Skocz do zawartości

Kto z okolic Wrocławia?


juliusz55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie ... !!! Zamiast dolnoślązaków zachęcać to Wy : "jeśli pojadę..." ..."jeśli nie pojadę..." Nagana wzrokowa :lalag: Nie dyskutować tylko pakować sprzęty i dymać do Torunia, bo paparcie w NIP wycofam :wink:

Chłopaki - niestety tym razem Wam nie potowarzyszę (maluję błotnik pod Grodziskiem Mazowieckim), ale jeszcze polatamy.

Tylko proszę o informację nieco wcześniej, bo na paliwko zarabiam w okolicach siedziby Radia Maryja. Bartic i Pierwoszów zapamiętali prośbę - czy powtórzyć ? :wink: I mam nadzieję, że do zobaczenia w Toruniu. Miłego latania.

No i dobrze....w Toruniu trzeba być i koniec dyskusji...

 

No dawać twardziele, 12.30 w Mirosławicach sie spotykamy...kto chętny niech śmiga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, fajnie sie pośmigało...Jawa Pyrak ma ładne to ranczo...Dzięki panowie za wspólna wycieczkę...może zrobimy z tego jakąś tradycje...

hehe - ja również melduje przybycie do bazy... z powortem wiało niemiłosiernie, ale było fajnie :icon_evil:

Wielkie dzięki - przede wszystkim gospodarzom :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - ja również melduje przybycie do bazy... z powortem wiało niemiłosiernie, ale było fajnie :buttrock:

Wielkie dzięki - przede wszystkim gospodarzom :notworthy:

Wielkie dzięki motonitom co nie bacząc na 17 stopni pojawili się w stanicy.Myślę że Perakowi 250 należy się duży medal za organizację spotkania..Szkoda że organizator spotkana Juliusz???? zawiódł nas. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja. mojej odpowiedzi nie drukneło? więc raz jescze...

dzięki za spotkanie!! niewielkie, ale widać byli ci, co być mieli. dziękuję za ugoszczenie na niesamowitym ranczo.

hahach - to musieliśmy być my :)

 

pozdrawiam i od następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pogoda dopisze.Ale możemy trochę dalej pojechać.

A to dopiero ! Dałem ciała! Miałem inny plan na niedzielę i nie włączałem komputera. Przepraszam.

Ale to miła niespodzianka , że fruwaliście. Opiszcie , proszę , kto był , itp... To zachęci następnych.

I czy jesteście umówieni na następny raz?

Zazdroszczę Wam !

Do zobaczenia

Juliusz

 

PS Otworzyłem temat dot. warsztatów moto (gdzie , jakie) we Wrocławiu w części "Warsztaty..."

Opiszcie , jeśli możecie. Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy przyjąć moja propozycję wypadu do Zagórza Śląskiego nad tamę, zamek Grodno oraz pisznyżurek w "Zagrodzie"- to taka knajpa, pisałem kilka postów wcześniej...pozdrawiam, ale dla mnie raczej w sobotę.

 

A to dopiero ! Dałem ciała! Miałem inny plan na niedzielę i nie włączałem komputera. Przepraszam.

Ale to miła niespodzianka , że fruwaliście. Opiszcie , proszę , kto był , itp... To zachęci następnych.

I czy jesteście umówieni na następny raz?

Zazdroszczę Wam !

Do zobaczenia

Juliusz

 

PS Otworzyłem temat dot. warsztatów moto (gdzie , jakie) we Wrocławiu w części "Warsztaty..."

Opiszcie , jeśli możecie. Z góry dziękuję...

Juliusz żałuj, że nie byłeś, była też jednak Dragusia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy przyjąć moja propozycję wypadu do Zagórza Śląskiego nad tamę, zamek Grodno oraz pisznyżurek w "Zagrodzie"- to taka knajpa, pisałem kilka postów wcześniej...pozdrawiam, ale dla mnie raczej w sobotę.

Juliusz żałuj, że nie byłeś, była też jednak Dragusia....

jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycję wypadu do Zagórza Śląskiego nad tamę, zamek Grodno oraz pisznyżurek w "Zagrodzie"- to taka knajpa

 

Jaką prętkość przelotową szykujecie? I gdzie jest jakiś punkt zbiorczy?

 

propozycję wypadu do Zagórza Śląskiego nad tamę, zamek Grodno oraz pisznyżurek w "Zagrodzie"- to taka knajpa

 

Jaką prętkość przelotową szykujecie? I gdzie jest jakiś punkt zbiorczy?

 

 

p.s. Jechałes dziś przez świebodzice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...