Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Prałat' date='10 marca 2007 - 11:08' post='880614' Ja wrócę jeszcze do kranika - niby jest pompka, ale kranik mi przepuszczał i robiły się spore szopki, łącznie z tym, że ciekło na silnik, także rankiem w zakamarkach bloku miałem małe kałuże. Nie polecam tego banalizowac. Mogłem już dawno wymienić, tymczasem słuchałem "mądrych" serwisantów... zwracałem uwagę, że kranik nie trzyma, bo przy zdejmowaniu baku się leję mimo pozycji "off". "Tam jest pompka, ona przytrzyma, nic się nie stanie..." :icon_mrgreen: Dopiero Adam M. :banghead: i kilku chłopaków z forum mi ten problem naświetliło :lalag:

Własnie ja zauważyłem w swoim moto nieznaczny wyciek przy zamkniętym kraniku.Kupowałes jakiś zestaw naprawczy(uszczelki) czy cały kranik ?- jesli tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem cały kranik - 196zeta :banghead: trzyma, sprawdzone. Cos słyszałem o zestawie naprawczym, ale nie szukałem. Te wycieki są paskudne, bo powstają m.in. plamy na bloku silnika, że nie wspomnę o tech. konsekwencjach. Nie powiem Ci gdzie kranik był zamawiany, bo to przez kumpla robiłe, ale pewnie zamówił w Yamasze.

 

Zapytaj w Larssonie - mają zestawy naprawcze i kraniki.

 

Może to oczywiste, ale przed zalożeniem posmarowałem simering wazeliną, można też użyć choćby płynu do naczyń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem cały kranik - 196zeta :icon_eek: trzyma, sprawdzone. Cos słyszałem o zestawie naprawczym, ale nie szukałem. Te wycieki są paskudne, bo powstają m.in. plamy na bloku silnika, że nie wspomnę o tech. konsekwencjach. Nie powiem Ci gdzie kranik był zamawiany, bo to przez kumpla robiłe, ale pewnie zamówił w Yamasze.

 

Zapytaj w Larssonie - mają zestawy naprawcze i kraniki.

 

Znalazłem zestaw naprawczy kranika do Wilda w Larssonie ,tak jak mowiłes. Koszt 22 zeta.Dzięki :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem zestaw naprawczy kranika do Wilda w Larssonie ,tak jak mowiłes. Koszt 22 zeta.Dzięki :biggrin:

Oby sie udało, bo w opisie się asekurują, że nie wszystko można w ten sposób naprawić. Ale 22 zeta mają sie nijak do niemal 200, także nawet się nie zastanawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 300 km i zapaliła sie kontrolka rezerwy,cos za szybko w porównaniu do wolnych wydechów w ubiegłym roku.Wtedy to miałem spalanie w granicach 4,5 litra na setkę, teraz juz wychodzi 6.Oryginały ;rwią;paliwo czy to wina braku AIS-a.?Tomaszek Ty chyba masz bez ostatniej sekcji jak u Ciebie ze spalaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 300 km i zapaliła sie kontrolka rezerwy,cos za szybko w porównaniu do wolnych wydechów w ubiegłym roku.Wtedy to miałem spalanie w granicach 4,5 litra na setkę, teraz juz wychodzi 6.Oryginały ;rwią;paliwo czy to wina braku AIS-a.?Tomaszek Ty chyba masz bez ostatniej sekcji jak u Ciebie ze spalaniem?

Dersu, Ty jeździłeś dieslem w ubiegłym roku? :bigrazz: Mi spalanie z wydechami bez ostatniej sekcji wychodziło w granicach 5-5,3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co nam wspólne forum jak każda marka będzie "tak dostojna" żeby zasługiwać na osobne miejsce?

 

 

buhahaha. Torchę w tym racji. Nie ma sensu uważać kolejny masowy motocykla za cos specjalnego i traktować go specjalnie. to tak jakby uzytkownicy nowego modelu kuchenki mikrofalowej cyz żelazka uważali że to jest specjalne urządzenie i wymaga specjalnego działu forum bo jest super fajne i wogle bajer. A tu chodzi o kolejną masową podróbkę Ideału, oczywiście kolejną nieduaną podróbkę z Chin czy Japonii. Wildstrarowcy nie burzcie się tutaj bo taka prawda. Ja sam lubie chppery/cruisery bo sie wychowałem w srodowisku HD i tak już zostało. Ale japońskie cruiserki nie są niczym specjalnym - ot taka kupa alumunium i plastiku (sic!). Takie same jak Jingcheng czy chinglien czy ten chiński Junak , rożnią się tylko pojemnością i są tak samo bezduszne. ALe tkai już 'urok" dalekowschodniej technologii. Jak chopper to tylko Harley , jak sportowa maszyna to tylko MV Agusta. Reszta to szara masówka imitująca motocykl, dająca fałszywe poczucie wolnośći dla szarych obywateli. Buhaha.Teraz się uspokój i zauważ że ten post jest napisany 'pod h*j' zeby kogoś sprowokować. wyluzuj. Wild Star jest dla mnie lepszy niz HD i jest super maszynką. chcoiaż i tak wezme HD jako pierwszego choppera ze względu na to ze jednak ma jakąś historię i jest z USA , a narazie musze sie wyszaleć na sportach póki młody jestem. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lehoom, z opisu wygląda, że HaDeka już masz :notworthy: Ja tam sie nie obrażam, nie mam kompleksów, nie izoluję się, to raczej dosiadający HaDecji tak postępują. Zastanawiam się jednak, co wnosi Twój post? Dla mnie Wild jest wyjątkowy choćby z tego wzgledu, że już go nie ma w produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A tu chodzi o kolejną masową podróbkę Ideału, oczywiście kolejną nieduaną podróbkę z Chin czy Japonii. Wildstrarowcy nie burzcie się tutaj bo taka prawda. Ja sam lubie chppery/cruisery bo sie wychowałem w srodowisku HD i tak już zostało. Ale japońskie cruiserki nie są niczym specjalnym - ot taka kupa alumunium i plastiku (sic!). Takie same jak Jingcheng czy chinglien czy ten chiński Junak , rożnią się tylko pojemnością i są tak samo bezduszne. ALe tkai już 'urok" dalekowschodniej technologii. Jak chopper to tylko Harley , jak sportowa maszyna to tylko MV Agusta. Reszta to szara masówka imitująca motocykl, ...

