Skocz do zawartości

Kto z okolic Wrocławia?


juliusz55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawaliłem w sobotę jak cholera, miało być 1-2 browary a tu przyszli znajomi rozkręciła sie impreza i jak się obudziłem rano w niedzielę to stwierdziłem że nie tak chcę zacząc sezon w tym roku :rolleyes:

 

Słuchajcie ma być pięknie do końca tygodnia przynajmniej, ja piszę się na bank sobota mi pasuje niedziela też piszcie kto woli kiedy i postaramy się wybrać dobry dzień żeby pasował większości. Pomysł traski Marcyśka bardzo mi się podoba. Do zobaczenia mam nadzieje w dużym składzie w weekend

Edytowane przez Maar79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką prętkość przelotową szykujecie? I gdzie jest jakiś punkt zbiorczy?

Jaką prętkość przelotową szykujecie? I gdzie jest jakiś punkt zbiorczy?

p.s. Jechałes dziś przez świebodzice?

Prędkośc przelotowa będzie dostosowana do mozliwości, w grupie trzeba sie dostosowac,a przez Świebodzice śmigałem....Jesli przyjmmiecie moja opcje trasy, to proponuje na punkt zborny znów Mirosławice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i elegancko. mamy kilka ciekawych punktów, a jedna miejscówa jest IDEALNA! i do zlotów i jako clubhaus... nawet grila można na zewnątrz zrobić, a motocykle podjadą pod wejście. ogrodzone murem... i to niedaleko rynku...

przy następnym "night racing" tam zajedziemy

 

pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkośc przelotowa będzie dostosowana do mozliwości, w grupie trzeba sie dostosowac

a to mnie cieszy.

 

W każdym razie ojciec LTDkiem jedzie, a ja z etką zobacze jak to bedzie.

W kazdym razie trasa przyjemna na wycieczke, to do soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja slyszalem 8 stopni i deszcz:/ a ja niestety nie mam zadnego kombinezonu:/

U mnie już leje, z wyjazdu nici-nie będę przeginał. W taka pogodę to żadna przyjemność jazdy.Pozdrawiam. Na przyszły wekend jest Toruń, ale patrząc na prognozy pogody chyba trzeba będzie jechać czterema kółkami. Panowie pierwoszów, bartic i eksces może połączymy siły w tej sytuacji i pojedziemy wspólnie jedną puszką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...