie nieodczuwalna, za to gwałtowne hamowanie powoduje masakrę wśród pasażerów.

Wyobraźcie sobie gostka 120kg żywej wagi który akurat grzebie w kieszeniach za biletem i nie trzyma się niczego i w tym momencie autobus awaryjnie hamuje z 50kmh do zera..."

 

Nie obraź się, ale Twoja argumentacja zupełnie do mnie nie przemawia. Jak ktoś się nie trzyma poręczy czy czegokolwiek, to sam jest sobie winien.

 

Ja i tak jeżdżę metrem, które hamuje tylko przed zatrzymaniem się na stacji i jest dużo bardziej przewidywalne jeżeli chodzi o manewry niż autobus (a i tak staram się czegoś trzymać, jeżeli jadę na stojąco). :icon_rolleyes:

 

i w ogole to powinien celowac w pieszego nie w motocyklste bo wtedy nie uszkodzi mienia mzk, a gwaltowne hamowanie i gosciu 120kg wprawiony w ruch to moze szkody poczynic nie przymierzajac jak dzik w kartoflisku hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen, krecie jeden :D Wynocha pod ziemię :icon_eek:

He, he, pierwsza linia tokijskiego metra, która ruszyła w latach 30. minionego stulecia, nazywana była "krecim pociągiem" (jap. mogura densha). :crossy:

 

Wilanów - Sranów...

Bemowo - wygwizdowo... :icon_mrgreen: :icon_razz:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen wymyśliłem co chcę mieć napisane po japońsku ;)

:wink: Kocham metro :D

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

 

地下鉄大好き!

 

Ale to JA mógłbym się obnosić z czymś takim. :icon_rolleyes:

Edytowane przez Olsen

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...