 

jestes najwiekszym pajacem jakiego spotkalem na tym forum :crossy:

pobiles wszystkich do tej pory

ale to mi sie podoba ze sa tacy ludzie, mv agusta ? niby dlaczego sportowy motocykl to tylko to ? znasz historie marki ... czy sobie w katalogu znalazles albo przeczytales madry artykul szymona d i myslisz ze jestes kozak...

 

hd ? jak juz cos to indian a nie hd... to primo a po drugie to nieudane podrobki ? bez duszne ? blaznujesz ? srodowisko hd wychowales sie ? w polsce ? harleyowiec ? gosciu pachniesz mi jak kowboje polscy na piknikach country co przyjezdzaja maluchami w kowbojkach i kapeluszach

 

wild star ? nieudana podrobka ? bueheh wild star przewyzsza technologicznie harleya pod kazdym wzgledem i to harley jest 10 lat do tylu a nie japonia

bez duszne ? heheheh zeby ci sie ta twoja dusza gdzies nie zjebala za granica i zebys nie musial jej pchac...

 

wykonanie ? topowe cruisiery japonskie sa swietnie wykonane porownaj sobie jakosc spawow i detal, poogladaj a nie pisz jak cwaniak wiejski ktory wypowiada sie bo ma 2 katalogi motocykle swiata oraz 5 numerow swiata motocykli z madrymi wywodami na temat hd itp...

facet wez sie zastanow zanim cos napieszesz ...

 

jeju jak czytam twoj post ta az sie dziwie ze ktos taki ma internet

co do podorbek to akurat hd nie ma patentu na cruisiera, a japonczycy jak cos robia w ta nute to robia produkt o wiele bardziej zaawansowany technicznie, robia masowke i robia go taniej niz harley, a co myslisz ze jak siedziales tam na jakims zlocie na harleyu to ze on byl jedyny na swiecie ? ... facet zastanow sie co piszesz

 

tak ze najpierw sie dowiedz a potem pisz bo wychodzisz na idiote z ta mv agusta i harleyem zalatujesz mi takim specem co przeczytal pare swiatow i specuje a gowno sie zna, i nawet jak masz jakiegos harleya to gowno z tego, myslisz ze jestes lepszy ? bo masz uzywanego syfa ze stanow od kogos kto ma japonie ? mysle ze po paru kilometrach rozwialo by ci twoje marzenia... jakbys zobaczyl ze jednak nie jest tak bosko jak w reklamie czy gazecie

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra

Wrócę jeszcze raz to tematu opon

Na jakich latacie i jakie macie spostrzeżenia

Ja założyłem właśnie nowy komplet Michelin Commander i przejechałem jakieś 500km

I mogę porównać je tylko z łysymi jak kolano seryjnymi Dunlop’ami.

Wniosek mam jeden 332kg zakręcają i hamują ta tyle dobrze, że powoli przestaję się ich bać

Zdecydowałem się na opony, ponieważ są bezdętkowe na dętkową felgę

Niestety słyszałem, że dość szybko się kończą (zwłaszcza tył)

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lehoom, bez obrazy, ale Ty jakieś zapedy sado-maso masz :crossy: jak juz dawno na Ciebie nikt nie siadzie, to wchodzisz do tematu z prowokacją, byle Cię ktoś skopał :bigrazz: Stan ma rację - hd akurat jest Indianem dla biednych :cool: Jeżdż Wild Starem, a nie HD z kilku prostych powodów:

1. Bardziej mi odpowiada stylistycznie.

2. Japonia go wyprzedza (tylko nie porównuj XV z VRODEM, bo to inna bajka).

3. Nie stac mnie na HD, a nawet gdyby, to wolałbym kasę wydać inaczej.

4. Nie odpowiada mi kowbojski klimat w polskim wydaniu (Stan :buttrock: ).

5. Jedyne, co chciałbym mieć wspólne z HD, to otworzyć kantor przy ich salonach... zajefajny przelicznik mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...