Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem po pierwszej przejażdżce w tym sezonie i jest super ,a do tego na wydechach bez ostatniej sekcji od Prałata no i jest bajka motorek brzmi w sam raz.

 

PS. jak gdzieś kupowaliście filtr powietrza DELO to podrzuccie adres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem po pierwszej przejażdżce w tym sezonie i jest super ,a do tego na wydechach bez ostatniej sekcji od Prałata no i jest bajka motorek brzmi w sam raz.

 

Robiłęś regulacje na tych wydechach? Prałat ja tez szukam tych zaślepek i nic:( Serwisy maja tylko w komplecie z lusterkami) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie towarzysze!

A może wiecie gdzie i za ile można kupić urządzonko to pomiaru napięcia pasa?

Właśnie wróciłem z przeglądu

I mówię wam że nie ma jak poważny serwis

Chciałem zaoszczędzić na oponach i nie dość że dałem sobie wcisnąć dwie przednie (debil) to jeszcze przy zmianie opon źle założyli wentyle i jeszcze tego samego dnia szukałem wulkanizatora który ma „zaworki” bo na żadnej stacji nie mogłem ich dostać.

A na przegląd pojechałem do Polandposition i mówię wam nigdy nie pojadę nigdzie indziej!

Dodatkowo są dilerem Metzelera!

Wildek chodzi jak Piekielny ogar (mam całkowicie pusty wydech) i zastanawiam się również nad wysokością mandatu za takie „głoszenie chwały”?

No robra to tyle na dziś

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

(370km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie towarzysze!

A może wiecie gdzie i za ile można kupić urządzonko to pomiaru napięcia pasa?

Właśnie wróciłem z przeglądu

I mówię wam że nie ma jak poważny serwis

Chciałem zaoszczędzić na oponach i nie dość że dałem sobie wcisnąć dwie przednie (debil) to jeszcze przy zmianie opon źle założyli wentyle i jeszcze tego samego dnia szukałem wulkanizatora który ma „zaworki” bo na żadnej stacji nie mogłem ich dostać.

A na przegląd pojechałem do Polandposition i mówię wam nigdy nie pojadę nigdzie indziej!

Dodatkowo są dilerem Metzelera!

Wildek chodzi jak Piekielny ogar (mam całkowicie pusty wydech) i zastanawiam się również nad wysokością mandatu za takie „głoszenie chwały”?

No robra to tyle na dziś

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

(370km)

Wszystko się zgadza niestety jest też zależność od bliskości ewntualnego DOBREGO serwisu i posiadanych funduszy. Ja się wczoraj przekonałem że dobry mechanik poważnie traktujący to co robi może zrobić dobrze a ja zaoszczędzić ponad sto złotych. I to na jedenj czynności. Pozdrawiam. :icon_rolleyes:

 

Witajcie towarzysze!

A może wiecie gdzie i za ile można kupić urządzonko to pomiaru napięcia pasa?

Właśnie wróciłem z przeglądu

I mówię wam że nie ma jak poważny serwis

Chciałem zaoszczędzić na oponach i nie dość że dałem sobie wcisnąć dwie przednie (debil) to jeszcze przy zmianie opon źle założyli wentyle i jeszcze tego samego dnia szukałem wulkanizatora który ma „zaworki” bo na żadnej stacji nie mogłem ich dostać.

A na przegląd pojechałem do Polandposition i mówię wam nigdy nie pojadę nigdzie indziej!

Dodatkowo są dilerem Metzelera!

Wildek chodzi jak Piekielny ogar (mam całkowicie pusty wydech) i zastanawiam się również nad wysokością mandatu za takie „głoszenie chwały”?

No robra to tyle na dziś

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

(370km)

Wszystko się zgadza niestety jest też zależność od bliskości ewntualnego DOBREGO serwisu i posiadanych funduszy. Ja się wczoraj przekonałem że dobry mechanik poważnie traktujący to co robi może zrobić dobrze a ja zaoszczędzić ponad sto złotych. I to na jedenj czynności. Pozdrawiam. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 4 tys

W instrukcji jest napisane że nacisk na pas powinien wynosić 4 kg i do tego jest taki wchajster

 

 

Wiem o tym. Po prostu nie widzę sensu kupować specjalne urządzenie do tego pomiaru. Ja po prostu naciskam paluchem i jak jest za luźno to poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kola dokrecasz tak zeby sie juz nie dalo przekrecic ? czy uzywasz klucza dynamometrycznego

 

Tu muszę zainterweniować i stanąć w obronie Pompki (jakkolwiek źle to nie zabrzmiało) abstrahując od faktu, iż wyżej wymieniony zapewne nie potrzebuje „obrońcy”

Książka serwisowa do Widka opisuje taki pomiar przy użyciu specjalnego wynalazku, ale manewr ten można z powodzeniem wykonać własną częścią ciała.

Polega to na tym, że pasek nie powinien zniknąć z „okienka pomiarowego”, gdy przyłoży się do niego umiarkowaną siłę (przez umiarkowaną siłę mam na myśli nie pchania na chama)

Pas jest na tyle „sprężysty”, że do pewnego momentu będzie go łatwo podnieść, opór powinien być wyczuwalny (mniej więcej) od połowy okienka a wyraźny opór w górnym jego zakresie.

Wiem, że to brzmi dziwnie, ale jestem świeżo serwisie (i se mogę pomacać)

Da się to zrobić bez tego dyngsa tyle ze ja chcę go mieć!

A koła to się dokręca kluczem dynamometrycznym z tym, że jak naciągałem łańcuch w Desperado na środku pustkowia i przypadkiem nie maiłem ze sobą tego dość prozaicznego urządzenia to byłem skazany na własne wyczucie (i w cale nie maiłem z tym problemu)

Oczywiście rozumiem ze niektóre czynności serwisowe powinno się wykonywać magicznymi, dyngsami, ale czasem trzeba sobie poradzić tym, co jest pod ręką.

Panowie, tak przy okazji chciałem zapytać, po co piszecie sarkastyczne teksty, bo nie rozumiem (może z nudów?)?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniałem jeszcze w swoim oleju itd.od kupna ma przejechane 5200 mil ,dla pewności pewnie będzie lepiej powymieniać wszystko i poczytałem to wleje mu syntetyk.Lich nie śpi. :flesje: Jutro mam trasę na 200 km w jedną stronę.Mój chrzest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...